Empoli – Cagliari 0:4 (koniec) | Parma – Sassuolo 1:3 (koniec) | Sampdoria – AS Roma 0:0 (koniec)
Parma Calcio 1913
1:3 (0:2)
US Sassuolo Calcio
Sobota 25.10.2014, 18:00 • Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

Dziękuję za śledzenie relacji, zapraszam po więcej futbolowych emocji na lajfy.com (20:51:50)

Pierwsza połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu gości, druga wyrównana. Stąd też w pierwszej połowie wygrali goście, a w drugiej padł wynik remisowy. Trzy punkty wędrują do beniaminka!

90+4

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Ristovski (Parma FC).

90+3
    Jeszcze dośrodkowanie z prawej strony, jeszcze kontra zatrzymana przez Ristovskiego

90+2
    Piłka ciągle daleko od bramki gości. Nic nie wyrwie trzech punktów beniaminkowi. Świętują już kibice na trybunach

90+1
    Zamiast dośrodkowywać, piłka została wycofana do obrony. Goście urwali już minutę z doliczonego czasu

90
    Sędzia dolicza 4 minuty

90
    Faulowany niedaleko pola karnego gospodarzy Taider.

89
    Sassuolo gra mądrze, długo przetrzymuje piłkę przy nodze, długo rozpoczyna akcję. Goście są pewni 3 punktów...

86
    Próbuje dośrodkować Coda, pewnie przechwytuje piłkę Consigli.

85
    Cassano przeciąga dośrodkowanie na długi słupek, zgranie do środka. Sytuacja zostaje na chwilę wyjaśniona, strzela z lewej strony jeden z gospodarzy, piłka wychodzi poza pole gry...

84
    Taider zbyt wysoko podnosi nogę i fauluje Lucasa. Będzie okazja na dośrodkowanie dla Cassano

83
    Atak Sassuolo lewą stroną, podanie po ziemi do Sansone – ten strzela ale piłka zostaje zablokowana

80
    Parma wyczuwa krew! Gracze Donadoni'ego atakują by zdobyć kontaktowego gola!

79
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Magnanelli, na boisku pojawia się Brighi.
    Antonio CASSANO - 1:3

78
    Gol dla Parmy!

Akcja lewą stroną, dośrodkowanie na pole karne. Walczy tam Coda z Consiglim, piłka spada po interwencji bramkarza pod nogi ANTONIO CASSANO a ten strzela do pustej bramki!

77
    Biondini w pierwszej defensywnej akcji, zabrał piłkę atakującym, ale dogranie do Sansone niedokładne