Piast – Jagiellonia 0:2 (koniec) | Lechia – Śląsk 1:4 (koniec) | Pogoń – Cracovia 2:1 (koniec)
Pogoń Szczecin
2:1 (0:0)
Cracovia
Sobota 25.10.2014, 18:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • PKO Ekstraklasa

Po bardzo ciekawym meczu Pogoń Szczecin pokonuje Cracovię 2:1. Gospodarze zdołali zdobyć dwie bramki w drugiej odsłonie i cudem wybronili się w ostatnich kilkunastu minutach. Krakowianie grali dobrze, ale zabrakło im dzisiaj po prostu szczęścia. W dodatku drugi gol gospodarzy najprawdopodobniej padł ze spalonego. MVP dla Murayamy za dwa trafienia, przy czym warto wyróżnić również Janukiewicza, który kilkukrotnie ratował swoją ekipę przed utratą bramki.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (20:58:33)

90+5

90+4
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Łukasz Zwoliński, na boisku pojawia się Filip Kozłowski.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Adam Marciniak (Cracovia).

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin).

90+2
    Spięcie na boisku między Zwolińskim i Marciniakiem. Uspokaja ich sędzia.

90+1
    Rzut sędziowski i grę wznawiają krakowianie. Rymaniak nie oddaje piłki rywalom, co spotyka się z ogromnymi gwizdami na trybunach.

90
    Cztery minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

89
    Gol dla Cracovii!
    Mamy bramkę kontaktową! Rymaniak uwolnił się na prawej stronie, dograł na 4. metr do wbiegającego MARCINA BUDZIŃSKIEGO, który z najbliższej odległości pokonuje Janukiewicza!

88
    Bardzo szybka kontra Cracovii, Budziński na jeden kontakt dograł do Rymaniaka, ten jednak strzela niecelnie.

86
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Damian Dąbrowski, na boisku pojawia się Bartosz Kapustka.

86
    Rudol fauluje przed własnym polem karnym Rymaniaka. Okazja z rzutu wolnego dla Cracovii.

85
    Tymczasem jak pokazują powtórki, Murayama był na dość wyraźnym offsajdzie. Błąd arbitrów w tej sytuacji.

84
    Gol dla Pogoni!
    Małecki zbiega z lewego skrzydła, w końcu decyduje się na uderzenie z 18 metrów, Pilarz odbija piłkę przed siebie, a tam dopada do niej TAKUYA MURAYAMA i z najbliższej odległości pakuje do siatki!

82
    Chwila spokoju na placu gry. Pogoń stara się utrzymać przy piłce i wykorzystuje każdą przerwę w grze, aby kupić kilka cennych sekund.

81
    Około 10 minut do końca spotkania. Czy nacierający na bramkę gospodarzy krakowianie zdołają wyrównać?

80
    Murawski obejrzał swoją trzecią żółtą kartkę w tym sezonie, za brzydki wślizg w nogi rywala.

79
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Maksymilian Rogalski, na boisku pojawia się Mateusz Matras.

78
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Dialiby, na krótkim słupku pojedynek w powietrzu wygrywa Rakels, lecz jego uderzenie fenomenalnie broni Janukiewicz!