West Ham – Man City 2:1 (koniec) | Liverpool – Hull 0:0 (koniec) | Southampton – Stoke 1:0 (koniec)
Sunderland – Arsenal 0:2 (koniec) | West Bromwich – Crystal Palace 2:2 (koniec) | Swansea – Leicester 2:0 (koniec)
Southampton F.C.
1:0 (1:0)
Stoke City F.C.
Sobota 25.10.2014, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Angielska Premier League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (18:51:42)

Koniec spotkania! Southampton F.C. po niezbyt ciekawym widowisku pokonuje na własnej murawie Stoke City F.C. 1:0! Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 33. minucie Mane.

90+5

90+4
    Southampton oczekuje już na końcowy gwizdek arbitra.

90+2
    Arnautovic niecelnie strzela na bramkę Forstera.

90+1
    Cztery dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Ostatniej zmiany dokonują także gospodarze. Gardos wchodzi w miejsce Davisa.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry drugiej połowy spotkania.

89
    Forster wyłapuje dośrodkowanie jednego z zawodników Garncarzy i przerywa kolejną akcję Stoke.

88
    Szybki kontratak gospodarzy zakończony strzałem Schneiderlin – piłka przelatuje obok bramki Begovicia.

86
    Święci raz po raz wybijają piłkę daleko na połowę rywala.

85
    Obraz gry nie ulega zmianie – Southampton wszystkie siły skierowało już do defensywy, Stoke City ciągle atakuje.

83
    Garncarze ponownie przenoszą ciężar gry pod bramkę Forstera. Rzut rożny dla Stoke City.

81
    Wilson ukarany żółtą kartką przez sędziego.

80
    Święci zaczynają grać na czas. Do zakończenia regulaminowego czasu gry zaledwie dziesięć minut.