Indykpol – Jastrzębski 2:3 (koniec) | Dafi Społem – Cuprum 3:2 (koniec) | BKS Visła – BBTS 3:1 (koniec)

11:14
    Malinowski trafia z prawego skrzydła! Piłka meczowa !

11:13
    Bartman zablokowany!

7:7
    Czarnowski zatrzymuje Adajmatisa. Mamy remis!

23:22
    Dwukrotnie mylą się gosopdarze. Kontra dla Jastrzębia. Łasko zablokowany przez Haina i Ogurčáka !

18:14
    Gierczyński zablokowany przez Adajmatisa i Zniszczoła !

16:13
    As serwisowy! Na drugiej przerwie technicznej gospodarze prowadzą 16:13 ! Czyżby zapowiadał się tie-break ?

8:6
    Olsztynianie po dotkliwej porażce w drugim secie nie poddają się. Na pierwszej przerwie technicznej gospodarze prowadzą 8:6!

25:24
    Ogurčák wykorzystuje kontre i mamy piłkę setową !

23:24
    Środkiem trafia Czarnowski. Piłka meczowa.

18:18
    As serwisowy Ogurčáka !

16:15
    Gospodarze nie oddali łatwo skóry i próbują powalczyć jeszcze z zespołem z Jastrzębia Zdroju. Na drugiej przerwie technicznej gospodarze prowadzą 16:15.

13:13
    Michał Łasko leży na boisku. Możiwy uraz.

6:19
    Łuka ponownie nie potrafi skończyć piłki w ataku. Nie myli się za to Bartman, który bez problemu trafia w boisko z lewego skrzydła. 8 punkt z rzędu gości !

6:16
    Pogubili się olsztynianie. 10 pkt przewagi Jastrzębskiego Węgla na drugiej przerwie technicznej (6:16) !

3:8
    Na pierwszej przerwie technicznej goście prowadzą z zespołem Olsztyna 3:8. Indykpol zdecydowanie gorzej rozpoczął drugą partie.

24:26
    Myli się w ataku František Ogurčák ! Jastrzębianie wygrywają pierwszego seta!

24:24
    Ależ zamieszanie, gospodarze dwukrotnie nie skończyli ataku. Ostatecznie piłka przechodziła na drugą stronę i z przechodzącej piłki zapunktował Zniszczoł.

24:22
    Ogurčák przedziera się przez potrójny blok. Mamy piłkę setową!

16:13
    Na drugiej przerwie technicznej Indykpol AZS Olsztyn prowadzi z Jastrzębskim Węglem 16:13.