Atom Trefl – Rysice 3:0 (koniec) | Muszynianka – Pałac 3:1 (koniec) | KSZO – Budowlani 2:3 (koniec)

0:0
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:27:21)

0:0
    Po szybkim, niespełna półtora godzinnym pojedynku zawodniczki ATOMu Trefl Sopot pokonały Developers SkyRes Rzeszów i po raz czwarty w tym sezonie zdobywa trzy punkty. Po tym jak siatkarki zespołu gości w pierwszym secie sprawiły problemy odskakując na 6 punktów sopociankom, to podopieczne Micelliego przejęły inicjatywę i do końca meczu to one już dominowały pewnie wygrywając trzy sety.

0:0
    MVP – Brittnee Cooper!

25:20
    Trzeci set skończony.

25:20
    Charlotte Leys kończy mecz asem serwisowym!

24:20
    Autowa kiwka w drużynie z Rzeszowa i piłka setowa dla ATOMu Trefl!

23:20
    Dotknięcie górnej taśmy w zespole z Sopotu.

23:19
    Znów do bloku skacze Brittnee Cooper i znów zdobywa punkt!

22:19
    Najpierw dobry wyblok sopocianek, a potem kontra do Zaroślińskiej, która potężnie atakuje po prsotej!

21:19
    Niezawodna dziś Cooper po raz kolejny punktuje pewnie ze środka.

20:19
    Punktowy atak ze środka siatki Pauliny Głaz.

20:18
    Kiwka na środku siatki Anny Kaczmar i skuteczna!

19:18
    Podwójne odbicie Jany Matiasovskiej.

19:17
    Autowa zagrywka Jany Matiasovskiej.

19:16
    Znów problemy w przyjęciu i piłka dla siatkarek gości. Ale czujna na siatce Tokarska po raz kolejny dobrze blokuje!

18:16
    Złe przyjęcie w drużynie gospodarzy i kontra rywalek zakończona skuteczny atakiem ze skrzydła po prostej.

18:15
    Dłuższa akcja, nieskuteczny atak Tokarskiej, kontra rywalek i pewny punkt po ataku ze strony Budzoń!