Atom Trefl – Rysice 3:0 (koniec) | Muszynianka – Pałac 3:1 (koniec) | KSZO – Budowlani 2:3 (koniec)

0:0
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:27:21)

0:0
    Po szybkim, niespełna półtora godzinnym pojedynku zawodniczki ATOMu Trefl Sopot pokonały Developers SkyRes Rzeszów i po raz czwarty w tym sezonie zdobywa trzy punkty. Po tym jak siatkarki zespołu gości w pierwszym secie sprawiły problemy odskakując na 6 punktów sopociankom, to podopieczne Micelliego przejęły inicjatywę i do końca meczu to one już dominowały pewnie wygrywając trzy sety.

0:0
    MVP – Brittnee Cooper!

25:20
    Trzeci set skończony.

25:20
    Charlotte Leys kończy mecz asem serwisowym!

24:20
    Autowa kiwka w drużynie z Rzeszowa i piłka setowa dla ATOMu Trefl!

23:20
    Dotknięcie górnej taśmy w zespole z Sopotu.

23:19
    Znów do bloku skacze Brittnee Cooper i znów zdobywa punkt!

22:19
    Najpierw dobry wyblok sopocianek, a potem kontra do Zaroślińskiej, która potężnie atakuje po prsotej!

21:19
    Niezawodna dziś Cooper po raz kolejny punktuje pewnie ze środka.

20:19
    Punktowy atak ze środka siatki Pauliny Głaz.

20:18
    Kiwka na środku siatki Anny Kaczmar i skuteczna!

19:18
    Podwójne odbicie Jany Matiasovskiej.

19:17
    Autowa zagrywka Jany Matiasovskiej.

19:16
    Znów problemy w przyjęciu i piłka dla siatkarek gości. Ale czujna na siatce Tokarska po raz kolejny dobrze blokuje!

18:16
    Złe przyjęcie w drużynie gospodarzy i kontra rywalek zakończona skuteczny atakiem ze skrzydła po prostej.

18:15
    Dłuższa akcja, nieskuteczny atak Tokarskiej, kontra rywalek i pewny punkt po ataku ze strony Budzoń!

18:14
    Szybka odpowiedź sopocianek, rozegranie do Zaroślińskiej, która pewnie atakuje.

17:14
    Skuteczny atak Budzoń z prawej strony siatki! Po skosie w narożnik boiska.

17:13
    Świetny pojedynczy blok na środku siatki Mai Tokarskiej!

16:13
    Dotknięcie antenki przez siatkarki z Rzeszowa przy doskoku do bloku i przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarek ATOMu!

15:13
    Tym razem to przechodząca piłka na stronę zawodniczek gości i czujna na siatce Hawryła punktuje!

15:12
    Minimalny aut serwisowy Charlotte Leys.

15:11
    Przechodząca piłka i czujna na siatce Matiasovska zdobywa punkt!

14:11
    Autowa zagrywka po przerwie Karoliny Filipowicz.

13:11
    Sopocianki oddają piłkę za darmo i kontra rywalek zakończona potężnym atakiem po ostrym skosie ze skrzydła. Przerwa na życzenie trenera Micelliego.

13:10
    Tym razem to dobrze rzeszowianki zaatakowały ze skrzydła.

13:9
    Niezawodna w dzisiejszym meczy Cooper znów pewnie atakuje na środku siatki!

12:9
    Skuteczny atak ze skrzydła Hawryły.

12:8
    Znakomita zagrywka Mai Tokarskiej! O przerwę prosi szkoleniowiec drużyny gości.

11:8
    Obija ręce rywalek atakiem ze skrzydła Maja Tokarska.

10:8
    Tym razem zablokowana na skrzydle Charlotte Leys.

10:7
    Kolejny punktowy atak Katarzyny Zaroślińskiej!

9:7
    Skuteczny atak ze środka rzeszowianek.

9:6
    Po raz kolejny świetnie w obronie Durajczyk, rozegranie do Matiasovskiej, która pewnie atakuje!

8:6
    Przechodząca piłka i czujna na siatce Tokarska zdobywa drugi punkt z rzędu i pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarek ATOMu Trefl!

7:6
    Dobrze w obronie sopocianki i rozegranie do Tokarskiej, która ze skrzydła atakuje pewnie po skosie!

6:6
    Potężny atak ze skrzydła Katarzyny Zaroślińskiej.

5:6
    Tym razem skutecznie na lewym skrzydle Hawryła!

5:5
    Autowy atak Magdy Hawryły.

4:5
    Tym razem zablokowana na skrzydle Katarzyna Zaroślińska!

4:4
    Dobry atak ze skrzydła rzeszowianek!

4:3
    Przechodząca piłka i po raz kolejny czujnie na siatce Cooper!

3:3
    Autowa zagrywka Karoliny Filipowicz.

2:3
    Kolejny dobry atak ze środka zawodniczek SkyResu.

2:2
    Ależ długa akcje i świetne obrony z obu stron, w końcu za atak bierze się Cooper i pewnie punktuje ze środka!

1:2
    Leys zablokowana na lewym skrzydle przez podwójny blok rywalek.

1:1
    Dotknięcie siatki przy bloku Charlotte Leys i jednak remis.

25:18
    Drugi z rzędu as serwisowy Anny Kaczmar i 2:0 dla ATOMu!

24:18
    As serwisowy Anny Kaczmar! Piłka setowa!

23:18
    Przechodząca piłka i czujna na środku Cooper po raz kolejny punktuje!

22:18
    Brittnee Cooper po raz kolejny punktuje ze środka!

21:18
    Potężny atak ze skrzydła po skosie Magdaleny Olszówki!

21:17
    Leys po dłuższej akcji atakuje po bloku ze skrzydła!

20:17
    Tym razem przebija się przez podwójny blok na skrzydle Olszówka!

20:16
    Kolejny punktowy blok na środku siatki Mai Tokarskiej!

19:16
    Kolejny dobry atak w drużynie w Sopotu i przerwa dla trenera gości!

18:16
    Kiwa na środku Głaz, ale czujnie sopocianki, kolejna kontra rzeszowianek, ale dobry blok na środku Mai Tokarskiej!

17:16
    Przebiła się przez pojedynczy blok na środku Ewa Śliwińska, ale dotknięcie siatki!

16:16
    Sopocianki oddają piłkę za darmo, w kontrze rywalki rozgrywają na środek do Jagodzińskiej, ale ta atakuje w aut!

15:16
    Dluga akcja z obu stron w końcu to atakiem ze środka kończy akcję JAgodzińska i to rzeszowianki prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

15:15
    Skuteczny atak ze środka Mai Tokarskiej! Była czysta siatka!

14:15
    Klaudia Kaczorowska zablokowana na skrzydle.

14:14
    I znów Cooper w bloku!

13:14
    As serwisowy Magdy Jagodzińskiej!

13:13
    Tym razem skutecznie ze środka atakuje Hawryła.

13:12
    Brittnee Cooper punktuje blokiem na środku!

12:12
    Katarzyna Zaroślińska atakiem ze skrzydła po skosie zdobywa pewny punkt!

11:12
    Jagodzińska oddaje piłkę za darmo, kontra ATOMu i Efimienko zablkowana na skrzydle!

11:11
    Zablokowana Głaz na skrzydle przez Zaroślińską i Cooper! O przerwę prosi trener SkyResu!

10:11
    Atak w antenkę Pauliny Głaz.

9:11
    Niesamowita kiwka Filipowicz i piłka rzucona w drużynie z Sopotu!

9:10
    Autowa zagrywka Mai Tokarskiej.

9:9
    Charlotte Leys na skrzydle obija blok rywalek i zdobywa punkt!

8:9
    Kolejna popsuta zagrywka w drużynie z Sopotu.

8:8
    Punktowy atak po przerwie Kasi Zaroślińskiej!

7:8
    Autowy atak ze skrzydła Zaroślińskiej i pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarek z Rzeszowa!

7:7
    Kolejna kiwka rzeszowianek i mamy remis!

7:6
    Po raz kolejny kiwa na środku Karolina Filipowicz!

7:5
    Punktowy atak ze skrzydła Olszówki!

7:4
    Rzeszowianki oddają piłkę za darmo, kontra sopocianek i potężny atak po prostej Efimienko!

6:4
    Autowa zagrywka Pauliny Głaz.

5:4
    Sopocianki oddają piłkę za darmo po ataku Jagodzińskiej, kontra rywalek i kiwka ze środka Karoliny Filipowicz.

5:3
    Tym razem to Cooper skutecznie ze środka!

4:3
    Punktowy atak ze skrzydła Jagodzińskiej!

4:2

3:2
    Przebija się przez blok Karolina Filipowicz.

3:1
    Tym razem skuteczny atak ze środka zawodniczek gości.

3:0
    Drugi raz to samo! Bez radne w przyjęciu siatkarki gości.

25:23
    Punktowy atak ze środka Zuzanny Efimienko i pierwszy set pada łupem ATOMu!

24:23
    Dobry wyblok siatkarek gospodarzy, ale czujne na siatce rywalki i za sprawą Budzoń punktują! Wcześniej przerwa na życzenie trenera Micelliego!

24:22
    As serwisowy Klaudii Kaczorowskiej i piłka setowa dla sopocianek!

23:22
    Pogubiły się w rozegraniu rzeszowianki i 23. punkt dla ATOMu Trefl Sopot!

22:22
    Bełcik do Kaczorowskiej, a ta potężnym atakiem obija rywalki!

21:22
    Przebija się przez blok zawodniczka gości. Do bloku skakała Kaczorowska i Leys.

21:21
    Nieudany atak ze środka Efimienko, kontra rywalek jednak atak ze skrzydła w aut!

20:21
    Dłuższa akcja z obu stron, na końcu zablokowana Kaczorowska na skrzydle przez podwójny blok.

20:20
    Autowy atak ze środka zawodniczek z Rzeszowa i mamy remis!

19:20
    Tym razem Kasia Zaroślińska z prawego skrzydła potężnie obija blok po prostej!

18:20
    Adrianna Budzoń tym razem atakuje potężnie ze skrzydła i 20. punkt dla SkyResu!

18:19
    Dobrym atakiem ze skrzydła odpowiada Katarzyna Zaroślińska!

17:19
    Katarzyna Warzcoha ze skrzydła po prostej!

17:18
    Dobre przyjęcie i świetny atak ze środka Cooper!

16:18
    Dwukrotnie świetnie w obronie sopocianki, na samym końcu kontra i atak Leys ze skrzydła, ale autowy!

16:17
    Tym razem skuteczny atak ze środka i z drugiej linii Zaroślińskiej!

15:17
    Serwis w antenkę Katarzyny Zaroślińskiej.

15:16
    Dobrze w obronie Kaczorowska, jednak słaby atak Leys, kontra rywalek i blok Efimienko na środku!

14:16
    Sopocianki dostają piłkę za darmo i z prawego skrzydła dobrze atakuje po prostej Efimienko! Przerwa na życzenie trenera gości!

13:16
    Kaczorowska obija serwisem rywalki!

12:16
    Skuteczna kiwka na środku Leys.

11:16
    As serwisowy podopiecznych trenera Wojtowicza i druga przerwa techniczna przy prowadzeniu SkyRes!

11:15
    Dobry wyblok u rzeszowianek, nieudana kontra sopocianek, atak ze środka siatkarek gości i w próbie obrony Leys, jednak atak był za mocny.

11:14
    Nieporozumienie w rozegraniu w ATOMie, kontra rywalek ale świetny blok Zaroślińskiej i Leys!

10:14
    Drugi raz w tym meczu myli się w polu zagrywki Cooper.

10:13
    Autowa zagrywka w drużynie gości.

9:13
    Przechodząca piłka, rozegranie do Cooper, ale obroniony atak. Kontra rzeszowianek i pewny punkt po ataku ze skrzydła.

9:12
    As serwisowy Leys!

8:12
    Pewny atak Cooper ze środka! Przerwa na życzenie trenera drużyny gości.

7:12
    Dłuższa akcja z obu stron, świetnie w obronie obie drużyny, ale to siatkarki z Rzeszowa się mylą i przekraczają linię 3 metra w ataku!

6:12
    Tym razem w polu zagrywki myli się Iza Bełcik.

6:11
    Złe przyjęcie, ale po kontrze rywalek świetnie w bloku Cooper!

5:11
    Trzecia zepsuta zagrywka w drużynie ATOM tym razem Efimienko.

5:10
    Znakomity atak po skosie Charlotte Leys!

4:10
    Filipowicz w kontrze obija blok sopocianek.

4:9
    Skuteczny atak z drugiej linii siatkarek gości.

4:8
    Autowa zagrywka rzeszowianek!

3:8
    Autowa zagrywka Zaroślińskiej i punkt przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarek z Rzeszowa!

3:7
    Nieporozumienie w ataku i sopocianki oddają piłkę za darmo, kontra i dobrze w bloku Cooper!

2:7
    Ustrzelona serwisem Leys!

2:6
    Znów Cooper niepewnie w ataku, sopocianki oddają piłkę za darmo i rywalki atakują pewnie ze środka!

2:5
    Dobrze w obronie Leys, ale rozegranie do Cooper, która atakuje w aut. Przerwa na życzenie trenera ATOMu!

2:4
    Kolejny skuteczny atak siatkarek z Rzeszowa!

2:3
    Dłuższa akcja i świetne wyborny z obu stron, kończy atakiem SkyRes!

2:2
    Kolejny aut serwisowy w wykonaniu sopocianek. Tym razem Cooper.

2:1
    Punktowy atak ze środka Cooper!

1:1
    Autowy serwis Leys.

1:0
    Na początek dobry atak Cooper! Problemy w przyjęciu wcześniej rzeszowianek!

0:0
    Jesteśmy na hali!

0:0
    Czy siatkarki ATOMu wygrają pewnie za trzy punkty? Czy może to beniaminek sprawi niespodziewane kłopoty i to on uciuła jakieś punkty w pojedynku z mocniejszym rywalem? Na te pytania odpowiedź poznamy już dziś! Na transmisję live prosto z hali zapraszamy od godziny 18:00!

0:0
    Drużyna z Trójmiasta natomiast do tej pory wygrała 3 mecze i ma na swoim koncie 9 punkt, zajmując obecnie 3 miejsce w tabeli. I własnie to siatkarki z Sopotu będą głównymi faworytkami tego spotkania. W pierwszym meczu w ERGO Arenie poległy z zespołem mistrzyń Polski – Chemikiem Police, po zaciętym pojedynku 2:3. Tym razem planują wygrać.

0:0
    Zespół ATOMu Trefl Sopot rozegra swój drugi mecz w roli gospodarza z drużyną beniaminka. Developers SkyRes Rzeszów początek debiutanckiego występu w najwyższej klasie rozgrywkowej rozpoczęło od 3 porażek i jednego zwycięstwa. Do tej pory ugrali 4 punkty.

Piotr Grabowski

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys, Bełcik, Matiasovska, Miros, Rosner, Efimienko, Damaske, Kaczmar, Łukasik, Durajczyk, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska
    PGE Rysice Rzeszów: Kazała, Olszówka, Nowakowska, Hawryła, Warzocha, Śliwińska, Budzoń, Szeremeta,F. Filipowicz, Głaz, Jagodzińska, P. Filipowicz, Stronias, Mucha, Borek