Atom Trefl – Rysice 3:0 (koniec) | Muszynianka – Pałac 3:1 (koniec) | KSZO – Budowlani 2:3 (koniec)

25:20
    Charlotte Leys kończy mecz asem serwisowym!

24:20
    Autowa kiwka w drużynie z Rzeszowa i piłka setowa dla ATOMu Trefl!

16:13
    Dotknięcie antenki przez siatkarki z Rzeszowa przy doskoku do bloku i przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarek ATOMu!

13:11
    Sopocianki oddają piłkę za darmo i kontra rywalek zakończona potężnym atakiem po ostrym skosie ze skrzydła. Przerwa na życzenie trenera Micelliego.

12:8
    Znakomita zagrywka Mai Tokarskiej! O przerwę prosi szkoleniowiec drużyny gości.

25:18
    Drugi z rzędu as serwisowy Anny Kaczmar i 2:0 dla ATOMu!

24:18
    As serwisowy Anny Kaczmar! Piłka setowa!

15:16
    Dluga akcja z obu stron w końcu to atakiem ze środka kończy akcję JAgodzińska i to rzeszowianki prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

11:11
    Zablokowana Głaz na skrzydle przez Zaroślińską i Cooper! O przerwę prosi trener SkyResu!

7:8
    Autowy atak ze skrzydła Zaroślińskiej i pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarek z Rzeszowa!

25:23
    Punktowy atak ze środka Zuzanny Efimienko i pierwszy set pada łupem ATOMu!

24:23
    Dobry wyblok siatkarek gospodarzy, ale czujne na siatce rywalki i za sprawą Budzoń punktują! Wcześniej przerwa na życzenie trenera Micelliego!

24:22
    As serwisowy Klaudii Kaczorowskiej i piłka setowa dla sopocianek!

14:16
    Sopocianki dostają piłkę za darmo i z prawego skrzydła dobrze atakuje po prostej Efimienko! Przerwa na życzenie trenera gości!

11:16
    As serwisowy podopiecznych trenera Wojtowicza i druga przerwa techniczna przy prowadzeniu SkyRes!

8:12
    Pewny atak Cooper ze środka! Przerwa na życzenie trenera drużyny gości.

3:8
    Autowa zagrywka Zaroślińskiej i punkt przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarek z Rzeszowa!

Piotr Grabowski

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys, Bełcik, Matiasovska, Miros, Rosner, Efimienko, Damaske, Kaczmar, Łukasik, Durajczyk, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska
    PGE Rysice Rzeszów: Kazała, Olszówka, Nowakowska, Hawryła, Warzocha, Śliwińska, Budzoń, Szeremeta,F. Filipowicz, Głaz, Jagodzińska, P. Filipowicz, Stronias, Mucha, Borek