Atom Trefl – Rysice 3:0 (koniec) | Muszynianka – Pałac 3:1 (koniec) | KSZO – Budowlani 2:3 (koniec)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
2
29
Grot Budowlani Łódź
3
27; 27
Środa 29.10.2014, 18:30 • Hala Widowiskowo - Sportowa KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim • Tauron Liga

10:15
    Dla KSZO dzisiejsze spotkanie było historyczne, gdyż zdobyli swój pierwszy punkt w tych rozgrywkach.
    MVP meczu została wybrana zawodniczka Budowlanych Łódź Skrzypkowska.

Dziękujemy za śledzenie spotkania i na kolejne zapraszamy na naszą stronę lajfy.com

9:12
    Podwójny blok KSZO. Czas dla trenera Budowlanych

7:12
    Tym razem została zatrzymana na podwójnym bloku. Czas dla KSZO.

4:8
    Brojek zatrzymana na bloku. Zmiana stron.

2:4
    Zmęczonej już Brojek nie udaje się przebić przez blok. Czas dla trenera Parkitnego.

26:24
    Wójcik sprytnie i 2 set dla KSZO! Czas na Tie-break!

21:18
    Popović nie przebija piłki na drugą stronę. Kolejny czas dla trenera Grabowskiego.

10:10
    Brojek chyba po raz pierwszy w tym meczu zatrzymana na podwójnym bloku. Remis i czas dla trenera KSZO.

8:5
    Skrzypkowska zatrzymana na bloku. Pierwsza przerwa techniczna

16:25
    Koniec 3 seta. Kuligowskiej nie udało się przebić przez blok postawiony przez zawodniczki Budowlanych.

16:24
    Sikorska zdobywa 24 punkt dla łodzianek. Piłka setowa, ale najpierw czas dla trenera Parkitnego.

16:21
    Polańska atakuje w aut. Czas dla trenera Grabowskiego

12:19
    Bawoł nie przebija się przez potrójny blok. Czas dla trenera ostrowieckiego zespołu

12:16
    Łodzianki powiększają przewagę w tym secie i schodzą na drugą przerwę techniczną z 4 punktowym prowadzeniem.

7:8
    Skrzypkowska mija blok KSZO. Pierwsza przerwa techniczna.

27:29
    Brojek atakuje w aut. Punkt i 2 set dla Budowlanych Łódź. W meczu jest remis w setach 1:1.

26:27
    Skrzypkowska wykorzystuje błąd w rozegraniu piłki przez KSZO i to łodzianki mają piłkę setową. Czas dla trenera KSZO.

22:23
    Brojek atak w aut. Czas dla trenera KSZO.

19:17
    Znów punkt dla KSZO. O czas poprosił trener Budowlanych.

16:13
    Brojek zdobywa 16 punkt dla KSZO. Druga przerwa techniczna.

12:9
    Złe przyjęcie zawodniczek Budowlanych, piłka po stronie KSZO. Wykorzystała to Brojek zdobywając łatwy punkt. Czas dla trenera Budowlanych

8:7
    Kajzer serwuje w aut. Pierwsza przerwa techniczna w 2 secie.

29:27
    Brojek w blok, ale piłka na aucie. Punkt i pierwszy set dla KSZO.

21:20
    Kolejny raz Ściurka skutecznie. Czas dla trenera KSZO.

21:18
    Wydawało się , że Polańska trafiła w linię. Sędzia główny dzisiejszego spotkania uznał, że jednak nie. KSZO zdobywa punkt. O czas poprosił trener Budowlanych Łódź.

16:15
    Podwójne odbicie łodzianek i punkt dla KSZO, które schodzi na drugą przerwę techniczną z jednopunktowym prowadzeniem.

11:14
    Złe przyjęcie zawodniczek KSZO, punkt dla Budowlanych. Trener KSZO bierze czas

8:7
    Bawoł – as serwisowy. Pierwsza przerwa techniczna w tym secie.

0:0
    W środę 29.10 mecz we własnej hali rozegra drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna Budowlanych Łódź. Mecz ten początkowy miał odbyć się w Łodzi, ale na prośbę władz łódzkiego i za zgodą ostrowieckiego klubu spotkanie będzie rozgrywane w Ostrowcu Św. Drużyna gospodarzy jutrzejszego spotkania nie ma dobrej passy. Wszystkie dotychczasowe spotkania przegrały i z zerowym dorobkiem punktowym zajmują przedostatnie miejsce, natomiast Budowlani zajmują 7 miejsce. Tuż przed startem sezonu 2014/15 zespoły KSZO i Budowlanych rozegrały dwumecz sparingowy. W pierwszym meczu podopieczne trenera Parkitnego zremisowały z siatkarkami Budowlanych 2:2, natomiast w drugim sparingu wygrały podopieczne Adama Grabowskiego 3:1. Czy w kolejnym spotkaniu beniaminek z Ostrowca pokusi się o pierwszą wygraną, a może to Budowlani zbliżą się do czuba tabeli? O tym przekonamy się jutro o godzinie 18:30. Zapraszamy na śledzenie spotkania w relacji "minuta po minucie" prosto z Hali Widowiskowo – Sportowej w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Piotr Gierada

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brojek, Ganszczyk, Grzelak, Vasileva, Bawoł, Wójcik, Kuligowska, Duda, Ścibisz, Tobiasz, Godfrey, Nowakowska
    Grot Budowlani Łódź: Śliwa, Polańska, Kajzer, Ściurka, Skrzypkowska, Popović, Grajber, Courtois, Sieczka, Sikorska

Sędziowie: Michlic, Makowski