Górnik Z. – Pogoń | 1:1 (koniec) | | | Cracovia – Zawisza | 1:0 (koniec) | | | Śląsk – Lech P. | 1:1 (koniec) |
Legia – Ruch | 2:1 (koniec) |
Dolcan – Stomil | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Wisła Pł. | 1:1 (koniec) | | | GKS T. – Olimpia G. | 0:1 (koniec) |
Termalica – Bytovia | 1:0 (koniec) |
Puszcza – Wisła Pu. | 2:2 (koniec) | | | Błękitni – Siarka T. | 1:0 (koniec) | | | Limanovia – Nadwiślan | 1:2 (koniec) |
Raków – Rozwój | 1:2 (koniec) |
Man City – Man Utd | 1:0 (koniec) | | | Aston Villa – Tottenham | 1:2 (koniec) |
Chievo – Sassuolo | 0:0 (koniec) | | | Sampdoria – Fiorentina | 3:1 (koniec) | | | Torino – Atalanta | 0:0 (koniec) |
Udinese – Genoa | 2:4 (koniec) | | | AC Milan – US Palermo | 0:2 (koniec) |
FC Barcelona – Celta Vigo | 0:1 (koniec) | | | Bilbao – Sevilla | 1:0 (koniec) | | | Villarreal – Valencia | 1:3 (koniec) |
Levante – Almeria | 2:1 (koniec) | | | Elche – RCD Espanyol | 2:1 (koniec) |
Borussia M. – Hoffenheim | 3:1 (koniec) | | | FC Koln – Freiburg | 0:1 (koniec) | | | Paderborn – Hertha | 3:1 (koniec) |
Nantes – Rennes | 1:1 (koniec) | | | Bordeaux – Toulouse | 2:1 (koniec) | | | Olympique – Lens | 2:1 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Oława | 5:0 (koniec) | | | Garbarnia – Trzebinia-Siersza | 2:0 (koniec) | | | Lechia II – Chwaszczyno | 3:1 (koniec) |
Unia T. – Partyzant | 2:1 (koniec) | | | Gwardia K. – Arka II | 1:3 (koniec) | | | Lech II P. – Mogilno | 2:1 (koniec) |
Resovia – Chełminianka | 2:1 (koniec) | | | Ozimek – Ruch Z. | 1:2 (koniec) | | | Olimpia E. – Hajnówka | 4:0 (koniec) |
Jarota – Chełminianka | 4:1 (koniec) | | | Gryf – Pogoń | 5:2 (koniec) |
finał
Resovia
2:1
(2:0)
Chełminianka Chełmno
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
24. Kaliniec, 42. Makowski – 49. Rusiecki (kar.)
Sędziowie: Piotr Kasperski- Maciej Rożyński, Krystian Prucnal
Widownia:
Kartki: 69. Adamski (RES) – 59. Kobiałka (CHŁ), 82. Tarkowski (CHŁ)
Spudłowany karny!:
Resovia:
Pietryka- Wilk, Sękowski, Makowski, Szkolnik- Adamski, Kaliniec, Domoń (65' Tabaka), Bieniasz (26' Skuba)- Rop (77' Krawczyk), Dziedzic (60' Ząbkiewicz)
Rezerwowi: Tomczyk- Mołdoch, Ząbkiewicz, Skuba, Sadecki, Tabaka, Krawczyk
Zmiany:
Trener:
Chełminianka Chełmno: Kijańczuk- Fieden, Borys, Jankowski, Fornal, Młynarski, Kobiałka, Walaszek, Tarkowski, Kycko, Rusiecki
Rezerwowi: Pawlak- Tywoniuk, Stepaniuk, Wacewicz, Wójcik
Zmiany:
Trener:
Rezerwowi: Tomczyk- Mołdoch, Ząbkiewicz, Skuba, Sadecki, Tabaka, Krawczyk
Zmiany:
Trener:
Chełminianka Chełmno: Kijańczuk- Fieden, Borys, Jankowski, Fornal, Młynarski, Kobiałka, Walaszek, Tarkowski, Kycko, Rusiecki
Rezerwowi: Pawlak- Tywoniuk, Stepaniuk, Wacewicz, Wójcik
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Piotr Kasperski- Maciej Rożyński, Krystian Prucnal
Widownia:
Kamil Marut
@K_Marut