Białoruś – Meksyk 3:2 (koniec) | Grecja – Serbia 0:2 (koniec) | Austria – Brazylia 1:2 (koniec)
Rumunia – Dania 2:0 (koniec) | Ukraina – Litwa 0:0 (koniec) | Węgry – Rosja 1:2 (koniec)
Polska – Szwajcaria 2:2 (koniec) | Hiszpania – Niemcy 0:1 (koniec) | Irlandia – USA 4:1 (koniec)
Portugalia – Argentyna 1:0 (koniec) | Włochy – Albania 1:0 (koniec) | Francja – Szwecja 1:0 (koniec)
Szkocja – Anglia 1:3 (koniec)
Białoruś
3:2 (0:0)
Meksyk
Wtorek 18.11.2014, 18:00 • Borisov Arena • Spotkania towarzyskie

Koniec! Fantastyczna druga połowa, pięć bramek i zwycięstwo Białorusi na własnym terenie! Trzeba jednak przyznać, że Meksyk grał okrojonym składem. (19:56:56)

90+5

90+4
    Rodríguez jeszcze musi się pogodzić z karą w postaci żółtej kartki.

90+1
    Sędzia dolicza aż pięć minut ekstra, które są spowodowane głównie czasem poświęconym na cieszynki po 5 bramkach na Borisov Arena.

89
    Heranandez został zaatakowany przez trójkę rywali, którzy za wszelką cenę nie chcieli dopuścić do zagrożenia ze strony gracza Realu.

87
    Wydaje się, że sędzia doliczy chociaż minutę do podstawowego czasu gry drugiej połowy spotkania. Ma bowiem ku temu wielu powodów.

84
    Uderzenie Hernandeza z dystansu zostaje zablokowane. Meksyk wznowi grę od wyrzutu z autu na wysokości pola karnego.

82
    Gol dla Białorusi!

Uderzenie Draguna zostaje zablokowane przez defensora, ale futbolówka podbija się i trafia do PAVLA NEKHAJCHIKA, który wykorzystuje wyjście golkipera i płaskim strzałem na dłuższy słupek daje prowadzenie swojej ekipie!

81
    Hernandez pojawia się na ostatnie minuty meczu, w zamian za dos Santosa!

81
    To jest niemożliwe! Podanie na prawą stronę do niekrytego Aleksievicha, a ten nie potrafi nawet ucelować w bramkę przy stuprocentowej okazji!

79
    I kolejny kartonik. Tym razem do notesu arbitra wlatuje Dragun.

76
    Herrera zostaje ukarany kartonikiem w kolorze żółtym.

75
    Ponownie Białoruś. Zagranie na dobieg do Kalacheva, ten próbuje przejść samotnie kilku rywali, ale kończy się jedynie na marzeniach.

72
    Trójkowa kontra ze strony gospodarzy, ale zabrakło im skuteczności i pewności siebie, aby zamienić to na zasłużoną bramkę.

69
    Fatalna interwencja golkipera Białorusi po rzucie rożnym i piłka leci przed pole karne! Dos Santos starał się uderzyć nad Chernikiem, ale minimalnie pudłuje!

67
    Wydawało się, że sędzia będzie musiał pokazać kolejną kartkę, ale nie tym razem. Okazało się bowiem, że Dragun sam siebie sfaulował.

65
    Podanie do Putsili, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem, gdyby nie to, że nieco zagubił się przy tym podaniu i dał się wyprzedzić.

63
    I ponownie mamy bardzo mało atrakcyjne widowisko obfite w walkę na środku pola i małymi przebłyskami ze strony gospodarzy.

Gole: 50. Kislyak, 55. Signevich, 82. Nekhajchik – 48. Jimenez, 53. Jimenez

Kartki:   31. Aleksievich (BLR), 36. Signevich (BLR), 79. Dragun (BLR) – 76. Herrera (MEX), 90+4. Rodríguez (MEX)

Białoruś: Chernik – Volodko, Yanushkevich, Palitsevich, Shitov – Putsila, Kislyak (60' Dragun), Stasevich, Aleksievich, Signevich (58' Kalachev) – Gordeychuk

Rezerwowi: Gutor, Martynovich, Bordachev, Nekhajchik, Balanovich, Dragun, Kislyak, Kornilenko, Matveichyk, Kalachev, Zhevnov

Meksyk: Talavera – Aguilar, Dominguez, Rodriguez, Venegas, Ponce – J. dos Santos (81' Hernandez) – Corona (55' H. Herrera), Gonzalez, G. dos Santos – Jimenez

Rezerwowi: Perez, Aldrete, Guardado, Vela, Reyes, Corral, Ochoa, H. Herrera, Hernandez, Vazquez, M. Herrera, Alanís