Zenit – Benfica 1:0 (koniec) | Anderlecht – Galatasaray 2:0 (koniec) | Arsenal – Borussia D. 2:0 (koniec)
Atletico – Olympiakos 4:0 (koniec) | Malmo – Juventus 0:2 (koniec) | Łudogorec – Liverpool 2:2 (koniec)
Basel – Real Madryt 0:1 (koniec) | Bayer – Monaco 0:1 (koniec)
Bayer Leverkusen
0:1 (0:0)
AS Monaco
Środa 26.11.2014, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga Mistrzów UEFA

Jedna z większych niespodzianek w środowych meczach staje się faktem! Monaco zgarnia komplet punktów na trudnym dla siebie terenie! Francuzi przez cały mecz się bronili, ale była to znakomita taktyka wybrana przez Leonardo Jardima! Jedno wiemy już na pewno – Monaco powalczy o awans z Zenitem w swoim bezpośrednim meczu! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (22:39:41)
    Jedną z drużyn, która zapewniła sobie awans po tej kolejce spotkań jest Bayer Leverkusen!

90+3

90+2
    Goście wybrali najlepszą receptę na bronienie korzystnego wyniku. Jest nią atak na bramkę Leno i trzymanie piłki jak najdalej od własnej bramki.

90
    Trzy minuty nadziei dla gospodarzy na korzystny rezultat.

90
    Berbatov wyraźnie zmęczony siada na ławce rezerwowych! W jego miejsce Traore, na ostatnie minuty!

89
    Kolejne dośrodkowanie z prawego narożnika, ale zdaniem sędziego zawodnicy Bayeru nadużyli przepisów i przerwał grę, przyznając rzut wolny gościom.

88
    Korner dla Bayeru. Wrzutka z prawego narożnika i strzał głową wysoko nad bramką. Kolejna niewykorzystana sytuacja. Ten mecz pokazuje, że mając przewagę nie zawsze się wygrywa.

86
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego zupełnie nieudane. Zawodnik Monaco dośrodkował tak, że piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

85
    Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na stadionie w Leverkusen. Dużo gry w środkowej strefie boiska, która nie przynosi efektów w postaci bramek dla obu ekip.

83
    Brandt będąc pod polem karnym zdołał wywalczyć korner dla swojego teamu.

82
    I tu należy pochwalić Dirara, bo to dzięki niemu padła bramka na 1:0 dla zespołu gości. W jego miejsce Fabinho!

80
    Nieco ponad dziesięć minut do zakończenia spotkania. Pamiętajmy jednak, że gospodarze wykorzystali już wszystkie, możliwe zmiany.

78
    Bayer ciągle atakuje, by wywalczyć chociaż remis. Monaco tak jak przez poprzedni okres meczu broni się i jak na razie przynosi to zamierzony skutek.

76
    Podwójna zmiana w ekipie z Leverkusen. Rolfes i Brandt meldują się na murawie na ostatni kwadrans!

74
    Drmić marnuje po raz kolejny stuprocentową okazję! Tym razem należy pochwalić Subasicia, który ofiarną interwencją wygarnął piłkę rywalowi spod nóg!
    Lucas OCAMPOS - 0:1

72
    Gol dla Monaco!
    I proszę bardzo! Mamy bramkę dla zespołu gości! Niemożliwe?! A jednak! Stłamszone, słabo grające Monaco zdobywa bramkę! Dirar dośrodkowuje w pole karne, tam znakomicie odnalazł się LUCAS OCAMPOS i po dwóch minutach będąc na murawie zdobywa gola!

70
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Yannick Ferreira-Carrasco, na boisku pojawia się Lucas Ocampos.

Lucas Ocampos ma być lekarstwem na złą grę zespołu gości, ale czy tak będzie...

Tomek Kałka

Gole: 72. Ocampos

Kartki:   27. Spahić (LEV) – 41. Carvalho (ASM)

Bayer Leverkusen: Leno – Wendell, Spahić, Toprak, Donati – S. Heung-Min (59. Drmić), Castro, Bender (C) (76. Rolfes), Bellarabi (76. Brandt) – Çalhanoğlu, Kießling.
    Zmiany: Krešić – Hilbert, Jedvaj, Boenisch, Rolfes, Brandt, Drmić.

AS Monaco: Subašić – Elderson Echiéjilé, Abdennour, Carvalho, Raggi – Bakayoko, Toulalan (C), Moutinho – Ferreira-Carrasco (70. Ocampos), Berbatov (90. Traoré), Dirar (82. Fabinho).
    Zmiany: Stekelenburg – Fabinho, Ocampos, Silva, Kondogbia, Germain, Traoré.

Sędziowie: Paolo Tagliavento – Lorenzo Manganelli, Mauro Tonolin – Matteo Passeri