Zenit – Benfica 1:0 (koniec) | Anderlecht – Galatasaray 2:0 (koniec) | Arsenal – Borussia D. 2:0 (koniec)
Atletico – Olympiakos 4:0 (koniec) | Malmo – Juventus 0:2 (koniec) | Łudogorec – Liverpool 2:2 (koniec)
Basel – Real Madryt 0:1 (koniec) | Bayer – Monaco 0:1 (koniec)
Bayer Leverkusen
0:1 (0:0)
AS Monaco
Środa 26.11.2014, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga Mistrzów UEFA

90
    Trzy minuty nadziei dla gospodarzy na korzystny rezultat.

90
    Berbatov wyraźnie zmęczony siada na ławce rezerwowych! W jego miejsce Traore, na ostatnie minuty!

82
    I tu należy pochwalić Dirara, bo to dzięki niemu padła bramka na 1:0 dla zespołu gości. W jego miejsce Fabinho!

76
    Podwójna zmiana w ekipie z Leverkusen. Rolfes i Brandt meldują się na murawie na ostatni kwadrans!

74
    Drmić marnuje po raz kolejny stuprocentową okazję! Tym razem należy pochwalić Subasicia, który ofiarną interwencją wygarnął piłkę rywalowi spod nóg!
    Lucas OCAMPOS - 0:1

72
    Gol dla Monaco!
    I proszę bardzo! Mamy bramkę dla zespołu gości! Niemożliwe?! A jednak! Stłamszone, słabo grające Monaco zdobywa bramkę! Dirar dośrodkowuje w pole karne, tam znakomicie odnalazł się LUCAS OCAMPOS i po dwóch minutach będąc na murawie zdobywa gola!

70
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Yannick Ferreira-Carrasco, na boisku pojawia się Lucas Ocampos.

Lucas Ocampos ma być lekarstwem na złą grę zespołu gości, ale czy tak będzie...

68
    Ładne wejście Çalhanoğlu lewą stroną pola karnego! Próba napastnika Bayeru i o włos piłka nie ląduje w bramce Subasicia! Decydowały centymetry!

65
    Wszyscy na stadionie złapali się za głowę po tym, jak Drmić nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji! Podanie w pole karne, tam Szwajcar przejął piłkę i w sytuacji sam na sam uderzył obok lewego słupka!

59
    I mamy roszadę w zespole gospodarzy. Mało widoczny Heung-Min Son schodzi a w jego miejsce Drmić.

41
    A teraz przewinienie Carvalho nie umknęło uwadze sędziemu, który przyznał gospodarzom rzut wolny i dodatkowo ukarał defensora Monaco.

27
    I mamy kartkę dla Spahicia. Defensor Bayeru przerwał groźnie zapowiadający się kontratak francuskiej drużyny!
    Próba Bendera i poprzeczka ratująca zespół gości.

26
    I mogliśmy mieć prowadzenie Bayeru, gdyby nie poprzeczka! Potężny strzał kapitana gospodarzy i szczęście decyduje o tym, że wciąż mamy remis na BayArena!

Tomek Kałka

Gole: 72. Ocampos

Kartki:   27. Spahić (LEV) – 41. Carvalho (ASM)

Bayer Leverkusen: Leno – Wendell, Spahić, Toprak, Donati – S. Heung-Min (59. Drmić), Castro, Bender (C) (76. Rolfes), Bellarabi (76. Brandt) – Çalhanoğlu, Kießling.
    Zmiany: Krešić – Hilbert, Jedvaj, Boenisch, Rolfes, Brandt, Drmić.

AS Monaco: Subašić – Elderson Echiéjilé, Abdennour, Carvalho, Raggi – Bakayoko, Toulalan (C), Moutinho – Ferreira-Carrasco (70. Ocampos), Berbatov (90. Traoré), Dirar (82. Fabinho).
    Zmiany: Stekelenburg – Fabinho, Ocampos, Silva, Kondogbia, Germain, Traoré.

Sędziowie: Paolo Tagliavento – Lorenzo Manganelli, Mauro Tonolin – Matteo Passeri