Kutno – Szczecin 70:65 (koniec) | Koszalin – Radom 87:69 (koniec) | Lublin – Włocławek 77:91 (koniec)
Polfarmex Kutno
70:65 (21:17, 36:27, 59:41)
King Wilki Morskie Szczecin
Sobota 29.11.2014, 17:30Tauron Basket Liga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (19:20:55)

Dobre trzy kwarty Polfarmexu i słabsza czwarta. Przyjezdni na nieco ponad minutę zbliżyli się do rywali już tylko na dwa punkty, ale końcówka należała do gospodarzy, którzy zdołali dowieźć prowadzenie do końca i ostatecznie wygra różnicą pięciu punktów. Najlepiej punktujący zostali Ci sami, Mitchel zakończył mecz dorobkiem 25 punktów, a Rosario 21

0:00
    Koniec meczu. (70:65)

0:05
    Majcherek na linii, był faulowany przy rzucie za trzy, skuteczność z wolnych 2/3 (70:65)

0:10
    Drugi również (70:63)

0:10
    Pierwszy rzut celny (69:63)

0:10
    W kontrze faulowany Mitchel, tu chyba już nic się nie zmieni! (68:63)

0:25
    Drugi w koszu! (68:63)

0:25
    Nie trafia pierwszego rzutu Wołoszyn! (67:63)

0:25
    Fatalny rzut za trzy Harrisa, piłka nie dotyka nawet obręczy, zza linii końcowej wznawiają gospodarze, ale nie pograli sobie zbyt długo, szybki faul Kikowskiego, na linii rzutów wolnych Wołoszyn (67:63)

0:30
    Timeout dla gości

0:30
    Skończył się czas na akcję gospodarzom (67:63)

1:15
    Faulowany Wołoszyn, dwa rzuty osobiste (65:63)

1:35
    Oba lądują w koszu! (65:63)

1:35
    Trzecie przewinienie Malczyka, na linii Harris (65:61)

1:55
    Niecelna próba za trzy zawodnika gospodarzy, spokojnie rozgrywają piłkę przyjezdni (65:61)

2:20
    Timeout dla gospodarzy

2:20
    I kolejne dwa punkty dla szczecinian, po szybkiej akcji trafia Bojko! (65:61)

2:25
    Rosario trafia za trzy! (65:58)

2:45
    Jeden celny (65:55)

2:45
    Kontra gości zatrzymana faulem Mitchela, będą dwa rzuty wolne dla Bojko (65:55)

3:10
    Dwa punkty Nowackiego (65:55)

3:35
    Bojko wykorzystuje jeden rzut wolny (65:53)

3:55
    Blisko trafienia za trzy zawodnik gospodarzy, piłka odbijała się od obręczy, ale do środka nie wpadła! (65:52)

4:20
    Johnson trafia spod kosza (65:52)

4:50
    Nieudana próba rzutu za trzy, w odpowiedzi przyjezdni również nie kończą skutecznie swojej akcji (63:52)

5:05
    Trzeci faul Kikowskiego (63:52)

5:20
    Celnie za trzy Kikowski! (63:52)

5:35
    Złe podanie pod koszem i grę wznawiają zza linii końcowej zawodnicy ze Szczecina (63:49)

5:45
    Pierwszy faul Mazura, piłka z boku dla gospodarzy (63:49)

6:00
    Nieudany rzut z bliskiej odległości zawodnika gości, zbiera piłkę obrońca Polfarmexu (63:49)

6:20
    Nieudana indywidualna akcja Mitchela, kontrę przyjezdnych faulem zatrzymuje Johnson (63:49)

6:45

6:50
    Przechwyt Fliegera, samotna kontra i pewne dwa punkty spod samego kosza (63:49)

7:15
    Szybko odpowiadają miejscowi (63:47)

7:25
    Trzykrotnie rzucali zawodnicy gości, w końcu udało się spod samego kosza trafić (61:47)

7:40
    Drugie przewinienie Johnsona (61:45)

8:00
    Trochę chaosu na parkiecie, niecelne rzuty z obu stron (61:45)

8:35
    Zbiórka w ofensywie gości i świetny blok Johnsona! (61:45)

8:50
    Dobija rzut kolegi Auda i zdobywa dwa oczka (61:45)

9:45
    Nieudana akcja gospodarzy, szybko przerwa akcję Wilków faulem Bartosz, to jego drugi faul (59:41)

10:00
    Czwarta kwarta rozpoczęta. (59:41)

0:00
    Trzecia kwarta skończona. (59:41)

0:15
    Szybko poszli do ataku goście, próba za trzy nieudana (59:41)

1:45
    Trzecie przewinienie Jareckiego, ponownie na linii rzutów wolnych Mike Rosario (54:39)

1:55
    Ależ to był rzut Mitchela! Ostatnia sekunda akcji, zdecydował się na rzut grubo za linią rzutu za trzy i trafił! (54:39)

2:20
    Oba rzuty celne Amerykanina (51:39)

2:20
    Drugi faul Malczyka, osobiste dla Rosario (51:37)

2:30
    Skuteczna akcja gospodarzy, nie pozwalają swoim rywalom na zbliżenie się z wynikiem (51:37)

2:55
    Rosario trafia za dwa (49:37)

3:20
    Trójką odpowiadają gospodarze! (49:35)

3:45
    Szybko rozegrana piłka i skuteczna akcja podkoszowa zespołu ze Szczecina (46:35)

3:50
    Johnson efektownie blokuje Rosario! (46:33)

4:40
    Kontra Wilków, rzut z półdystansu niecelny, lecz po chwili przyjezdni zaliczają przechwyt (46:33)

5:00
    Skutecznie w defensywie miejscowi (46:33)

5:15
    Nieudana długa akcja gospodarzy, po chwili Johnson zatrzymuje akcję gości faulem (46:33)

5:40
    Tym samym odpowiedział Kikowski! (46:33)

5:50
    Celna trójka Wołoszyna! (46:30)

6:15

6:15
    Mieli kontrę miejscowi, piłka zagrana na obwód do Mazura, ten pudłuje, kontra Polfarmexu zatrzymana faulem (43:30)

6:30
    1/2 Kowalenki (43:30)

6:35
    Długo grali piłką goście, kilka fauli gospodarzy, w końcu po przewinieniu Audy na Kowalenko mamy wolne (43:29)

7:35
    Świetna akcja gospodarzy i na koniec mamy wsad! (43:29)

7:55
    Kolejna nieudana akcja szczecinian (41:29)

8:30
    Wykorzystany, dobry początek miejscowych! (41:29)

8:30
    Po kontrze dwa punkty dla Polfarmexu i będzie jeszcze rzut wolny! (40:29)

8:45
    Błąd w ofensywie zawodnika gospodarzy, przy piłce Wilki, nieudany rzut Mazura, ale jest zbiórka Wilków (38:29)

9:00
    Za dwa punkty trafia Rosario (38:29)

9:15
    Po drugiej stronie trafia Auda! (38:27)

9:45
    Pierwsza akcja gości po przerwie kończy się stratą (36:27)

0:00
    Trzecia kwarta rozpoczęta. (36:27)

Po pierwszej połowie miejscowi wypracowali sobie dziewięć oczek przewagi wygrywając obie kwarty. W zespole gości szwankuje nie tylko skuteczność, ale także rozegranie piłki, za dużo akcji kończyli prostymi stratami. Na razie w zespole Polfarmexu bryluje Mitchel – 14 pkt, a po drugiej stronie Rosario – 10

00:00
    Druga kwarta skończona. (36:27)

0:01
    Jeszcze próbował Mitchel za trzy, ale nie trafił (36:27)

0:05

0:05
    Drugi faul Rosario (36:27)

0:10

0:10
    Spod samego kosza punktuje Gregory (36:27)

0:35
    Faul ofensywny zawodnika gospodarzy (36:25)

0:55
    Szybko odpowiada Rosario (36:25)

1:05
    Świetna indywidualna akcja Mitchela! (36:23)

1:15
    Przewinienie Kikowskiego, z boku wznawiają miejscowi (34:23)

1:45
    Przechwytuje piłkę Mazut, po chwili kolejna próba rzutu za trzy, nieudana, przy piłce Polfarmex (34:23)

2:15
    Dwa pudła z linii rzutów wolnych zawodnika ze Szczecina (34:23)

2:30
    Nieporozumienie w obronie szczecinian i spod kosza punktuje Bartosz (34:23)

3:00
    Kolejna próba rzutu z dystansu gracza Wilków, tym razem nieudana, zbierają piłkę gospodarze (32:23)

3:30
    Kikowski trafia za trzy! (32:23)

4:05
    Niecelny rzut z półdystansu zawodnika gości, szybka akcja Polfarmexu i łatwe dwa oczka Mitchella (32:20)

4:35
    Świetnie w obronie miejscowi! Gracz Wilków składał się do wsadu, ale został zablokowany! (30:20)

4:50
    Jeden celny (30:20)

4:50
    Rzuty wolne dla gospodarzy, na linii Bartosz (29:20)

5:10
    Rosario próbował trafić za trzy, piłka tylko odbiła się od obręczy i spadła do rąk obrońcy Polfarmexu (29:20)

5:20
    Seria nieudanych akcji z obu stron (29:20)

6:15
    Strata gości, spokojnie rozgrywają piłkę miejscowi, ale akcja spaliła na panewce po niedokładnym podaniu na obwód (29:20)

6:25
    Przewinił w ataku Bartosz (29:20)

6:40
    Blisko przechwytu gospodarze, ale po chwili po nieudanej akcji szczecinian wznawiają grę zza końcowej linii (29:20)

7:05
    Fauluje Jarecki, przy piłce nadal goście (29:20)

7:15
    Kontra przyjezdnych, faulowany Rosario przez Jakóbczyka, z boku wznawiają grę Wilki (29:20)

7:50
    Tuż przed końcem czasu spod kosza trafia Kowalenko (29:20)

8:05
    Zablokowany gracz Wilków! Piłka jeszcze z boku dla gości (29:18)

8:30
    Kolejne trzy oczka na koncie gospodarzy! (29:18)

9:20

9:20
    Trzy punkty zawodnika Polfarmexu! (26:18)

9:30
    Jeden rzut wolny wykorzystany przez gracza gości (23:18)

9:50
    Od razu mamy wsad na początek kwarty! (23:17)

10:00
    Druga kwarta rozpoczęta. (21:17)

0:00
    Pierwsza kwarta skończona. (21:17)

0:15
    Oba spudłowane, ale była dobitka spod kosza! (21:17)

0:15
    Wolne dla gospodarzy, na linii stoi Grochowski (19:17)

1:00
    Wymuszony rzut nie trafia do kosza, ale po chwili wsadem popisuje się jeden z miejscowych graczy! (19:17)

1:20
    Trzeci faul Wilków w tej kwarcie (17:17)

1:35
    Świetnie rozegrana akcja przyjezdnych i punkty spod samego kosza Rosario (17:17)

1:55
    A nie pomylił się za to z takiej pozycji Kikowski! (17:15)

2:20
    Kontra Polfarmexu, Mitchell pudłuje próbując trafić za trzy (17:12)

3:00
    Jeden wolny wykorzystany (17:12)

3:00
    Nieudany rzut z półdystansu gracza gości, akcja gospodarzy zatrzymana faulem (16:12)

3:20
    Przechwytują piłkę miejscowi, zagranie na obwód i trzy punkty Wołoszyna! (16:12)

4:00
    Kolejna akcja także nie przyniosła powodzenia przyjezdnym, w odpowiedzi niecelny rzut spod kosza zawodnika Polfarmexu (13:12)

4:40
    Nieudana akcja Wilków, przy piłce Polfarmex, ale nieudane podanie kończy się kontrą, niecelny rzut za trzy, zbieraja piłkę goście (13:12)

4:50
    Błąd kroków zawodnika gospodarzy (13:12)

5:05
    Drugi trafiony, 1/2 Rosario (13:12)

5:05
    Pierwszy niecelny (13:11)

5:05
    Drugi faul Mitchella, rzuty wolne dla gości (13:11)

5:30
    Przechwycili piłkę miejscowi (13:11)

5:45
    Skuteczna akcja Mitchela (13:11)

6:20
    Spod kosza rzuca celnie Kowalenko (11:11)

6:40
    Dwa punkty dla gospodarzy (11:9)

7:30
    Szybkie i skuteczne akcje z obu stron (9:9)

8:00
    Akcja dwa+ jeden (3:6)

8:30
    Celna trójka w zespole Polfarmexu! (3:3)

8:40
    Za dwa trafia Kikowski (6:6)

9:30
    Faul ofensywny gospodarzy (0:3)

9:50
    Mike Rosario zaczyna od rzutu za trzy! (0:3)

10:00
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Już za chwilę początek spotkania!

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 17:30 na portal LAJFY.COM!

Wilki Morskie w poprzedniej kolejce poległy w Tarnobrzegu z tamtejszym Jeziorem 85:95, choć do przerwy prowadziły jeszcze siedmioma punktami. Ostatnie dwie kwarty był jednak słabe w ich wykonaniu i stąd ich porażka. Najwięcej punktów dla szczecińskiej ekipy zdobył Mike Rosario – 20

Ekipa ze Szczecina rozpoczęła sezon gorzej od swoich dzisiejszych przeciwników. Do tej pory odnieśli dwa zwycięstwa aż sześć razy przegrywali. Na wyjeździe rozegrali pięć spotkań, z których jedno wygrali

W poprzedniej kolejce Polfarmex pokonał na własnym terenie Asseco Gdynię 86:80 po dogrywce mimo, że po pierwszą kwartę przegrali jedenastoma oczkami. Najlepszym strzelcem drużyny z Kutna był Kwamain Mitchell, zdobywca 26 punktów

Gospodarze tego pojedynku jak na razie grają w kratkę i to dosłownie. Po ośmiu meczach mają na swoim koncie cztery wygrane i cztery porażki i zajmują lokatę w połowie stawki, a dokładniej na dziewiątej. Na własnym parkiecie trzykrotnie zwyciężali i raz musieli uznać wyższość rywala

Zapraszam na relację z dziewiątej kolejki Tauron Basket Ligi. Polfarmex Kutno vs Wilki Morskie Szczecin

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

Jarosław Kowalski

Polfarmex Kutno: Jakóbczyk, Jarecki, Grochowski, Malczyk, Auda, Wołoszyn, Mitchel, Dłuski, Batka, Bartosz, Johnson, Pabian
    King Wilki Morskie Szczecin: Rodario, Bojko, Flieger, Kikowski, Majcherek, Nowacki, Pytyś, Kowalenko, Mazur, Gregory, Harris