Schalke 04 – Mainz 4:1 (koniec) | Bayer – FC Koln 5:1 (koniec) | Augsburg – Hamburg 3:1 (koniec)
Hertha – Bayern 0:1 (koniec) | Werder – Paderborn 4:0 (koniec) | Hoffenheim – Hannover 4:3 (koniec)
Werder Brema
4:0 (1:0)
SC Paderborn 07
Sobota 29.11.2014, 15:30 • Weserstadion, Brema • Niemiecka Bundesliga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Trzynasta kolejka niemieckiej Bundesligi, spotkanie pomiędzy Werderem Brema, SC Paderborn 07.

Czas na kolejne emocje związane z rozgrywkami niemieckiej Bundesligi. W jednym z sobotnich spotkań zmierzy się Brema z Paderborn.

Werder to aktualnie ostatnia drużyna niemieckiej Bundesligi. Brema po 12. kolejkach ma na swoim koncie zaledwie 10 punktów i zamyka tabelę Bundesligi.

Paderborn zaś to dziesiąta drużyna ligi niemieckiej. SCP po dwunastu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 16 punktów.

W ostatnie kolejce Paderborn zremisował z Dortmundem 2:2, a Werder przegrał z Hamburgiem 2:0.

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Weserstadion w Bremie mogącym pomieścić 43 tysiące widzów.

Na relację z tego spotkanie Lajfy.com!

Werder Brema: R. Wolf – Prödl (C), Gebre Selassie, Sternberg, Junuzović – Bartels, Kroos, Hajrović, Ayçiçek – Gálvez, Selke
    Rezerwowi: Strebinger – Caldirola, Lukimya-Mulongoti, Zander, Makiadi, Petersen, Eggestein

SC Paderborn 07: Kruse – Rafa, Ziegler, Strohdiek, Heinloth – Hartherz – Vrančić (C), Bakalorz, Stoppelkamp, Koç – Kachunga
    Rezerwowi: Lueck – Rupp, Meha, Vucinovic, Brückner, Kutschke, Sağlık.

Początek spotkania za ok. 15 minut.

Zawodnicy pojawili się na murawie!

1

1
    Spotkanie rozpoczęte ze środka przez zawodników Paderborn!

2
    No i proszę! Druga minuta spotkania, a piłka już wylądowała w siatce Kruse'a. Sędzia dopatrzył się jednak pozycji spalonej i gola dla Werderu nie ma!

3
    Gospodarze ponownie w ofensywie.

4
    Bolesny upadek Bakalorza na murawę po starciu z jednym z zawodników Bremy. Przerwa w grze.

5
    Gra została już wznowiona po drobnej kontuzji zawodnika SC Paderborn 07.

7
    Ponownie ogromny kocioł pod bramką strzeżoną przez Kruse'a! W ostatniej chwili zainterweniowali defensorzy Paderborn!

8
    Hartherz wywalczył pierwszy w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla drużyny przyjezdnej.

10
    Gol dla Werderu!
    Bramkę zdobył ZLATO JUNUZOVIĆ.

GOOOOL! Szybkie otwarcie w wykonaniu gospodarzy! Ależ kapitalnym bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego popisał się ZLATO JUNUZOVIĆ! Piłka wpada w samo okienko bramki Kruse'a! 1:0!
    Zlatko JUNUZOVIć - 1:0

11
    Werder ponownie w posiadaniu piłki. Gospodarze rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

12
    Brema już z piłką na połowie rywala. Z dziecinną łatwością rozgrywają teraz piłkę gospodarze.

14
    A teraz mieliśmy małe zamieszanie pod bramką gospodarzy. Defensorzy Bremy w porę zdążyli jednak się wrócić.

15
    Wolf wznawia grę od własnej bramki. Nie spiesza się teraz z kolejną akcją gospodarze.

16
    Sędzia przerywa grę po drobnym przewinieniu Bartelsa na
    Hartherzie.

18
    Chwila spokojniejszej gry na murawie. Aktualnie w posiadaniu piłki zawodnicy z Paderborn.

19
    Wolf pewnie wyłapuje piłkę po niezbyt udanym dośrodkowaniu Bakalorza do pola karnego.

20
    Dwadzieścia minut gry za nami. Statystyka posiadania piłki po tym okresie: Werder – 58%. Paderborn – 42%.

22
    Dobra interwencja Kruse po strzale Junuzović tuż sprzed pola karnego.

23
    Werder cały czas w ofensywie. Gospodarze szukają miejsca do oddania strzału.

24
    Rafa blokuje uderzenie jednego z zawodników gospodarzy. Paderborn przejmuje piłkę.

26
    Ponownie niewiele dzieje się na boisku. Aktualnie w posiadaniu piłki gospodarze.

28
    Niecelne podanie Stoppelkampa do Kachunga i piłka przejęte przez defensywę Werderu.

29
    Będziemy mieli kolejny w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla ekipy gospodarzy.

30
    Mija pół godziny gry. Statystyka strzałów celnych po tym czasie: Werder – 7. Paderborn – 3.

32
    Nieczyste wejście Zieglera na jednego z zawodników Werderu. Sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym starciu.

33
    Niezłe uderzenie ze strony Kroosa! Piłka mija jednak minimalnie bramkę Paderborn.

34
    I jeszcze jeden strzał! Tym razem Junuzović – ponownie jednak obok bramki.

35
    Paderborn zdołał na chwilę wyprowadzić piłkę z własnej połowy i teraz to on przechodzi do ofensywy.

36
    Ucierpiał w starciu pod polem karnym gospodarzy Sternberg. Mamy kolejną dłuższą przerwę w grze.

38
    Zupełnie nieudany strzał Stoppelkampa na bramkę gospodarzy.

39
    Paderborn cały czas w ofensywie. Lepsza druga część tej połowy w wykonaniu przyjezdnych.

40
    Werder rozgrywa już futbolówkę na środku murawy.

42
    Sędzia przerywa grę po faulu Kroosa. Głośne gwizdy kibiców na trybunach, którzy uważali wejście swojego zawodnika za czyste.

43
    Jeszcze jeden rzut rożny dla Paderborn w tej części gry.

45
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

45+1

Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45. minutach gry Brema prowadzi z Paderborn 1:0.

Druga połowa rozpocznie się ok. 16:31.

46

46
    Zawodnicy Werderu rozpoczęli drugą część spotkania.

46
    Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany w zespole gości. Kutschke wchodzi w miejsce Zieglera.

47
    Gospodarze ponownie od początku bardzo aktywnie w ataku.

48
    Bramkę zdobył DAVIE SELKE.

GOOOOL! Mamy drugą bramkę dla Bremy! Zamieszanie pod bramką Kruse'a wykorzystał DAVIE SELKE, który popisał się czujnym strzałem z główki. 2:0.
    Davie SELKE - 2:0

50
    Nie minęły jeszcze dwie minuty od poprzedniej bramki Werderu, a gospodarze ponownie utrzymują piłkę nieopodal bramki Kruse'a.

50
    Bramkę zdobył FIN BARTELS.

GOOOL! Kolejne trafienie dla gospodarzy po błędzie golkipera gości! Kruse wypiąstkował piłkę wprost pod nogi FINA BARTELSA, który pewnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki. 3:0!
    Fin BARTELS - 3:0

52
    Kolejny niezły strzał ze strony gospodarzy. Aycicek posłał piłkę tuż obok bramki Kruse'a.

53
    Brema ciągle w ofensywie. Wyraźnie zrezygnowana gra Paderborn.

55
    Odgwizdany faul Kutschke. Będziemy mieli rzut wolny dla gospodarzy.

56
    Hajrovic na pozycji spalonej. Akcja gospodarzy przymusowo przerwana przez sędziego.

57
    Zmiana w zespole gości. Vrancic schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się Rupp.

59
    Ależ kapitalnie uderzył teraz sprzed pola karnego Selke! Równie kapitalną interwencja popisał się Kruse.

60
    Godzina gry za nami. Losy tego spotkania są praktycznie już rozstrzygnięte. Statystyka strzałów celnych: Werder – 10. Paderborn – 4.

61
    Rzut rożny dla zawodników Werderu.

62
    Goście po raz pierwszy od dłuższego czasu rozgrywają piłkę pod bramką Wolfa.

63
    Dobra interwencja Wolfa po niezłym strzale Koca sprzed pola karnego.

65
    Stoppelkamp próbował strzelać z dystansu, ale dosyć wyraźnie minął się z celem.

67
    Mamy pierwszą zmianę w drużynie Werderu. Makiadi za Hajrovicia.

68
    Paderborn nie poddaje się i szuka okazji na zdobycie honorowego trafienia.

69
    Gálvez ukarany żółtą kartką po faulu na jednym z zawodników Paderborn.

71
    Niezbyt dobrze rozegrany ten stały fragment gry przez przyjezdnych. Wolf wznawia grę od bramki.

73
    Ostatniej zmiany dokonuje Paderborn. Meha wchodzi w miejsce Stoppelkampa.

74
    Strzał Rafy ma bramkę gospodarzy zablokowany przez jednego z zawodników Werderu.

76
    Werder spokojnie rozgrywa piłki w okolicach środkowej części boiska.

77
    Ruszyli teraz prawą stroną gospodarze i stworzyli sobie pierwszą od dłuższego czasu dobrą okazję. Czujnie broni jednak Kruse.

78
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 41 800 widzów.

80
    Bramkę zdobył LEVENT AYCICEK.

GOOOL! Werder dobija jeszcze Paderborn. LAVENT AYCICEK mocnym strzałem z bliskiej odległości pokonuje Kruse'a i mamy już 4:0!
    Levent AYCICEK - 4:0

83
    Druga zmiana w drużynie Werderu. Na murawie pojawia się Eggestein, który zastępuje Ayçiçka.

84
    Jest i ostatnia zmiana Werderu. Caldirola za Gálveza.

85
    Wolf wznawia grę od własnej bramki po kolejnej niezbyt udanej kontrze Paderborn.

86
    Werder szuka jeszcze okazji na zdobycie piątej bramki. Gospodarze w ofensywie.

87
    Dobra interwencja Wolfa po na pozór nie groźnym strzale Kachungi.

88
    Ładna interwencja Kruse'a po mocnym strzale Selke. Goście wykopują piłkę daleko poza własną połowę.

89
    Prödl złapał jeszcze żółtą kartkę pod koniec spotkania.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

90+1

Koniec spotkania! Sędzia nie zdecydował się doliczyć dodatkowych minut. Werder Brema po świetnym spotkaniu w swoim wykonaniu pokonał SC Paderborn 07 4:0.

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:19:11)