Atom Trefl – Legionovia 3:1 (koniec) | MKS – Budowlani 3:1 (koniec)
25 20 25 15
Sobota 06.12.2014, 17:00 • Hala Stulecia Sopot • Tauron Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

0:0
    Raz z górki, raz pod górę. Tak można określić drogę ATOMu w tym sezonie. Terminarz rozgrywek nie rozpieszcza sopocianek, które popadają od skrajności w skrajność. Najpierw grają z zespołem z czuba tabeli, by w następnej kolejce potkać się z drużyną, która zamyka tabelę. Ciężko im pogodzić takie granie i kiedy po pojedynku ze słabszym rywalem stracą seta, do pojedynku z "mocarzem" podchodzą z dystansem i przegrywają sromotnie.

0:0
    Mecz z Legionovią Legionowo będzie należał do tych mniej prestiżowych. Zespół z Mazowsza od początku sezonu nie spisuje się najlepiej, aczkolwiek nie najgorzej.9 miejsce i 8 punktów, to nie jest spełnienie marzeń, ale tak czy siak lepiej to wygląda niż zamykanie tabeli.

0:0
    Sopocianki natomiast "uciułały" już 20 punktów. Dwie kolejki temu przegrały sromotnie u siebie z Muszyną 0:3, ale z 5 meczów ostatnich wygrały aż cztery i to bardzo pewnie. Dlatego też cel na sobotę jest tylko jeden – wygrać kolejny mecz i zbliżyć się do liderującego zespołu z Polic.
    Jesteśmy na hali!

0:0

0:1
    Malwina Smarzek na początek ze środka skutecznie.

0:2
    Przechodząca piłka i czujna na siatce Thibeault atakuje ze środka.

3:3
    Rozegranie na środek do Smarzek a ta znów pewnie atakuje.

4:3
    Tym razem ze skrzydła pewny atak Kasi Zaroślińskiej.

4:4
    Klaudia Kaczorowska zagrywa w siatkę.

5:4
    Środek, druga linia i pewny atak Kasi Zaroślińskiej!

5:5
    Ze skrzydła w blok uderza Smarzek, a piłka obija antenkę!

5:6
    Podwójne zagranie przy przyjęciu piłki w zespole z Sopotu.

5:7
    Świetne obrony z obu stron, w końcu przez blok przebija się Wójcik i punktuje!

5:8
    Skuteczna zagrywka Darii Paszek i pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu przyjezdnych.

6:8
    Kolejna długa akcja i w końcu atak Thibeault na środku siatki, ale kapitalny blok sopocianek!

7:8
    Tym razem dobry atak sopocianek !

7:9
    Nieudana zagrywka Charlotte Leys.

8:9
    Britney Cooper ze skrzydła pewnie atakuje!

8:10
    Atak ze skrzydła w sam narożnik boiska Aleksandry Wójcik.

8:11
    As serwisowy Malwiny Smarzek. Przerwa na życzenie Lorenzo Micelliego.

9:11
    Charlotte Leys obija blok na prawej stronie siatki!

10:11
    Znakomity serwis Leys i Wójcik nie przyjmuje piłki!

11:11
    I kolejny as serwisowy Charlotte Leys, znów piłka posłana do Wójcik i przerwa na życzenie Roberta Strzałkowskiego.

12:11
    Kolejna dobra zagrywka Leys, sopocianki dostają piłkę za darmo i rozgrywają ją do Kasi Zaroślińskiej a ta pewnie punktuje!

13:11
    Kolejny kapitalny serwis i po chwili walkę na siatce wygrywa Cooper!

13:12
    Znów dobry serwis, piłka dla sopocianek, ale Kaczorowska po skosie atakuje w aut!

14:12
    Tym razem atak Klaudii Kaczorowskiej po prostej – co najważniejsze skuteczny!

14:13
    Autowa zagrywka Brittnee Cooper.

15:13
    Po raz kolejny ze skrzydła Klaudia Kaczorowska!

16:13
    Kapitalny blok sopocianek i z trzypunktowym prowadzeniem to ATOMówki prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

16:14
    Autowa zagrywka po przerwie technicznej sopocianek.

17:14
    Tak samo myli się w polu zagrywki Marta Bechis.

17:15
    Skuteczny atak siatkarek gości ze skrzydła.

17:16
    Malwina Smarzek w jakiś sposób przebija się przez blok rywalek i punktuje.

18:16
    Kasia Zaroślińska po rękach rywalek w aut.

18:17
    Ola Wójcik przebija się przez podwójny blok rywalek z Sopotu.

18:18
    Cooper nie kończy ataku, tak samo jak i rywalki. Chwile później goście dostają znów piłkę, i Wójcik po raz kolejny przebija się przez blok sopocianek.

19:18
    Brittnee Cooper pewnie ze środka!

19:19
    Tym razem na środku skutecznie Jaime Thibeault.

20:19
    Po raz kolejny skuteczny atak ze środka Brttnee Cooper.

21:19
    Sopocianki dostają piłkę za darmo, rozegranie do Zaroślińskiej a ta pewnie atakuje!

21:20
    Kapitalna obrona Atomówek, jednak oddają piłkę za darmo. Rozegranie do Wójcik a ta obija blok!

22:20
    Kolejny atak ze skrzydła Kasi Zaroślińskiej.

22:20
    O przerwę poprosił trener drużyny gości.

22:21
    Skuteczny atak ze skrzydła po skosie Thibeault.

23:21
    Długa akcja zakończona kapitalnym blokiem zawodniczek z Sopotu!

23:22
    Autowa zagrywka Kasi Zaroślińskiej.

23:23
    Środek, druga linia i atak Zaroślińskiej, ale skuteczny blok rywalek, złożony z trzech zawdoniczek. Przerwa dla Lorenzo Micelliego.

24:23
    Tym razem Kaczorowska obija blok rywalek i piłka setowa dla Atomówek!

24:24
    Spokojny atak ze skrzydła Smarzek. Gramy na przewagi!

24:25
    Kolejny atak Smarzek po prostej, która obija blok rywalek i piłka setowa dla Legionovii!

25:25
    Ale jest Kasia Zaroślińska, która nad blokiem przerzuca piłkę i zdobywa 25. punkt.

26:25
    Katarzyna Zaroślińska tym razem mocno ze skrzydła w sam narożnik boiska! Setowa dla Atomówek.

27:25
    Autowy atak Smarzek ze skrzydła i pierwszy set dla gospodarzy!

27:25
    Pierwszy set skończony.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

1:0
    Na początek skuteczny atak Brittnee Cooper ze środka siatki.

1:1
    Skutecznie zespół gości, za sprawą ataku po skosie Wójcik.

2:1
    Autowy serwis Malwiny Smarzek.

3:1
    Piłka po serwisie Zaroślińskiej wraca na stronę sopocianek, a te walczą na siatce z rywalkami i wygrywają tę walkę.

3:2
    Nieudana zagrywka Kasi Zaroslińskiej.

4:2
    Potężny atak po prostej ze skrzydła Kasi Zaroślińskiej.

5:2
    Przechodząca piłka i wykorzystuje to Iza Bełcik, która atakuje z pierwszej piłki! Przerwa na życzenie trenera gości.

6:2
    Sopocianki dostają piłkę za darmo i po chwili Charlotte Leys obija atakiem ręce rywalek!

6:3
    Kapitalna akcja z obu stron i przepiękne obrony, w końcu atak ze skrzydła Smarzek, która przebija się przez podwójny blok sopocianek.

6:4
    Przechodząca piłka i Katarzyna Połeć czujnie na siatce.

6:5
    Nieskoczny atak Tokarskiej, potem tym samym odpowiadają rywalki. Rozegranie do Zaroślińskiej, ale ta atakuje w potrójny blok!

6:6
    Znów problemy w przyjęciu sopocianek i Thibeault po chwili atakuje ze środka! Przerwa dla selekcjonera gospodarzy!

6:7
    Zablokowana na lewym skrzydle Charlotte Leys.

7:7
    Kiwa Izabela Bełcik, a co ważne, skutecznie!

8:7
    Autowy atak Malwiny Smarzek i to sopocianki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

8:8
    Autowa zagrywka po stronie zawodniczek gospodarzy.

8:9
    Po raz kolejny w tym secie zablokowana Charlotte Leys na lewym skrzydle.

8:10
    Mija się z piłką Brittnee Cooper i punkt dla Legionovii.

9:10
    Kasia Zaroślińska obija blok rywalek i zdobywa 9. punkt dla swojego teamu.

9:11
    Trzeci raz w tym secie zablokowana Charlotte Leys.

9:12
    Błąd w przyjęciu sopocianek, dostarczają piłkę za darmo Legionovii, a tam atakuje ze skrzydła Smarzek. Przerwa na życzenie Lorenzo Micelliego.

10:12
    Po przerwie Britnee Cooper pewnie ze środka!

11:12
    Nieudany atak ze środka drugiej linii w drużynie gości, rywalki zaatakowały w siatkę.

12:12
    Autowy atak Oli Wójcik i znów mamy remis!

13:12
    Długa akcja z obu stron, ale dwa razy kapitalnie w obronie Bełcik. W końcu rozegranie piłki do Kaczorowskiej a ta pewnie punktuje! Przerwa na życzenie trenera gości!

14:12
    Pietraszkiewicz zablokowana na środku przez Cooper!

14:13
    Tym razem pomyliła się Cooper i ze środka zaatakowała w aut.

15:13
    Katarzyna Zaroślińska za drugim razem pewnie atakuje po skosie w narożnik boiska!

15:14
    Najpierw kapitalna obrona Kaczorowskiej, a po chwili popsuty jej atak.

15:15
    Nie kończy ataku Kaczorowska, kontra rywalek i Wójcik ze skrzydła po prostej.

16:15
    Skuteczny blok sopocianek na środku siatki! Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Atomówek.

16:16

17:16
    Zepsuta zagrywka również po stronie Legionovii.

17:17
    W jakiś sposób przebiła się przez blok sopocianek Katarzyna Połeć

18:17
    Środek, druga linia i atak Kasi Zaroślińskiej w punkt!

19:17
    Przechodząca piłka i czujna na siatce Cooper zaskakuje rywalki!

20:17
    As serwisowy Justyny Łukasik. Kompletnie zaskoczone rywalki.

21:17
    Kolejny punkt bezpośrednio z zagrywki Justyny Łukasik!

22:17
    Skuteczny blok Jany Matiasovskiej!

22:18
    Dotknięcie górnej taśmy przez skaczące do bloku zawodniczki z Sopotu.

23:18
    Po raz kolejny skuteczna kiwka na środku siatki Izabeli Bełcik!

24:18
    Matiasovksa i Cooper blokują na lewym skrzydle rywalkę! Setowa dla Atomówek!

24:19
    Zaroślińska atakuje po antence.

24:20
    As serwisowy po stronie zawodniczek Legionovii.

25:20
    Zaroślińska przebija się przez blok rywalek i Atomówki prowadzą 2:0!

25:20
    Drugi set skończony.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:1
    Na początek przebija się na środku siatki przez blok Malwina Smarzek.

1:1
    Pewny atak ze środka tym razem Brittnee Cooper.

2:1
    As serwisowy Brittnee Cooper!

2:2
    Po raz kolejny w tym secie Malwina Smarzek przez środek siatki.

3:2
    Minimalnie autowy seris JAimie Thibeault.

4:2
    Autowy atak ze skrzydła po ostrym skosie Katarzyny Połeć.

4:3
    Dziwna sytuacja i to libero zdobywa punkt! Przyjmuje piłkę, która przechodzi na stronę sopocianek i zaskakuje je!

4:4
    Dotknięcie górnej taśmy przez Atomówki.

4:5
    Zablokowana przez rywalki na skrzydle Kasia Zaroślińska.

4:6
    Po raz kolejny Smarzek przez środek, tym razem po palcach rywalek. Przerwa na życzenie trenera Micelliego.

5:6
    McClendon przebija się przez podwójny blok rywalek!

6:6
    Pojedynczy blok Charlotte Leys.

7:6
    Justyna Łukasik blokuje, pomimo, że rywalka opóźniła atak.

7:7
    Autowy serwis w drużynie gospodarzy.

8:7
    Do czterech razy sztuka! Trzy bloku Legionovii, ale to Charlotte Leys kończy punktem! Atakuje po skosie w sam narożnik boiska! Przerwa techniczna przy prowadzeniu Atomówek.

9:7
    As serwisowy Izabeli Bełcik! Obiła Thibeault!

10:7
    Skuteczny podwójny blok sopocianek! O przerwę prosi Robert Strzałkowski.

10:8
    Po przerwie dobry atak Oli Wójcik ze skrzydła.

10:9
    Kolejny atak Aleksandry Wójcik po skosie w sam narożnik boiska.

11:9
    Dotknięcie górnej taśmy w zespole z Legionowa.

11:10
    Mylą się w zagrywce Atomówki i piłka ląduje na siatce.

12:10
    Przesunięta krótka do Brittnee Cooper, a ta pewnie atakuje!

12:11
    Dobra odpowiedź Thibeault, która pewnie atakuje ze skrzydła po ostrym skosie.

13:11
    Tym samym odpowiada Kasia Zaroślińska!

13:12
    Kolejny skuteczny atak ze skrzydła Jaimie Thibeault.

13:13
    As serwisowy Thibeault, piłka przeleciała po taśmie i zaskoczyła sopocianki!

13:14
    Piłka przechodząca na drugą stronę, rozegranie to Thibeault a ta pewnie obija blok rywalek.

14:14
    McClendon obija blok rywalek na prawym skrzydle.

15:14
    As serwisowy Kasi Zaroślińskiej.

15:15
    Tym razem myli się i zagrywa prosto w siatkę.

16:15
    Znów McClendon obija blok rywalek i prowadzenie Atomówek na drugiej przerwie technicznej.

16:16
    Malwina Smarzek potężnie atakuje ze skrzydła, próba obrony przez Durajczyk zakończona niepowodzeniem.

17:16
    Dłuższa akcja i to Iza Bełcik znów kiwa na środku siatki zaskakując rywalki z Legionowa!

18:16
    Pogubiły się w ataku jak i obronie siatkarki Legionovii, kontra Atomówek i atak ze skrzydła po skosie Charlotte Leys. Przerwa na życzenie trenera gości.

18:17
    Kiwka nad blokiem rywalek Smarzek.

18:18
    Autowy atak ze skrzydła po prostej Kasi Zaroślińskiej i ponownie mamy remis.

19:18
    W siatkę przy serwisie trafia Połeć!

20:18
    Goście przyjmują na stronę Atomówke. Rozegranie do Zaroślińskiej a ta pewnie atakuje po ostrym skosie.

20:19
    Dotknięcie górnej taśmy przez zawodniczki z Sopotu, kiedy skakały do bloku.

20:20
    Kasia Zaroślińska zablokowana przez dwie rywalki i znów mamy remis! Timeout na życzenie Micelliego.

20:21
    As serwisowy po przerwie Malwiny Smarzek.

21:21
    Brittnee Cooper odpowiada skutecznym atakiem ze środka.

21:22
    Najpierw dobrze broni Durajczyk, jednak chwilę później zablokowana na skrzydle McClendon!

22:22
    Kolejny atak na środku siatki zawodniczek z Sopotu.

22:23
    Jaimie Thibeault na skrzydle pewnie atakuje po prostej omijając blok Atomówek!

23:23
    Pewny atak ze skrzydła po ostrym skosie Kasi Zaroślińskiej.

23:24
    Autowa zagrywka po stronie Atomówek i piłka setowa dla Legionovii!

23:25
    Zablokowana Cooper na prawym skrzydle i trzeci set pada łupem gości!

23:25
    Trzeci set skończony.

0:0
    Czwarty set rozpoczęty.

1:0
    Na początek skuteczny atak ze skrzydła po prostej Kasi Zaroślińskiej.

1:1
    Tym razem pewny atak Aleksandry Wójcik z prawej strony siatki.

1:2
    Teraz myli się Kasia Zaroślińska i atakuje po skosie w aut.

2:2
    Autowa zagrywka po stronie gości.

2:3
    Kolejny punktowy atak Malwiny Smarzek.

2:4
    W siatkę z drugiej linii atakuje Kasia Zaroślińska.

3:4
    Punktowy atak ze skrzydła Klaudii Kaczorowskiej!

3:5
    Punktowy atak ze skrzydła po ostrym skosie Darii Paszek.

4:5
    Justyna Łukasik atakuje po prostej omijając blok rywalek!

4:6
    Kolejny raz przez blok sopocianek przebija się Daria Paszek.

5:6
    Pewny atak po prostej ze skrzydła Kasi Zaroślińskiej.

6:6
    Piłka przebita za antenką przez siatkarki Legionovii i punkt dla Atomówek.

7:6
    Autowy atak po ostrym skosie Malwiny Smarzek i to sopocianki na prowadzeniu.

8:6
    Nieporozumienie w zespole Legionovii i to Atomówki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej dwoma punktami!

9:6
    Dłuższa akcja z obu stron, w końcu Charlotte Leys ze skrzydła atakuje po bloku rywalek! O przerwę prosi szkoleniowiec zespołu gości.

9:7
    Tym razem dobry i punktowy atak ze skrzydła po prostej Darii Paszek.

10:7
    Przesunięta krótka na środek do Charlotte Leys i 10. punkt dla Atomówek.

11:7
    Sopocianki dostają piłkę za darmo, rozegranie akcji do Zaroślińskiej, a ta pewnie atakuje!

12:7
    Punktowy blok Cooper i Zaroślińskiej, zablokowana Wójcik! Przerwa na życzenie Roberta Strzałkowskiego!

13:7
    Kolejny punktowy blok Brittnee Cooper.

13:8
    Przesunięta krótka do Katarzyny Połeć, a ta pewnie atakuje ze środka siatki.

14:8
    Brittnee Cooper odpowiada tym samym – szybka piłka na środek i pewny atak Amerykanki!

15:8
    Znów nieskończony atak Legionovii ii tym razem Zaroślińska za skrzydła !

16:8
    As serwisowy Brittnee Cooper! Piłka poszła po taśmie i zaskoczyła rywalki. Druga przerwa techniczna przy ośmiopunktowym prowadzeniu Atomówek.

17:8
    Kolejny as serwisowy Brittnee Cooper, tym razem bez pomocy taśmy.

18:8
    Przechodząca piłka i czujna Justyna Łukasik pewnie atakuje ze środka.

18:9
    Tym razem myli się Brittnee Cooper i serwuje prosto w siatkę.

19:9
    Autowa zagrywka w zespole gości.

19:10
    A Kasia Zaroślińska zagrywa w siatkę. Krótki "festiwal" błędów przy serwisie z obu stron.

19:11
    Duży aut po ataku ze skrzydła po ostrym skosie Justyny Łukasik

20:11
    Pewnie ze środka i z drugiej linii Katarzyna Zaroślińska.

21:11
    As serwisowy Klaudii Kaczorowskiej!

21:12
    Tym razem minimalny aut po zagrywce Klaudii Kaczorowskiej.

21:13
    Przekroczenie linii trzeciego metra przy ataku z drugiej linii Katarzyny Zaroślińskiej.

21:14
    Obity blok sopocianek i o przerwę prosi Lorenzo Micelli.

22:14
    Pewny atak ze skrzydła Katarzyny Zaroślińskiej.

23:14
    Autowy atak ze środek przyjezdnych.

24:14
    Kolejny as serwisowy Justyny Łukasik, znów po taśmie i piłka meczowa dla Atomówek!

24:15
    Kończy atak ze środka Malwina Smarzek.

25:15
    Kapitalna akcja i świetne obrony z obu stron, w końcu ze skrzydła atakuje Charlotte Leys i obija blok rywalek i kończy mecz!

25:15
    Po dosyć trzech wyrównanych setach, czwarty set zdominowały sopocianki i to one sięgnęły po trzy punkty. Zespół z Legionowa chciał i próbował w jakiś sposób zaskoczyć Atomówki, jednak te były w dniu dzisiejszym za mocne! MVP – Katarzyna Zaroślińska!