Atom Trefl – Legionovia 3:1 (koniec) | MKS – Budowlani 3:1 (koniec)
18 25 27 25
Grot Budowlani Łódź
1
25 20 25 16
Sobota 06.12.2014, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum, Dąbrowa Górnicza • Tauron Liga

0:0
    Złe dobrego początek tak mogłyby po tym meczu powiedzieć dąbrowianki, które po niespodziewanym przegraniu pierwszej partii do 18, w następnych partiach poradziły sobie z przyjezdnymi, najpierw pokonując rywalki do 20, następnie męcząc się na przewagi do 25, a w ostatnim secie to już zdecydowana dominacja Zagłębianek, które wygrały do 16.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tylko na lajfy.com. (19:01:14)

0:0
    Najlepszą zawodniczką tego spotkania wybrana została Eleonora Dziękiewicz.

25:16
    Czwarty set skończony.

25:16
    Spotkanie kończy skutecznym atakiem Gina Mancuso!

24:16
    Konieczna zablokowana.

24:15
    Jeszcze bronią się przyjezdne udanym atakiem.

24:14
    Sobolska zdobywa asa serwisowego!

23:14
    Po raz kolejny Konieczna i już tylko 2 punkty do końca tego meczu.

22:14
    Popović obija blok i piłka wychodzi na aut.

22:13
    Udana kontra Koniecznej.

21:13
    Psują zagrywkę dąbrowianki.

21:12
    Po autowym ataku gości na boisko wraca Kajzer w miejsce Śliwy.

20:12
    Coraz bliżej zwycięstwa dąbrowianki, tym razem punkt zdobywa Dziękiewicz.

19:12
    Kolejny punkt na koncie gospodyń.

18:12
    Śliwa pojawia się w miejsce Kajzer. Zmiana pokoleniowa, w miejsce młodej rozgrywającej pojawia się doświadczona, była reprezentantka kraju oraz była rozgrywająca MKS-u.

18:12
    Tym razem skuteczna Gina Mancuso.

17:12
    Zła jest Sieczka na Kajzer, która nie doszła do tej piłki i zwiększają prowadzenie gospodynie.

16:12
    Po kolejnym punkcie gospodyń mamy zdaje się ostatnią przerwę techniczną w tym meczu, jednakże może się jeszcze dużo wydarzyć w hali "Centrum".