Atom Trefl – Legionovia 3:1 (koniec) | MKS – Budowlani 3:1 (koniec)
18 25 27 25
Grot Budowlani Łódź
1
25 20 25 16
Sobota 06.12.2014, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum, Dąbrowa Górnicza • Tauron Liga

25:16
    Spotkanie kończy skutecznym atakiem Gina Mancuso!

24:14
    Sobolska zdobywa asa serwisowego!

20:12
    Coraz bliżej zwycięstwa dąbrowianki, tym razem punkt zdobywa Dziękiewicz.

16:12
    Po kolejnym punkcie gospodyń mamy zdaje się ostatnią przerwę techniczną w tym meczu, jednakże może się jeszcze dużo wydarzyć w hali "Centrum".

15:12
    Po skutecznym bloku Dziękiewicz o czas prosi trener gości.

8:5
    Mancuso udanym atakiem z lewego skrzydła sprowadza obydwie drużyny na być może przedostatnią przerwę techniczną w tym meczu.

27:25
    Konieczna autorką ostatniego punktu w tym secie. MKS wygrywa tego seta po bardzo mocnym ataku z prawego skrzydła atakującej dąbrowskiego klubu.

25:24
    Konieczna huknęła jak z armaty, wcześniej siatki dotknęły jeszcze przyjezdne, ale tak czy owak piłka setowa dla MKS-u.

24:23
    W aut atakują przyjezdne.

20:21
    Po asie serwisowym łodzianek o czas prosi trener MKS-u.

16:16
    Do wyrównania doprowadza Szczurek, która była bardzo czujna na siatce i wykorzystała piłkę przechodzącą.

13:16
    Po drugiej stronie skuteczna Popović, która swoim atakiem sprowadza obydwie drużyny na drugą przerwę techniczną w tym secie.

9:12
    Mancuso zatrzymana przez podwójny blok. O czas w tym momencie prosi trener Dąbrowy.

8:7
    As serwisowy Koniecznej. Mamy pierwszą przerwę techniczną.

7:7
    Po autowym ataku gości mamy remis.

25:20
    Popović ponownie dostaje bardzo trudną piłkę, tym razem Chorwatka posłała piłkę daleko w aut i dzięki temu znamy zwyciężczynie drugiej partii.

24:20
    Piłka setowa po udanej kiwce Szczurek.

16:15
    Na drugą przerwę techniczną z jednopunktowym prowadzeniem schodzą dąbrowianki, za sprawą skutecznego ataku Koniecznej.

15:15
    Miały problem z wyprowadzeniem tej akcji zawodniczki MKS-u i jest remis.

6:8
    Na pierwszej przerwie technicznej prowadzą przyjezdne.

3:0
    Po trzeciej nieudanej akcji z rzędu o czas poprosił trener gości.

18:25
    Udana kiwka Kajzer i znamy zwyciężczynie pierwszego seta, są nimi zawodniczki Budowlanych Łódź.

18:24
    Piłka setowa po ataku po dłoniach blokujących.

18:23
    As serwisowy Asi Szczurek, pojawia się nadzieja u dąbrowianek.

11:17
    Udany atak Sieczki, a przy okazji górnej taśmy dotknęły blokujące z Dąbrowy i o czas prosi Sarramalera.

11:16
    Nieudanie blokowała Sobolska i piłka po jej bloku wychodzi na aut. Będzie druga przerwa techniczna w tym secie.

10:14
    Sieczka atakuje daleko w aut, pomimo jej pretensji sędzina nie zmienia swojej decyzji. O czas prosi trener Budowlanych.

1:8
    Fatalną serię przerywa Gina Mancuso i po jej ataku z lewego skrzydła Dąbrowa ma pierwszy punkt.

0:8
    Kaliszuk drugi raz przechodzi linię trzeciego metra i mamy przerwę techniczną. Koszmarny początek MKS-u.