Hamburg – Mainz 2:1 (koniec) | Eintracht – Werder 5:2 (koniec)
Eintracht Frankfurt
5:2 (1:1)
Werder Brema
Niedziela 07.12.2014, 17:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:22:46)

Kapitalny mecz z ogromną ilością bramek! Po dosyć niemrawej pierwszej połowie, w tej drugiej części spotkania piłkarze zapewnili nam świetne widowisko. 5 goli po przerwie pokazało, że szczególnie Eintracht jest mocny w ataku. Zarówno goście jak i gospodarze stworzyli sobie wiele groźnych akcji, po których mogło paść jeszcze więcej goli.

90+3

90+3
    Ależ dziś mamy mecz. Akcja za akcję, strzał za strzał. Tym razem z dystansu próbował Medojević, ale zbyt lekko by to mogło zaskoczyć bramkarza Werderu Brema!

90+2
    Kolejna poprzeczka i kolejny raz Junuzović. Dobra piłka z około 25 metra na głowę Austriaka, a ten uderzeniem pod poprzeczkę chciał zaskoczyć Wiedwalda, ale bezskutecznie!

90+1
    Wrzutka Oczipki, niezła. Wejście szczupakiem Seferovicia na piłkę, ale jego strzał mija minimalnie bramkę!

90+1
    Fritz ukarany żółtym kartonikiem za faul na Seferoviciu. Szansa na dobre dośrodkowanie!

89
    Junuzović przed kolejną szansą na gola! Znów piłka z autu i błąd obrońców. Piłka wpada pod nogi Austriaka, który przewracając się uderza piłkę i trafia w poprzeczkę! Sędzia jednak mimo to odgwizdał spalonego!

88
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Stendera, na boisku pojawia się Ignjovski.

86
    Chalndler ukarany żółtym kartonikiem za faul na Bartelsie.

85
    Po kilku szalonych minutach zapanował swego typu spokój na boisku. Zawodnicy obu drużyn skupiają się na grze w środku pola. Mimo to do tej pory byliśmy świadkami kapitalnego meczu z obu stron.

84
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Meier, na boisku pojawia się Medojević.

82
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Inui, na boisku pojawia się Kittel.
    STENDERA - 5:2

80
    Szybka odpowiedź gospodarzy. Inui z lewej strony zagrywa na środek do STENDERY, który z około 20 metra decyduje się na strzał i zdobywa przepiękną bramkę po strzale w prawy górny róg bramki! Ależ nam się zrobił mecz!
    CARDIROLA - 4:2

79
    Kapitalna akcja gości, którzy potraktowali rywali jak tyczki treningowe. Świetne podanie Bartelsa na środek pola karnego do CARDIROLI, który z bliska uderza na bramkę i zdobywa drugiego gola dla swojego zespołu.
    AIGNER - 4:1

76
    Wreszcie Aigner strzelił tego upragnionego gola o którego walczył! Podanie długie z lewej strony od Oczpiki. Piłka mija po kolei wszystkich obrońców i w końcu wpada pod nogi AIGNERA, który widząc wychodzącego do niego bramkarze uderza pomiędzy jego nogami i zdobywa gola!

Piotr Grabowski

Gole: 35. Meier, 52. Seferović, 68. Meier, 76. Aigner, 80. Stendera – 45. Gebre Selassie, 79. Cardirola

Kartki:   31. Inui (FRN), 86. Chandler (FRN) – 21. Prodl (BRM), 90+1. Frtiz (BRM)

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – Chandler, Russ, Anderson, Oczipka – Hasebe – Aigner, Stendera (88'Ignjovski), Inui (82'Kittel) – Seferović, Meier (84'Medojević)

Zmiany: Hidebrand – Ignjovski, Kadlec, Kinsombi, Kittel, Medojevic, Piazon

Werder Brema: Wolf (58'Strebinger) – Gebre Selassie, Prodl (24'Cardirola), Lukimya, Garcia – Kroos (74'Bargfrede) – Fritz, Aycicek, Junuzović – Bartels,

Zmiany: Strebinger – Bargfrede, Caldirola, Hajrović, Makiadi, Petersen, Stermburg