West Ham – Swansea 3:1 (koniec) | Aston Villa – Leicester 2:1 (koniec)
2:1 (1:1)
Leicester City
Niedziela 07.12.2014, 17:00 • Villa Park, Birmingham • Angielska Premier League

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje na żywo z lajfy.com. (19:01:52)
    Trzy gole, osiem żółtych kartek i jedna czerwona – to było bardzo gorące popołudnie na Villa Park. Wszystko zaczęło się dobrze dla zespołu Marcina Wasilewskiego, który grał rozsądnie, nic nie robił sobie z przewagi w posiadaniu piłki gospodarzy i objął prowadzenie. Aston Villa zdołała jednak błyskawicznie wyrównać za sprawą Clarka i wraz z upływem minut zaczęła górować nad przeciwnikami jakością w grze. Po przerwie odwróciła niekorzystną statystykę strzałów, ostudziła poczynania Leicester i w końcu zdobyła upragnionego gola na 2:1. Alan Hutton wykorzystał jedno ze swoich ofensywnych wejść prawym skrzydłem i uradował miejscowych kibiców. Przyjezdni jeszcze się starali, ale ten mecz, jak cały sezon, tylko zaczął się dla nich dobrze. Nie brakowało gorących momentów, niestety brutalnych wejść i spięć między zawodnikami. W 80. minucie Craig Pawson odesłał Koncheskiego do szatni za niesportowe zachowanie. Po ostatnim gwizdku cieszą się gospodarze, którzy przesunęli się do środka tabeli, natomiast drużyna Marcina Wasilewskiego okopuje się na dnie Premier League.

90+4

90+3
    Wood! Nie ma gola! Strzał rozpaczy zawodnika Leicester City przeleciał obok bramki Brada Guzana.

90+2
    Prosty błąd techniczny Mahreza, strata i coraz mniej czasu ma Leicester City na wyrównanie...

90
    Doliczone 4 minuty.

90
    Następna żółta kartka. Tym razem dla Agbonlahora za faul w środku pola na Marcinie Wasilewskim.

89
    Bacuna zagrał bardzo niecelnie w pole karne City i Kasper Schmeichel wznowił "z piątki". Ile doliczy do regulaminowego czasu Craig Pawson?

88
    Kieran Richardson odchylił się w momencie strzału, źle ułożył ciało i skończył się spektakularnym pudłem. Pomocnik musi szybko wracać i wspomóc działania obronne.

86
    Przyjezdni mimo osłabienia szukają wyrównania. Jeżeli nie znajdą, ich sytuacja w tabeli stanie się już bardzo, bardzo zła.

84
    Szalony mecz! Futbolówka już w polu karnym Kaspera Schmeichela i strzał Agbonlahora został zablokowany w ostatnim momencie. Jeszcze groźna dobitka, ale już w tej sytuacji sędzia asystent postanowił pokazać spalonego i tym samym skłonić Craiga Pawsona do przerwania gry.

83
    Wysoka piłka zawieszona w polu karnym Brada Guzana, a ten mimo asysty dwóch przeciwników popisał się pewnym chwytem.

81
    Alan Hutton tylko z żółtym kartonikiem. Sędzia był łaskawy dla zdobywcy na razie jedynego gola w drugiej połowie.

80
    Nie wytrzymali nerwowo Konchesky i Hutton. Brzydkie, niesportowe starcie i czerwona kartka dla zawodnika Leicester!

79
    Marc Albrighton na ratunek Leicester? To ostatni zmiennik w niedzielnym meczu.

77
    Doskonały refleks Kaspera Schmeichela po strzale głową Benteke z bliskiej odległości po centrze z prawego skrzydła. Duńczyk utrzymuje nadzieję City na dobry wynik!

76
    Leandro Bacuna to ostatni zmiennik w zespole Aston Villi.

75
    Carlos Sanchez zagrał za ostro w środku pola. Szósta żółta kartka!

73
    Ten mecz, prawie jak cały sezon, rozpoczął się dobrze dla Leicester City, lecz aktualnie nie mają w swoim posiadaniu nawet punktu.

Gole: 17. Clark, 71. Hutton – 13. Ulloa

Kartki:   34. N'Zogbia (ASV), 75. Sanchez (ASV), 81. Hutton (ASV), 90. Agbonlahor (ASV) – 41. Vardy (LEC), 59. Cambiasso (LEC), 61. Schlupp (LEC), 71. Wasilewski (LEC)   80. Konchesky (LEC)

Aston Villa: Guzan – Hutton, Clark, Okore, Cissokho – Westwood (44' Richardson), Sanchez, Cleverley (62' Grealish) – N'Zogbia (76' Bacuna), Agbonlahor, Benteke.

Zmiany: Given – Lowton, Herd, Richardson, Bacuna, Grealish, Robinson.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Wasilewski, Moore, Konchesky – Mahrez, Cambiasso, James, Schlupp (79' Albrighton) – Vardy (66' Wood), Ulloa (46' Nugent).

Zmiany: Hamer – Drinkwater, King, Albrighton, Powell, Nugent, Wood.

Sędziowie: Craig Pawson