West Ham – Swansea 3:1 (koniec) | Aston Villa – Leicester 2:1 (koniec)
2:1 (1:1)
Leicester City
Niedziela 07.12.2014, 17:00 • Villa Park, Birmingham • Angielska Premier League

90+3
    Wood! Nie ma gola! Strzał rozpaczy zawodnika Leicester City przeleciał obok bramki Brada Guzana.

90
    Następna żółta kartka. Tym razem dla Agbonlahora za faul w środku pola na Marcinie Wasilewskim.

81
    Alan Hutton tylko z żółtym kartonikiem. Sędzia był łaskawy dla zdobywcy na razie jedynego gola w drugiej połowie.

80
    Nie wytrzymali nerwowo Konchesky i Hutton. Brzydkie, niesportowe starcie i czerwona kartka dla zawodnika Leicester!

79
    Marc Albrighton na ratunek Leicester? To ostatni zmiennik w niedzielnym meczu.

77
    Doskonały refleks Kaspera Schmeichela po strzale głową Benteke z bliskiej odległości po centrze z prawego skrzydła. Duńczyk utrzymuje nadzieję City na dobry wynik!

76
    Leandro Bacuna to ostatni zmiennik w zespole Aston Villi.

75
    Carlos Sanchez zagrał za ostro w środku pola. Szósta żółta kartka!

71
    Marcin Wasilewski także upomniany żółtym kartonikiem zaraz po golu. To była kara odłożona w czasie przez sędziego.
    HUTTON - 2:1

71
    Gol dla Aston Villi!
    Bramkę zdobył ALAN HUTTON. Boczny obrońca został nagrodzony za ofensywną grę w całym spotkaniu! Zgubił krycie, otrzymał kapitalne podanie od Benteke i w czystej sytuacji strzeleckiej posłał piłkę w krótki róg Schmeichela. Villa na prowadzeniu!

69
    Brad Guzan robi co może, by zrehabilitować się za błąd z początku meczu! Teraz obronił mocne i precyzyjne uderzenie Davida Nugenta z 16. metra. Napastnik Leicester City uniknął spalonego i huknął prostym podbiciem w kierunku okienka bramki!

66
    Chris Wood zastąpił Vardy'ego, który miał na koncie żółtą kartkę.

62
    Jack Grealish zmienił Cleverleya na około pół godziny przed końcem widowiska.

61
    Schlupp dołącza do rubryki "żółte kartki" w notesie arbitra.

59
    Cambiasso upomniany żółtą kartką za faul taktyczny w środku pola.

54
    Kapitalne wyjście na przedpole Kaspera Schmeichela zatrzymuje wybiegającego na czystą pozycję strzelecką Benteke. Duża nieskuteczność tego ostatniego w niedzielnym meczu!

46
    Kontuzja Ulloa okazała się groźna i w przerwie ustąpił miejsca na boisku Nugetowi.

44
    Gromkie brawa zegnały znoszonego na noszach Westwooda, który zakończył mecz z asystą na koncie. W jego miejsce Kieran Richardson.

41
    Bandycki wślizg Vardy'ego w nogi Westwooda i żółta kartka to najmniejszy wymiar kary.

34
    N'Zogbia upomniany żółtą kartką za faul na Jamesie w środku pola.
    CLARK - 1:1

17
    Bramkę zdobył CIARAN CLARK. Gospodarze zareagowali znakomicie – Clark zgubił krycie i wykończył strzałem szczupakiem dośrodkowanie Westwooda z rzutu wolnego. Mamy 1:1.
    ULLOA - 0:1

13
    Gol dla Leicesteru!
    Bramkę zdobył LEONARDO ULLOA. 13. minuta okazała się pechowa dla Brada Guzana, który źle zareagował i odbił pod nogi Ulloi strzał Mahreza sprzed pola karnego. Argentyńczyk zachował czujność, popisał się skuteczną dobitką i wyprowadził drużynę Marcina Wasilewskiego na prowadzenie.

Gole: 17. Clark, 71. Hutton – 13. Ulloa

Kartki:   34. N'Zogbia (ASV), 75. Sanchez (ASV), 81. Hutton (ASV), 90. Agbonlahor (ASV) – 41. Vardy (LEC), 59. Cambiasso (LEC), 61. Schlupp (LEC), 71. Wasilewski (LEC)   80. Konchesky (LEC)

Aston Villa: Guzan – Hutton, Clark, Okore, Cissokho – Westwood (44' Richardson), Sanchez, Cleverley (62' Grealish) – N'Zogbia (76' Bacuna), Agbonlahor, Benteke.

Zmiany: Given – Lowton, Herd, Richardson, Bacuna, Grealish, Robinson.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Wasilewski, Moore, Konchesky – Mahrez, Cambiasso, James, Schlupp (79' Albrighton) – Vardy (66' Wood), Ulloa (46' Nugent).

Zmiany: Hamer – Drinkwater, King, Albrighton, Powell, Nugent, Wood.

Sędziowie: Craig Pawson