Galatasaray – Arsenal 1:4 (koniec) | AS Roma – Man City 0:2 (koniec) | Bayern – CSKA Mos. 3:0 (koniec)
FC Barcelona – PSG 3:1 (koniec) | Ajax – APOEL 4:0 (koniec) | Chelsea – Sporting 3:1 (koniec)
Maribor – Schalke 04 0:1 (koniec) | Porto – Szachtar 1:1 (koniec) | Bilbao – BATE 2:0 (koniec)
Ajax Amsterdam
4:0 (1:0)
APOEL Nikozja
Środa 10.12.2014, 20:45 • Amsterdam Arena, Amsterdam • Liga Mistrzów UEFA
    A tak prezentuje się grupa F!

Wszystko stało się jasne! To Ajax zagra na wiosnę w Lidze Europejskiej! Apoel żegna się z rozgrywkami Ligi Mistrzów! Gospodarze w pewnym stylu pokonali rywali, w stosunku 4:0! Jedną z bramek strzelił Arkadiusz Milik, a dodatkowo wywalczył rzut karny i asystował przy drugiej bramce! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na jutrzejsze emocje z Ligą Europy! Dobranoc! (22:35:58)

90+3

90+2
    Niewiele dzieje się na murawie. Z nudów realizator pokazał nam Milika, który już grzeje się na ławce rezerwowych.

90
    Mieliśmy nieco przerw w drugiej połowie. Sędzia doliczył trzy dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Próba podania wszerz, ale do piłki nie doszedł Kishna.

89
    W ataku Apoel, ale niewiele z niego wynika. Tylko niepotrzebnie naraża się na grę Ajaxu z kontrataku...

87
    Ładnym dryblingiem popisał się Serero, ale przy kolejnym z rywali się zatrzymał.

86
    Van Rhijn uderzył nad murem, piłka spadająca, ale łapie Pardo! Wynik wciąż ten sam.

85
    Jeszcze Ajax ma stały fragment gry, a do bramki Pardo nieco ponad dwadzieścia metrów. To idealna pozycja do uderzenia z rzutu wolnego.

84
    Piękny moment, kiedy Milika kibice żegnają na stojąco! Takiego spotkania życzył sobie Polak! Za niego, na ostatnie minuty Żivković!

82
    Zawodnicy Apoelu nie wierzą w to co się dzieje na boisku. To ich koniec marzeń o zajęciu trzeciego miejsca!

80
    Posiadanie piłki: 70%-30%! Na korzyść Ajaxu! Robi wrażenie. Również statystyka strzałów na bramkę Pardo powala na kolana. Milik i jego koledzy oddali w sumie szesnaście uderzeń w stronę bramki Apoelu.

78
    Nie było zagrożenia po dośrodkowaniu z narożnika.

77
    Kishna był bliski przejęcia piłki w polu karnym, ale jeden z rywali nie chcąc ryzykować wybił ją na korner.

75
    Kwadrans do zakończenia spotkania! Ajaxowi wciąż mało! Ojj, tu na czterech bramkach się nie skończy!

74
    Schoene nie skompletuje hat-tricka, a to z powodu zejścia z murawy. W jego miejsce El Ghazi!
    Arkadiusz MILIK - 4:0

73
    Gol dla Ajaxu!
    I mamy polski akcent w tym spotkaniu! ARKADIUSZ MILIK takich sytuacji nie marnuje i pakuje piłkę obok bezbronnego bramkarza! Pogrom! Inaczej tego nazwać nie można!