GAF Gliwice – Szczecin 1:4 (koniec)
GAF Omega Gliwice
1:4 (1:2)
Pogoń '04 Szczecin
Niedziela 14.12.2014, 17:00 • Hala sportowa w Gliwicach • FOGO Futsal Ekstraklasa

Szczecinianie niespodziewanie wygrywają w Gliwicach 1:4!
    Najlepszym zawodnikiem spotkania zdecydowanie był Shamotil.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie. (18:35:29)

39:55
    Shamotil trafia w słupek!

39:54
    Faulowany Bugański! Przedłużony rzut karny!

38:58
    Krzymiński przegrywa pojedynek sam na sam z Widuchem!

38:01
    Czerwona kartka dla Dewucki (GAF Jasna Gliwice).

37:34
    Z daleka na pustą bramkę uderzył MACIEJ KRZYŻANOWICZ i podwyższył prowadzenie!

31:08
    Żółtą kartkę otrzymuje Widuch (GAF Jasna Gliwice).

23:37
    OLEKSANDR SHAMOTIL przejmuje piłkę jednemu z defensorów rywala. Będąc san ma sam z Widuchem oddaje strzał. Piłka po dłoniach goalkeepera gospodarzy wtoczyła się do bramki!

Szczecinianie zdobywają bramki w najmniej oczekiwanych momentach i prowadzą do przerwy w Gliwicach 1:2! Już niebawem początek drugiej połowy.

18:30
    OLEKSANDR SHAMOTIL dostaje piłkę ze skrzydła i potężnym strzałem z daleka pokonuje Widucha!

18:20
    Sharovara wybiegał na sam na sam w kontrze, jednak odskoczyła mu piłka i skończyło się tylko na strachu!

12:41
    MACIEJ MIZGAJSKI skutecznie wykorzystuje też przedłużony rzut karny!

12:41
    Indywidualnie przedzierał się Tubacki, lecz sędzia uznał, że zawodnik Pogoni faulował. Co więcej to przewinienie skutkuje przedłużonym rzutem karnym dla gliwiczan.

8:01
    Żółtą kartkę otrzymuje Dewucki (GAF Jasna Gliwice).

6:12
    SIERGIEJ SHAROVARA skutecznie przejmuje piłkę i nie daje szans w sytuacji sam na sam bramkarzowi gości!

Adrian Somorowski

Gole: 13. Mizgajski – 7. Sharovara, 19. Shamotil, 24. Shamotil, 38. Krzyżanowicz

Kartki:   9. Dewucki (GLI), 32. Widuch (GLI)   39. Dewucki (GLI)

GAF Omega Gliwice: Cielesta, Demisew, Dewucki, Dura, Ficek, Kiełpiński, Kosmier, Krzyska, Lutecki, Misiak, Mizgajski, Rybitwa, Szczurek, Śmiałkowski, Widuch, Wojtas, Zdunek
    Pogoń '04 Szczecin: Bugański, Chrzczon, Gepert, Hajdukiewicz, Jakubiak, Jurczak, Koszmider, Krzymiński, Krzyżanowicz, Kubik, Kubrak, Maćkiewicz, Shamotii, Shavovara, Szymański, Tatarski, Tubacki, Zgorzelski, Zieliński, Żebrowski