Środa 17.12.2014, 18:00 • Hala Energia, Bełchatów • Liga Mistrzów

25:23
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (19:31:43)

25:23
    Nie można nazwać tego pewnym zwycięstwem, ale wygrana za trzy punkty we własnej hali daje awans do najlepszej szesnastki Ligi Mistrzów. Tym razem Tirol Innsbruck znów sprawił wiele problemów Mistrzom Polski, ale nasi siatkarze wystąpili w częściowo rezerwowym składzie. Nie było Wlazłego, Winiarskiego i Tille. Mimo to, siatkarze Skry wygrali i awansowali dalej!

25:23
    Andrzej Wrona atakuje ze środka i kończy to spotkanie!

24:23
    Zagrywka Lisinaca prosto w siatkę...

24:22
    Tym razem dobre przyjęcie, krótka i zbiegnięcie Conte na środek i piłka meczowa dla Skry!

23:22
    Potężna zagrywka Juhkamiego. Oddajemy piłkę za darmo. Kontra Tirolu i pewny atak Yannisa Pedy!

23:21
    Obrona Włodarczyka, kontra i rozegranie do Conte, który atakuje w aut! Przerwa na życzenie Miguela Falasci!

23:20
    Ropret odpowiada tym samym i zagrywa prosto w siatkę!

22:20
    Ale chwilę później Francuz myli się w polu zagrywki.

22:19
    Pewne przyjęcie i rozegranie do Marechala, który skutecznie atakuje po skosie.

21:19
    Juhkami atakuje po głowie Conte i 19. punkt dla Tirolu.

21:18
    Kolejna przerwa na życzenie trenera Tirolu Innsbruck.

21:18
    Venno zablokowany przez Lisinaca i już trzy punkty przewagi Skry!

20:18
    Autowy atak nad blokiem Juhkamiego i przerwa na życzenie szkoleniowca gości!

19:18
    Marechal uderza piłkę pod górę po bloku i zdobywa 19. punkt!

18:18
    Przedziwna decyzja sędziego. Piłka obroniona i odbija się od siatki, ale sędzia przyznaje punkt rywalom. Dodatkowo żółta kartka dla Uriarte!

18:17
    Środek i druga linia i pewny atak Wojciecha Włodarczyka!

17:17
    Pomyłka w zagrywce Andrzeja Wrony, piłka ląduje na aucie.

17:16
    I szybka odpowiedź i kapitalny atak Conte.

16:16
    Autowy serwis po przerwie Facundo Conte!

16:15
    Przechodząca piłka po serwisie Conte. Czujny na siatce Uriarte zdobywa punkt i do Skra prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

15:15
    Kolejny atak Marechala ze skrzydła, tym razem w sam narożnik. Naprawdę nieźle zaczyna grać Francuz.

14:15
    Wojtek Włodarczyk serwuje lekko i zagrywa prosto w siatkę.

14:14
    Kapitalna odpowiedź Marechala. Francuz atakuje tak samo idealnie po prostej jak w poprzedniej akcji Venno.

13:14
    Ależ potężny atak po prostej Venno. Bez szans gospodarze.

13:13
    Kiwka nad blokiem Marechala. Próba obrony rywali, ale bezskuteczna!

12:13
    Rywale odpowiadają tym samym i Hein obija po ataku ze środka Conte.

12:12
    Dobry atak przez środek siatki Andrzeja Wrony. W końcu, bo dziś nie za dobrze gra środkowy Skry...

11:12
    Nicholas Marechal wpada w siatkę przy bloku i punkt dla Tirolu!

11:11
    Szybka piłka na lewy atak do Marechala, a Francuz atakuje po prostej w boisko.

10:11
    Szybka akcja i pewny atak Heina na czystej siatce.

10:10
    Kiwka Pedy nieskuteczna, kontra bełchatowian też zła. Rywale odpowiadają atakiem przez środek, po chwili walka na środku siatki Conte z Ropretem i punkt dla Skry!

9:10
    Kontra Venno, który atakuje ponad blokiem w aut.

8:10
    Venno atakuje na tyle kąśliwie, że zaskakuje bełchatowian w obronie.

8:9
    Dobra odpowiedź i rozegranie na środek do Srecko Lisinaca, który pewnie atakuje na pojedynczym bloku.

7:9
    Skrót w stylu Marechala w wykonaniu Juhkamiego i kolejny as serwisowy Estończyka.

7:8
    Włodarczyk ze środka w siatkę i na pierwszej przerwie technicznej, tak jak w dwóch poprzednich seta Tirol Innsbruck!

7:7
    As serwisowy Juhkamiego po skosie, który zagrywa prosto w linię i mamy remis!

7:6
    Przesunięta krótka na środek do Duarte da Silvy, a ten po raz kolejny zdobywa punkt.

7:5
    Tym razem autowa zagrywka Ropreta, trzeba przyznać, że w tym wypadku to duża pomyłka rozgrywającego austriackiej drużyny.

6:5
    Drugi w tym meczu as serwisowy Ropreta. Zagrał między Piechockiego i Conte.

6:4
    Venno obija ze skrzydła blok siatkarzy Skry i piłka wychodzi na aut.

6:3
    Kolejny as serwisowy Marechala w tym meczu! Tym razem Francuz obija Yannisa Pedę!

5:3
    Przyjęcie i szybkie rozegranie na skrzydło do Włodarczyka, który atakuje nad blokiem i trafia w pole.

4:3
    Jedna z dłuższych akcji zakończona atakiem po bloku i prostej ze skrzydła Venno.

4:2
    Znów Marechal, tym razem Francuz atakuje po skosie w linię!

3:2
    Autowa zagrywka Facundo Conte.

3:1
    Blokowany Yannis Peda przez dwóch zawodników Skry! Marechala i Wronę!

2:1
    Marechal odpowiada tym samym i atakuje po ostrym skosie!

1:1
    Dobrze w obronie bełchatowianie, ale oddają piłkę za darmo rywalom. Rozegranie do Venno, a ten atakuje pewnie po ostrym skosie na pojedynczym bloku!

1:0
    Nieskończony atak Marechala, wraca na stronę Skry. Kolejna kontra i rozegranie do Conte, który dobrze atakuje.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

25:23
    Drugi set skończony.

25:23
    Juhkami zablokowany przez dwóch bełchatowian i znów to Mistrzowie Polski wygrywają seta i już prowadzą 2:0!

24:23
    Złe przyjęcie Włodarczyka, ale po chwili jego atak po skosie i po palcach w aut! Setowa dla Skry!

23:23
    Tym razem pewny atak ze skrzydła po prostej Estończyka, który ominął blok bełchatowian.

23:22
    Juhkami ze skrzydła po ostrym skosie w aut! Bełchatowianie wychodzą na prowadzenie po raz drugi w tym secie!

22:22
    Peda wchodzi na zagrywkę i serwuje daleko w aut!

21:22
    Tym razem atak Pedy obija blok Mistrzów Polski i wychodzi na aut.

21:21
    Najpierw Peda atakuje źle, potem Włodarczyk. Kontra rywali, ale dobrze w obronie nasi siatkarze. Uriarte rozgrywa na środek do Conte, a ten pewnie atakuje z drugiej linii i mamy remis!

20:21
    Blok bełchatowian, ale dobrze bronią go rywale. Oddają piłkę za darmo. Rozegranie na skrzydło do Włodarczyka, a ten ze stoickim spokojem atakuje po prostej. Czas dla szkoleniowca gości!

19:21
    Na szczęście autowa zagrywka Juhkamiego!

18:21
    Kolejny dobry atak przez środek zawodników z innsbrucka i to oni są coraz bliżej wygranej w tym secie.

18:20
    Ależ wybronili ten atak Conte rywale! Piłka wraca na stronę Skry, rozegranie do Muzaja, który kiwa nad blokiem!

17:20
    Atak Pedy po bloku bełchatowian i 20. punkt dla Tirolu!

17:19
    Złe rozegranie Brdjovicia, ale piłka wraca na nasza stronę. Piłka wędruje do Conte, a ten pewnie atakuje!

16:19
    No i autowa zagrywka Wojtka Włodarczyka, druga już w tym secie.

16:18
    Środek i druga linia! Tym razem pewny atak Facundo Conte!

15:18
    Problemy w przyjęciu Conte, przechodząca piłka na stronę rywali. Rozegranie do Pedy na środek, a ten pewnie atakuje z drugiej linii. Przerwa na życzenie Miguela Falasci!

15:17
    Po dwóch dobrych zagrywkach Marechala, serwis prosto w siatkę. Ale tylko 2 punkty straty!

15:16
    Kolejna dobra zagrywka Francuza, piłka przechodząca na stronę bełchatowian. Rozegranie do Marechala a ten pewnie atakuje!

14:16
    Kolejny as serwisowy Marechala w tym meczu!

13:16
    Po przerwie szczęśliwy atak po plasie Wojtka Włodarczyka.

12:16
    Trzy razy dobrze blokiem grali goście i za tym trzecim razem zdobyli punkt. Trzeba przyznać, że jedna wystawa Uriarte niekonwencjonalna. Argentyńczyk rozegrał piłkę nogą i to było nawet niezłe zagranie. Druga przerwa techniczna przy czteropunktowym prowadzeniu Tirolu!

12:15
    Środek, druga linia i autowy atak Facundo Conte!

12:14
    Przesunięta krótka na środek do Heina, a ten pewnie atakuje na pojedynczym bloku.

12:13
    Tym razem zrehabilitował się Francuz i pewnie zaatakował po skosie.

11:13
    Zablokowany Marechal na prawym skrzydle przez dwóch zawodników z Innsbrucku!

11:12
    Ależ potężna zagrywka Conte, ale kapitalne przyjęcie w zespole gości. Szybkie rozegranie i pewny atak.

11:11
    Chwilę później pomyłka Estończyka i zagrywka w sam środek siatki!

10:11
    Zagrywka Venno w Kacpra Piechockiego i punkt dla gości.

10:10
    Po przerwie pewny atak po prostej ze lewej strony siatki Pedy.

10:9
    Kolejny blok bełchatowian i znów punktowy! Tym razem na Olivierze Venno i o przerwę prosi szkoleniowiec Tirolu!

9:9
    Yannis Peda zatrzymany przez podwójny blok Wrony i Marechala!

8:9
    Nieskończony atak po skosie Marechala, goście oddają Nam piłkę za darmo. Rozegranie na środek i i atak z drugiej linii Włodarczyka!

7:9
    Za pierwszym razem dobry wyblok bełchatowian, a za drugim skutecznie z opresji wychodzi Venno, który obija blok gospodarzy!

7:8
    Szybka i pewna akcja. Rozegranie do Conte, który zbiegał z lewej strony i pewnie atakuje!

6:8
    Kolejna pomyłka przy serwisie, tym razem Wojtka Włodarczyka. Na pierwszej przerwie prowadzi Hypo Tirol Innsbruck!

6:7
    Rozegranie do Wojtka Włodarczyka, który przełamuje blok rywali i pewnie atakuje po ostrym skosie.

5:7
    Tym razem mocniejsza zagrywka Marechala i niestety minimalny aut.

5:6
    Kolejny skrót przy serwisie Francuza i kolejny as!

4:6
    Skrót przy serwisie Marechala i to jest boisko! As!

3:6
    Kolejny nieskończony atak Marechala, ale Juhkami w kontrze myli się i atakuje w aut!

2:6
    Przesunięcie piłki na prawo do Marechala, ale ten atakuje po prostej w aut.

2:5
    Atak Juhkamiego i obrona Wrony, ale piłka przechodzi na stronę rywala. Kontra i kolejny atak Estończyka, tym razem pewnie po bloku!

2:4
    Ale tym razem błąd w zagrywce, Yannis Peda serwuje w siatkę.

1:4
    Dobrze rozpoczęli tego seta goście, tym razem piłka rzucona Wojtka Włodarczyka i punkt dla Tirolu.

1:3
    Potężna zagrywka Conte, przechodząca piłka i rozegranie do Włodarczyk, który zablokowany przez dwóch siatkarzy Tirolu!

1:2
    Złe przyjęcie bełchatowian i przechodząca piłka na stronę rywala. Kontra i rozegranie do Venno, który na swojej drodze napotyka podwójny blok Skry!

0:2
    Niepewna kwika gospodarzy, po chwili kolejna kontra Skry i Conte atakuje po taśmie w aut!

0:1
    Na początek zagrywka w siatkę Nicolasa Uriarte.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

25:22
    Pierwszy set skończony.

25:22
    Kapitalna zagrywka w zespole Skry, piłka wraca na ich stronę. Rozegranie do Conte na skrzydło, a ten pewnie atakuje w punkt! Pierwszy set dla Mistrzów Polski!

24:22
    Yannis Peda myli się przy zagrywce i piłka setowa dla bełchatowian!

23:22
    Kolejna przerwa na życzenie Miguela Falasci!

23:22
    Zablokowany na środku Srecko Lisinac! Coraz groźniej!

23:21
    Pewny atak Pedy po skosie, próbował bronić Piechocki, ale bez szans.

23:20
    Kiwka Włodarczyka nad potrójnym blokiem i rywale bez szans w obronie!

22:20
    Kolejna kapitalna przesunięta krótka gości, znów Duarte da Silva!

22:19
    Marechal zmieścił piłkę między blokiem a siatką, ale ledwo!

21:19
    Ależ to obronili bełchatowianie! Trzy piłki odbite poza boiskiem, ale w końcu to rywala przeprowadzają kontrę i pewnie atakują ze środka.

21:18
    Kolejny niepewny atak Andrzeja Wrony i znów autowy, ale rywale dotykają górnej taśmy przy bloku!

20:18
    As serwisowy Juhkamiego. Piłka spada tuż przez Wojtka Włodarczyka. Czas dla Miguela Falasci!

20:17
    Drugi raz w tym secie Andrzej Wrona zablokowany na środku siatki przez Duarte da Silvę!

20:16
    Tym razem zagrywka Conte w siatkę!

20:15
    Dobra zagrywka Conte, rywale czytelnie grają do Venno, który nadziera się na podwójny blok bełchatowian!

19:15
    Kolejny pasywny blok bełchatowian, Piechocki dogrywa piłkę, a Uriarte rozgrywa do Włodarczyka, który pewnie atakuje! Przerwa na życzenie szkoleniowca Tirolu!

18:15
    Dobry wyblok i obrona Piechockiego. Rozegranie do Marechala,a ten pewnie atakuje.

17:15
    Ale Ropret myli się w polu zagrywki i piłka dla gospodarzy!

16:15
    Wrona zablokowany na środku siatki przez pojedynczy blok Duarte da Silvy!

16:14
    Przesunięta krótka u gości i pewny atak ze środka Duarte da Silvy!

16:13
    Kolejna zagrywka po taśmie, ale bronią się gospodarze. Goście mają kontrę, ale Juhkami zablokowany przez pojedynczy blok Uriarte! Przerwa techniczna przy prowadzeniu PGE Skry!

15:13
    Tym razem rozegranie na środek do Andrzeja Wrony, ale ten się minimalnie myli.

15:12
    Zaskakująca kiwka na środku siatki Ropreta. Bełchatowianie bez szans.

15:11
    Rozegranie do Conte, a ten pewnie atakuje po skosie w 9 metr!

14:11
    Szybki atak Tirolu i atak po ostrym skosie rywali.

14:10
    Kolejny as serwisowy Włodarczyka! Ależ kapitalna seria przyjmującego Skry!

13:10
    Tym razem as serwisowy Wojtka Włodarczyka i przerwa techniczna dla trenera gości!

12:10
    Dobra zagrywka Włodarczyka i przechodząca piłka. Rozegranie na środek do Lisinaca i pewny punkt po ataku na podwójnym bloku.

11:10
    Kolejny błąd po stronie Tirolu Innsbruck i na prowadzenie wracają bełchatowianie.

10:10
    Dotknięcie siatki przy ataku Pedy i punkt dla Skry!

9:10
    Kolejna pomyłka w zagrywce w Skrze, tym razem Marechal.

9:9
    Przesunięta krótka na środek do Lisinaca i pewny atak Serba.

8:9
    Olivier Venno pewnie atakuje po ostrym skosie i zaskakuje bełchatowian.

8:8
    Tym razem agresywna kiwka Marechala obok bloku!

7:8
    Autowy serwis Marechala ze skrzydła i pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu gości!

7:7
    Odpowiedź Conte identyczna – zagrywka w siatkę.

7:6
    Tym razem Ropret myli się w polu zagrywki i serwuje w siatkę.

6:6
    Znakomita zagrywka po prostej Gregora Ropreta i mamy remis.

6:5
    Niepewne przyjęcie i kiwka Conte. Kontra rywali też zła, tak samo jak bełchatowian. Ależ długa akcja. Na zmianę bronią goście i gospodarze. W końcu pewny atak Tirolu ze skrzydła po prostej prosto w Piechockiego.

6:4
    Atak po ostrym skosie po bloku Juhkamiego.

6:3
    As serwisowy Nicholasa Uriarte! Argentyńczyk posłał piłkę między dwóch rywali.

5:3
    Kolejny pewny atak Marechala, tym razem po prostej.

4:3
    Przesunięta krótka do Heina, a ten pewnie atakuje ze środka.

4:2
    Pewny atak Wojtka Włodarczyka ze skrzydła.

3:2
    Teraz skuteczny atak Pedy z lewej strony siatki po prostej na pojedynczym bloku.

3:1
    Potrójny blok bełchatowian na Yannisie Peda!

2:1
    Krótki pipe na środek do Conte, który pewnie atakuje z drugiej linii.

1:1
    Tym razem odpowiada tym samym Yannis Peda.

1:0
    Na początek Włodarczyk obija blok rywali na lewym ataku.

0:0

0:0
    Czy i tym razem Skra pokaże lwi pazur i pokona pewnie rywali z Austrii? Czy może po raz kolejny Tirol sprawi delikatne problemy naszym Mistrzom Polski? Na te pytania odpowiedź poznamy już w środę! Na transmisję live zapraszamy od godziny 18:00!
    A tym razem w jakim stylu wygrają bełchatowianie?

0:0
    A co z Tirolem? To przeciętny austriacki klub. Zawodnicy w grze popełniają wiele błędów, szczególnie w momencie kiedy na przeciw nich stają takie gwiazdy, jak te które grają w Bełchatowie. Do tej pory zespół z Austrii wygrał tylko jeden mecz, z Ceskimi Budejovicami i raczej w środowym meczu nie mają szans na polepszenie tego wyniku.

0:0
    Żeby tak się stało to przed siatkarzami Skry jeszcze długa droga. Najpierw trzeba w cuglach wygrać grupę, by potem trafić na drużynę, która zapewni bełchatowianom awans do kolejnej rundy. Niczego nie brakuje w Skrze. Są pieniądze, kibice oraz świetni zawodnicy. Tylko czekać na końcowy sukces.

0:0
    Cały czas siatkarze z Bełchatowa mogą sobie pozwolić na pełen luz. Do tej pory w trzech meczach zanotowali trzy pewne zwycięstwa i mogą sobie pozwolić na spokojną grę, bo awans mają już prawie zapewniony. Gra Mistrzów Polski jest kapitalna. Na rozegraniu świetny Uriarte, w ataku Wlazły i Conte, na przyjęciu Winiarski oraz Tille. Dodatkowo na środku Karol Kłos i Srecko Lisinac. Czego chcieć więcej? Tylko wygranej w Lidze Mistrzów!

0:0
    Siatkarze Skry w tym sezonie są niezwykle mocni. Po raz drugi w tej edycji zmierzą się z Hypo Tirol Innsbruck i po raz drugi liczą na pewne zwycięstwo. Tym bardziej, że teraz grają u siebie. Poprzedni mecz obu drużyn zakończył się wygraną Mistrzów Polski, 3:0. Miguel Falasca dwa tygodnie temu wystawił po części rezerwy, co miało na celu umożliwić odpoczynek najbardziej eksploatowanym graczom.

Piotr Grabowski

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Muzaj, Kłos, Conte, Wrona, Uriarte, Włodarczyk, Winiarski, Brdjović, Marechal
    libero: Piechocki

Hypo Tirol Innsbruck: Beer, Joao De Deus, Chrtiansky, peda, Juhkami, Koraimann, Tusch, Pessoa, Hein, Frances, Ropret, Duarte da Silva, Kronthaler, Venno