Paderborn – Schalke 04 1:2 (koniec) | Borussia D. – Wolfsburg 2:2 (koniec) | Borussia M. – Werder 4:1 (koniec)
Hoffenheim – Bayer 0:1 (koniec) | Eintracht – Hertha 4:4 (koniec)
Borussia Monchengladbach
4:1 (2:0)
Werder Brema
Środa 17.12.2014, 20:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Niemiecka Bundesliga

Werder w dalszym ciągu nie może zmienić swojej gry, a przede wszystkim niekorzystnych wyników! Kolejna przegrana ekipy z Bremy, tym razem z dużo wyżej notowaną Borussią Mönchengladbach. Mnóstwo bramek w kolejnym spotkaniu Bundesligi, w dodatku czerwona kartka – w tym meczu było chyba wszystko! (21:52:49)

90+1

90
    Kramer leży na murawie po starciu z przeciwnikiem. Zawodnik Borussii pokazuje na zmianę, ale takiej już nie ma!
    HRGOTA - 4:1

88
    Gol dla Borussii M.!

Katastrofalny błąd obrońcy Werderu, który przesądza o kolejnej bramce! Rozpędzony Hazard popędził z futbolówką aż w końcu zagrał wzdłuż szesnastki do BRANIMIRA HRGOTY, a ten władował piłkę do pustej bramki!

88
    No i robi się nerwowo. Lekkie przepychanki między dwoma drużynami, ale arbiter nie wyciąga z kieszeni kartoników.

87
    Jeszcze jeden niepotrzebny faul, który tylko naraża zawodnika na kontuzje. Po krótkiej przerwie wracamy do gry.

86
    Na murawie chwilę odpocząć musiał sobie piłkarz Werderu. Nic nie dzieje się w ostatnich minutach i zawodnicy obu ekip bardziej spacerują po murawie.

84
    Borussia po tym meczu zgarnie 3 punkty, które utrzymają jej wysoką pozycję. Na razie Leverkusen także wygrywa, także Bayer utrzyma 3. miejsce.

83
    Wymieniają sporo podań gospodarze. W Werderze każdy zawodnik musi biegać za dwóch, a to zwiększa zmęczenie.

81
    Chyba nudnawy przebieg będą miały ostatnie minuty dzisiejszego widowiska. Miejmy jednak nadzieję, że przed prysznicem piłkarze pokażą nam jeszcze swoje umiejętności.

80
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Kruse jest zmieniony przez Nordtveita! Zostaje 10 minut gry!

80
    Zmiana w drużynie Werder Brema: z boiska schodzi Bargfrede, na boisku pojawia się Kroos.

79
    Xhaka podaje do wybiegającego Hrgoty, ale w ostatniej chwili ubiegł go obrońca, który wślizgiem wygarnął spod nóg futbolówkę! Wolf przejmuje obronę!

77
    Znów to Gladbach przejmuje inicjatywę na ostatnie minuty spotkania. Czyżby Borussia dążyła do włożenia kolejnej bramki?

76
    Kruse przyjmuje futbolówkę na klatkę będąc tyłem do bramki, ale odskakuje mu ona zbyt daleko! Chwilę potem akcję ponawia Traoré, który uderza po ziemi w światło bramki! Wolf leciutko trąca piłkę i paruje ją na rzut rożny!

74
    Nie ulega wątpliwości, że Werder będzie ciągnął grę chociażby w dziesiątkę. Nie mniej jednak ostatnie miejsce w lidze raczej się dla nic nie zmieni.

73
    Nic nie dzieje się na Borussia-Park. Borussia spokojnie wyczekuje ruchów przeciwnika i sama nie narzuca tempa.