Eibar – Getafe 1:2 (koniec) | Córdoba – Granada 1:1 (koniec) | Villarreal – Cadiz 3:0 (koniec)
Sociedad – Oviedo 2:0 (koniec)
Real Sociedad
2:0 (1:0)
Real Oviedo
Środa 17.12.2014, 22:00 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Puchar Hiszpanii

Spotkanie w San Sebastian właśnie dobiegło końca! Gospodarze pewnie zwyciężyli to spotkanie i awansowali do 1/8 finału Pucharu Króla. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (23:51:00)

90+3

90+2
    Sene zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po jego uderzenie minęła prawy słupek bramki ekipy Sociedad.

90+1
    Generelo w nieprzepisowy sposób przerywa kontratak rywali i słusznie zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem!

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Gorka solidnie ucierpiał w starciu w środku pola i na moment musi opuścić murawę.

88
    Sene na pełnej szybkości wparował w szesnastkę gospodarzy, ale nie zdołał dokładnie odegrać futbolówki do nabiegającego rywala.

87
    Pardo nieprzepisowo próbował odebrać futbolówkę rywalowi w środku pola i arbiter słusznie decyduje się na przyznanie gościom rzutu wolnego.

85
    Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Finnbogason, na boisku pojawia się Hernandez.

84
    Zmiana w drużynie Real Sociedad: z boiska schodzi Zurutuza, na boisku pojawia się Prieto.

83
    Sene doznał jakiegoś urazu po starciu w środku pola i potrzebna będzie krótka przerwa w grze.

82
    Zmiana w drużynie Real Oviedo: z boiska schodzi Enekko Fernandez, na boisku pojawia się Lopez.

81
    Coraz mniej czasu pozostaje gościom na zdobycie choćby kontraktowej bramki. Trzeba jednak przyznać, że przyjezdni nie grają dziś źle!

79
    Dobrze zapowiadająca się akcja Realu Sociedad przerwana przez arbitra. Jak się okazuje, jeden z zawodników gospodarzy w momencie podania znajdował się na pozycji spalonej.

78
    Berchiche nie zdołał wykorzystać koszmarnego błędu jednego z defensorów i strzałem z ostrego kąta przeniósł piłkę ponad poprzeczkę.

77
    Gospodarze znów długo utrzymują się przy piłce na połowie rywali, ale nie decydują się na dynamiczny atak.

75
    Gorąco zrobiło się pod bramką gospodarzy! Sene dwukrotnie uderzał zza pola karnego, ale najpierw fantastyczną interwencją popisał się Rulli, a drugi strzał okazał się minimalnie niecelny!