BKS Visła – MKS 3:0 (koniec) | Czarni – Exact 3:0 (koniec) | Jastrzębski – Resovia 0:3 (koniec)
Jastrzębski Węgiel
0
24 20 10
Asseco Resovia Rzeszów
3
26 25 25
Niedziela 28.12.2014, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga

0:0
    Na dziś z Jastrzębia-Zdroju to już wszystko, w hali przy Alei Jana Pawła II pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (18:36:45)

0:0
    Goście po znakomitej grze pewnie wygrywają z Jastrzębskim Węglem! W dzisiejszym meczu gospodarze tylko w pierwszej partii nawiązali walkę z drużyną z Rzeszowa. W kolejnych dwóch setach nie kwestionowaną przewagę mieli siatkarze wicemistrza Polski.

10:25
    Trzeci set skończony.

10:25
    Przedziera się na skrzydle Schoeps, Resovia wygrywa to spotkanie bez straty seta!

10:24
    Odpowiada mocnym atakiem po przekątnej Łasko.

9:24
    Ivović skutecznie ze skrzydła i będzie pierwsza piłka meczowa dla gości!

9:23
    Przechodząca piłka, wykorzystuje "prezent" rywali Nowakowski.

9:22
    As serwisowy Schoepsa.

9:21
    Zatrzymana na lewym skrzydla Quesque.

9:20
    Długa wymiana, ostatecznie zablokowany na skrzydle Ivović.

8:20
    Kończą z drugiej linii goście.

8:19
    Na siatce zatrzymuje się zagrywka Pencheva.

7:19
    Po rękach rywali z prawej strony Penchev.

7:18
    Tym razem trafia Malinowski ze skrzydła.

6:18
    Autowy atak Malinowskiego.

6:17
    Zablokowany po przerwie Gierczyński.

6:16
    Jeszcze jedna kontra rywali i ponownie wykorzystuje ją Penchev. Druga przerwa techniczna w trzecim secie, goście prowadzą dziesięcioma punktami!