BKS Visła – MKS 3:0 (koniec) | Czarni – Exact 3:0 (koniec) | Jastrzębski – Resovia 0:3 (koniec)
Jastrzębski Węgiel
0
24 20 10
Asseco Resovia Rzeszów
3
26 25 25
Niedziela 28.12.2014, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga

10:25
    Przedziera się na skrzydle Schoeps, Resovia wygrywa to spotkanie bez straty seta!

9:24
    Ivović skutecznie ze skrzydła i będzie pierwsza piłka meczowa dla gości!

6:16
    Jeszcze jedna kontra rywali i ponownie wykorzystuje ją Penchev. Druga przerwa techniczna w trzecim secie, goście prowadzą dziesięcioma punktami!

4:8
    Kolejna bardzo długa wymiana, Schoeps pewnie po prostej i kolejny punkt zdobywają goście. Pierwsza przerwa techniczna w secie trzecim.

20:25
    Przedziera się przez blok gospodarzy Buszek. Drugą partię również wygrywają goście i prowadzą już w całym spotkaniu 2:0!

18:24
    Nie trafia zagrywką Filippov, będzie piłka setowa dla Resovi.

13:16
    Nie zdołali przyjąć gospodarze zagrywki Nowakowskiego. Resovia prowadzi na drugiej przerwie technicznej trzema punktami!

8:7
    Świetnie przesunął się w bloku Quesque, punktowy blok przyjmującego Jastrzębskiego Węgla. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie.

24:26
    As serwisowy Piotra Nowakowskiego kończy pierwszy set. Asseco Resovia Rzeszów prowadzi 1:0!

23:24
    Zablokowany na skrzydle Łasko i będzie piłka setowa dla gości, ale wcześniej jeszcze przerwa na prośbę trenera Jastrzębskiego Węgla!

16:13
    Mocna zagrywka Pajenka. Piłka przechodzi na stronę Jastrzębskiego, kontratak gospodarzy kończy ze skrzydła Gierczyński. Druga przerwa techniczna, trzy punkty tracą do rywala goście z Rzeszowa!

8:7
    Znakomity blok siatkarzy Jastrzębskiego Węgla i to gospodarze schodzą na pierwszą przerwę techniczną z jednopunktowym prowadzeniem!