Tottenham – Man Utd 0:0 (koniec) | Southampton – Chelsea 1:1 (koniec) | Aston Villa – Sunderland 0:0 (koniec)
Hull – Leicester 0:1 (koniec) | Man City – Burnley 2:2 (koniec) | Queens Park – Crystal Palace 0:0 (koniec)
Stoke – West Bromwich 2:0 (koniec) | West Ham – Arsenal 1:2 (koniec) | Newcastle – Everton 3:2 (koniec)
Aston Villa
0:0 (0:0)
Sunderland A.F.C.
Niedziela 28.12.2014, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Angielska Premier League

Dziękuję, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy na lajfy.com. Miłego wieczoru! (17:54:57)

Koniec spotkania. Aston Villa remisuje 0:0 z Sunderlandem. Obie drużyny dzielą się punktami, ale to Aston Villa będzie zespołem bardziej usatysfakcjonowanym, gdyż od 48. minuty walczyła z jednym zawodnikiem mniej. Nie zobaczyliśmy bramek, ale końcówka przyniosła nam wiele emocji!

90+4

90+3
    Świetna wrzutka Bacuny, a przy dalszym słupku znalazł się Benteke. Wyszedł jednak do niego Pantilimon i w taki sposób powstrzymuje go. Można było odgwizdać nawet rzut karny w tej sytuacji, ale sędzia uważa, że nie było faulu. I nie ma nawet rzutu rożnego!

90+2
    Aż trzech piłkarzy zatrzymywało teraz Grealisha, a kartonik otrzymał Giaccherini.

90+1
    Dużo miejsca miał teraz Wickham i oddał strzał. Pewnie jednak w bramce Guzan.

90
    Za wcześniejsze przewinienie żółtą kartkę dostaje Brown. A sędzia dolicza trzy minuty.

89
    Kontra gospodarzy! Zablokowanie uderzenie Weimanna, ale Sanchez zdołał znaleźć Bacune, a ten mając przed sobą Pantilimona nie zdobywa gola. Świetnie broni rumuński golkiper!

88
    Świetne uderzenie Gomeza zatrzymuje się na słupku! Ależ pech gości!

87
    Dobre dośrodkowanie z prawego narożnika do Benteke, ale jego strzał został zablokowany przez O'Sheę.

86
    Johnson złapany na spalonym.

85
    Nasilają się ataki Czarnych Kotów, ale defensywa gospodarzy świetnie się spisuje!

83
    Trener Poyet nadal ma wiele do powiedzenia swojemu zespołowi. Grają z przewagą jednego zawodnika i nie potrafią udokumentować swojej przewagi.

81
    Przewinienie Stevena Fletchera. Piłka dla gospodarzy na środku boiska.

80
    Świetnie teraz Vlaar blokuje Fletchera i nie pozwala mu na dostanie się w pole karne.

78
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Guy Poyet wpuszcza na boisko Buckleya za zmęczonego Verginiego. Stawia na ofensywę trener gości.

77
    Ostatnie minuty to aktywniejsza i lepsza gra gospodarzy, a grają oni o jednego zawodnika mniej. Teraz próbują zaatakować zawodnicy Sunderlandu.

76
    Aż trzy rzuty rożne mieli gospodarze, ale nie potrafili żadnego z nich wykorzystać.