Real Madryt – AC Milan 2:4 (koniec) | PSG – Inter 1:0 (koniec)
Paris Saint-Germain
1:0 (0:0)
Inter Mediolan
Wtorek 30.12.2014, 20:00 • Stade de Marrakech - Marrakesz, Maroko • Spotkania towarzyskie

Bardzo słaby mecz towarzyski kończy się zwycięstwem PSG nad Interem Mediolan zaledwie 1:0! Ostrzyliśmy nasze apetyty przed spotkaniem, ale piłkarze nas zupełnie zawiedli. Było kilka dobrych akcji, które powinny zakończyć się znacznie większą ilością bramek, których właśnie tak bardzo zabrakło. (21:59:55)

90+3

90+2
    Zakotłowało się w szesnastce PSG, ale uderzający szczupakiem zawodnik nie miał szans na zdobycie bramki – bardzo niecelnie!

90+1
    Rzut rożny dla Interu! Czy to ostatnia okazja tego meczu?

90
    Ostatnie minuty dzisiejszego "widowiska"! PSG wydaje się być pewne wygranej, ale jeszcze próbują mediolańczycy.

89
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Chantome, na boisku pojawia się Kimpembe.

88
    No i posłuchali gracze z Mediolanu! Dobra wrzutka na głowę Mbaye, który wyskoczył nad obrońcę i zmusił do interwencji Doucheza!

87
    Panowie, albo gracie, albo kończymy tą zabawę i idziecie pod prysznic! Takiego przynudzania nie lubimy.

86
    Ibrahimović oddaje bardzo mocny strzał z nieprzygotowanej pozycji, ale trafił w plecy obrońcy! Będzie jeszcze korner dla Francuzów.

85
    Martin zmienia jeszcze Verrattiego.

84
    Moim zdaniem to Inter w końcówce postara się jeszcze zaskoczyć rywali. Czy tak będzie? PSG jakby się cofnęło.

83
    Matuidi narzeka na lekki uraz. Chwila przerwy i wracamy do gry, a raczej do spaceru piłkarzy.

82
    Mamy ostrzeżenie od Palazziego, który ładnie złożył się do strzału za polem karnym i futbolówka tylko trochę minęła się ze słupkiem! Od wielu minut to było coś!

80
    Takim sposobem wchodzimy w ostatnie 10 minut dzisiejszego spotkania, które nie zapadnie na długo w pamięci kibiców. Douchez bardzo wolno wznawia grę od własnej bramki.

79
    W zasadzie nie ma nawet na czym zawiesić oka. Obie drużyny skupiają się na wymianie podań, brak jest jakichkolwiek prób z dystansu.

78
    Tymczasem to Inter próbuje stworzyć bramkową sytuację. Niestety Włosi nie dobiegają nawet do granicy pola karnego rywali. Douchez już bardzo dawno nie miał kontaktu z futbolówką.

76
    Zwiększają się gwizdy z trybun, które chyba mają zachęcić piłkarzy do gry.

Wiktor Bukowski

Gole: 56. Cabaye

Paris Saint-Germain: Douchez – Digne, Camara (61' Kimmakon), Aurier (50' Marquinhos), Van der Wiel (73' Maxwell) – Matuidi, Rabiot, Cabaye (61' Lucas), Verratti (85' Martin), Chantome (89' Kimpembe) – Ibrahimović

Zmiany: Bahebeck, Kimmakon, Lucas, Diaw, Maignan, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell, Thiago Motta, Sirigu, Martin

Inter Mediolan: Handanovic (48' Carrizo) – D'Ambrosio (49' Camara), Ranocchia, Andreolli (74' Palazzi), Juan Jesus – M'Vila (58' Jonathan), Kuzmanovic – Bonazzoli (58' Mbaye), Kovacic, Hernanes (49' Donhor) – Icardi

Zmiany: Carrizo, Berni, Jonathan, Dodo, Vidic, MBaye, Donkor, Camara, Krhin, Palazzi, Puscas, Obi

Sędziowie: Jiyed Redouane – El Mehraji Abdelaziz, Benbapa Issam – Yagoubi Abderrahim