Real Madryt – AC Milan 2:4 (koniec) | PSG – Inter 1:0 (koniec)
Paris Saint-Germain
1:0 (0:0)
Inter Mediolan
Wtorek 30.12.2014, 20:00 • Stade de Marrakech - Marrakesz, Maroko • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

W spotkaniu towarzyskim Paris Saint Germain podejmie dziś Inter Mediolan. Relacja z tego spotkania jak zawsze w Lajfy.com!

Zespół PSG gra w tym sezonie poniżej oczekiwań i zajmuje dopiero 3. miejsce w ligowej tabeli. Inter z kolei gra bardzo słabo czego efektem jest 11. miejsce w Serie A.

W swoim ostatnim meczu, ekipa prowadzona przez Blanca zremisowała jedynie bezbramkowo z Montpellier. Inter po bardzo ciekawym i wyrównanym meczu zremisował z Lazio 2:2.
    Piłkarze mają czas dla kibiców, czego efektem są zdjęcia:

Zawodnicy Interu wylądowali na lotnisku:

Gracze z Mediolanu solidnie przepracowali czas przedmeczowy!

Początek tego ciekawie zapowiadającego się spotkania o godzinie 20:00! My, ze swej strony chcielibyśmy Państwa zaprosić na relację pół godziny wcześniej, wówczas poznamy oficjalne składy obu ekip!

Paris Saint-Germain FC: Douchez – Digne, Camara, Aurier, Van der Wiel – Matuidi, Rabiot, Cabaye, Verratti, Chantôme – Ibrahimović

Inter Mediolan: Handanovic – D'Ambrosio, Ranocchia, Andreolli, Juan Jesus – M'Vila, Kuzmanovic – Bonazzoli, Kovacic, Hernanes – Icardi.

Obie jedenastki wychodzą na murawę!

1

1
    Rozpoczynają piłkarze Interu, którzy grają w granatowych strojach! PSG na pomarańczowo.

2
    Włosi tylko chwilę utrzymywali się przy piłce i szybko przejęli ją piłkarze z Paryża. Właśnie to PSG nie daje sobie odebrać posiadania i konstruuje atak pozycyjny na połowie rywali.

3
    Jednak to Inter jako pierwszy zagościł w polu karnym PSG! Dobre podane do osamotnionego napastnika, który zdołał wywalczyć tylko korner!

4
    Trochę niedokładności wkrada się w poczynania Francuzów! Kuzmanovic przejmuje futbolówkę na połowie przeciwników i postanawia zakończyć strzałem z dystansu! Ładne uderzenie, ale obok słupka bramki Doucheza!

5
    Całkiem ciekawy początek spotkania i lepiej prezentują się jak na razie "goście" spotkania. Jak będzie dalej?

7
    Coraz więcej przewinień, które niestety zwalniają tempo gry i wyrzucają z rytmu obie ekipy.

8
    Bardzo mocne zagranie do Hernanesa, który nie miał szans złapać futbolówki przed linią końcową na lewym skrzydle. Spokojnie od bramki wznowi golkiper PSG.

9
    Francuzi jeszcze nie znaleźli drogi pod bramkę Handanovicia. Tym razem ładnie podłączył się do ofensywy pomocnik, ale obrońcy Interu raz za razem skutecznie oddalają grę.

10
    Kolejna niecelna wrzutka, tym razem w stronę nabiegającego Ibrahimovicia już w szesnastce Włochów. Piłka "ucieka" poza boisko i może odetchnąć defensywa "gości".

12
    Gracze Interu sami wybijają piłkę poza linię boczną, bowiem na murawie leżał Rabiot. Raczej spokojne momenty meczu, żadna z drużyn nie kwapi się do szybszego ataku.

13
    Matuidi ładnie ograł przeciwnika w środku pola i rozpoczął ofensywę swojej ekipy. Z każdym metrem jednak było na boisku coraz gęściej i obrońcy Interu w końcu przerwali tę akcję.

14
    Cabaye także ucieka się do faulu w środkowej strefie boiska. Nie można wyróżnić, aby któraś z ekip miała przewagę w tym meczu. Czekamy na pierwsze bramki!

15
    Widać, że jest to spotkanie towarzyskie. Piłkarze raczej nie chcą wkładać wszystkich sił w grę, a także pewnie boją się o ewentualne kontuzje. Pierwszy kwadrans gry za nami!

16
    PSG rusza lewym skrzydłem i Digne wywalcza korner dla swojej ekipy po bloku D'Ambrosio!

17
    Dobre dośrodkowanie, obrońcy wybijają piłkę na granicę pola karnego, gdzie został przyblokowany nabiegający zawodnik PSG! Inter wychodzi z akcją.

18
    W końcu mamy celną próbę w wykonaniu piłkarza Interu, bodajże Icardiego! Napastnik Włochów postanowił uderzyć z dystansu, ale taki strzał nie miał prawa zaskoczyć dobre ustawionego golkipera!

19
    Coraz odważniej atakuje Mediolan! Tym razem to Hernanes znalazł sobie trochę miejsca i obrócił się z futbolówką, po czym został zablokowany – rzut rożny!

20
    Zaczyna zazębiać się gra ekipy z Półwyspu Apenińskiego. Gorzej to wygląda po stronie PSG, które ma ogromny problem z przedostaniem się pod szesnastkę Interu.

22
    Miejmy nadzieję, że swój kunszt piłkarski pokaże również Ibra, który na razie jest zupełnie niewidoczny. Przy piłce Francuzi.

23
    Inter bez najmniejszego problemu eliminuje akcję przeciwników i sam wyprowadza kontrę lewym skrzydłem! Próba dośrodkowania była już fatalna.

24
    Bardzo statycznie pogrywają piłkarze z Paryża, którzy jakby nie chcieli uczestniczyć w tym widowisku. Mnóstwo gwizdów przy akcji PSG, które głównie wymienia piłkę między obrońcami.

25
    Zapewne bramka otworzyłaby ten mecz! Inter będzie miał okazję do zagrożenia bramce Doucheza z rzutu wolnego!

26
    Niestety, Matuidi był dobrze ustawiony i dalekim wykopem pozbył się futbolówki z własnego pola karnego. Znów to Włosi będą konstruować atak pozycyjny.

27
    Tymczasem to ekipa ze stolicy Francji znów utrzymuje się w posiadaniu. Takie postępowanie "gospodarzy" nie przynosi jednak żadnych skutków.

28
    A jednak przyspieszyli Francuzi! Ibrahimović otrzymał podanie w pole karne i mimo asysty obrońcy miał świetną szansę na wyprowadzenie PSG na prowadzenie! Kapitalnie z bramki wyszedł Handanović, który zablokował strzał!
    Dobra akcja PSG.

29
    Dzieje się teraz na Stade de Marrakech! Z kontrą wyszedł Inter, a to Douchez musiał interweniować jako ostatni! Dobre minuty w wykonaniu obu ekip!

30
    Pół godziny gry za nami. Trzeba przyznać, że były to dość słabe dwa kwadranse spotkania. Miejmy nadzieję, że w końcu ktoś otworzy wynik spotkania!

32
    Znów następuje zwolnienie, oczywiście ze strony PSG, które nie wychodzi ze swojej połowy mimo posiadania piłki.

33
    Nieporozumienie wkradło się teraz w akcję Interu i zabrakło dokładnego podania! Ta ofensywa zapowiadała się o wiele lepiej.

35
    Do zakończenia pierwszej połowy zostaje już około 10 minut! Czy doczekamy się celnych trafień? Z pewnością wszyscy kibice na trybunach właśnie na to czekają.

36
    PSG wyprowadza kolejną bardzo groźną akcję, ale także u Francuzów zabrakło celnego, ostatniego podania! Brakuje motywacji i skupienia chyba na to spotkanie.

37
    Cóż wyprawia teraz Handanović! Rywale dwukrotnie obijali bramkarza Interu, a ten wszystko blokował w niemalże stuprocentowych sytuacjach! Niesamowite, że nie ma zmiany wyniku!

39
    Zaczyna w końcu się coś dziać! Zdecydowanie lepsze okazje zrobili sobie Francuzi do tej pory, ale także Inter jest groźny i czeka na swoją szansę!

40
    Zbliżamy się do decydujących momentów pierwszej odsłony dość ciekawego spotkania. Brakuje nam jednak skuteczności obu ekip.

41
    Ibrahimović chciał zagrać w stronę Matuidi'ego, ale ten pobiegł zupełnie w inną stronę! Sporo gwizdów także za tą akcję dla dwójki z PSG.

43
    Douchez wychodzi na przedpole, Icardi lobuje bramkarza, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę! Jedna z lepszych okazji Interu w pierwszej połowie!
    Fantastyczna okazja Interu!

W strzałach prowadzi PSG, które ma ich 7! Po stronie Interu 4 uderzenia.

44
    Chyba nic wielkiego nie wydarzy się już w pierwszych 45 minutach. Spokojnie rozgrywają teraz piłkę Włosi, a w dodatku ucierpiał Aurier.

45
    Sędzia pozwala wbiec lekarzom na boisko i Aurier nabawił się jakiejś kontuzji głowy. W powtórkach widać, że został on uderzony kolanem w tył głowy.

45+1
    Wracamy do gry, Aurier pewnie powróci na boisko w drugiej połowie, bowiem sędzia doliczył 1 minutę!

45+2

Trochę zawiodła nas pierwsza część meczu. Spodziewaliśmy się o wiele więcej zaangażowania oraz przede wszystkim bramek. Było kilka ciekawych sytuacji, ale piłkarze zapomnieli chyba jak kieruje się futbolówkę do bramki. Na dobrym poziomie grają natomiast bramkarze, którzy nie raz zatrzymywali akcję w najważniejszym momencie. Wracamy za kilkanaście minut!

Wracamy na Stade de Marrakech! Obie ekipy powoli pojawiają się na murawie.

46

46
    Wznawiają grę piłkarze z Francji! Wydaje się, że trenerzy nie zdecydowali się na żadne roszady w trakcie przerwy.

47
    Ibrahimović zaraz po rozpoczęciu połowy w najlepszej okazji dzisiejszego meczu! Szwed dostał kapitalne podanie na 6. metr, ale trafił tylko w Handanovicia! Kolejna wyśmienita interwencja!

48
    Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Handanovic, na boisku pojawia się Carrizo.

49
    Seria zmian w Interze. D'Ambrosio zmieniony przez Camarę, a Donhor wbiega za Hernanesa.

50
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Aurier, na boisku pojawia się Marquinhos.

51
    Długo trwały zmiany w obu ekipach, ale w końcu wracamy do gry. Spokojnie przy piłce utrzymują się piłkarze PSG, którzy kontynuują swoją nudnawe poczynania.

53
    Znów przyspieszają paryżanie! Matuidi dośrodkowywał z linii końcowej i piłka poszła po rykoszecie zaskakując zupełnie świeżego Carrizo, któremu prawie wpadłoby to za kołnież! Ależ akcja – będzie tylko korner!

55
    Zaczynają coraz lepiej prezentować się piłkarze w pomarańczowych strojach. Inter ma już coraz większe problemy ze stworzeniem zagrożenia, a PSG mimo słabej dyspozycji i tak potrafi podnieść poziom emocji!

56
    Gol dla PSG!

W końcu mamy długo oczekiwane otworzenie wyniku ze strony PSG! Ładna akcja z prawej strony pola karnego, nabicie piłki do środka, gdzie znalazł się jeszcze obrońca. Dobitka YOHANA CABAYE nie daje już szans Carrizo!
    CABAYE - 1:0

58
    Kolejne 2 zmiany po stronie Włochów. MBaye wbiega za Bonazzoliego, a Jonathan za M'Vilę!

61
    Również PSG przeprowadza roszady. Kimmakon zmienia Camarę oraz Lucas Cabaye!

62
    Znów następuje zwolnienie gry, szczególnie masowe zmiany nie zezwalają na swobodną kontynuację gry. Inter z każdą minutą prezentuje się coraz słabiej.

63
    Może właśnie zmiennicy wykażą więcej zaangażowania w grę i będą chcieli pokazać swoje umiejętności trenerom – czekamy!

65
    Francuzi po strzeleniu bramki wciąż przebywają niedaleko pola karnego Interu. Praktycznie cała 11 Włochów przez cały czas przebywa na własnej połowie.

66
    I wracamy do punktu wyjścia, czyli wymiany podań ze strony paryżan. Wyższym pressingiem wybiega Inter, ale na niewiele się to zdaje.

67
    Bezradni są mediolańczycy, którzy już bardzo dawno nie zmuszali Doucheza do interwencji.

68
    Rabiot otrzymuje idealne podanie pod nogę i pozostało tylko uderzyć! Francuz właśnie tak zrobił, ale nie trafił nawet w światło bramki! Takie okazje trzeba wykorzystywać!

70
    Zaznacza się już niesamowita dominacja piłkarzy PSG, którzy ani na chwilę nie dają sobie odebrać posiadania piłki. Czy będą z tego kolejne gole? A może Inter wyprowadzi skuteczny kontratak?

71
    Ale Francuzi także mają problem ze sforsowaniem szczelnej defensywy Włochów. Strzał z dystansu zbyt lekki i prosto w ręce golkipera!

73
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Van der Wiel, na boisku pojawia się Maxwell.

74
    Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Andreolli, na boisku pojawia się Palazzi.

75
    Niewiele dzieje się od strzelenia bramki. Przewagę mają "gospodarze", ale cóż z tego, skoro nie ma najważniejszego, czyli goli. Już tylko kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry.

76
    Zwiększają się gwizdy z trybun, które chyba mają zachęcić piłkarzy do gry.

78
    Tymczasem to Inter próbuje stworzyć bramkową sytuację. Niestety Włosi nie dobiegają nawet do granicy pola karnego rywali. Douchez już bardzo dawno nie miał kontaktu z futbolówką.

79
    W zasadzie nie ma nawet na czym zawiesić oka. Obie drużyny skupiają się na wymianie podań, brak jest jakichkolwiek prób z dystansu.

80
    Takim sposobem wchodzimy w ostatnie 10 minut dzisiejszego spotkania, które nie zapadnie na długo w pamięci kibiców. Douchez bardzo wolno wznawia grę od własnej bramki.

82
    Mamy ostrzeżenie od Palazziego, który ładnie złożył się do strzału za polem karnym i futbolówka tylko trochę minęła się ze słupkiem! Od wielu minut to było coś!

83
    Matuidi narzeka na lekki uraz. Chwila przerwy i wracamy do gry, a raczej do spaceru piłkarzy.

84
    Moim zdaniem to Inter w końcówce postara się jeszcze zaskoczyć rywali. Czy tak będzie? PSG jakby się cofnęło.

85
    Martin zmienia jeszcze Verrattiego.

86
    Ibrahimović oddaje bardzo mocny strzał z nieprzygotowanej pozycji, ale trafił w plecy obrońcy! Będzie jeszcze korner dla Francuzów.

87
    Panowie, albo gracie, albo kończymy tą zabawę i idziecie pod prysznic! Takiego przynudzania nie lubimy.

88
    No i posłuchali gracze z Mediolanu! Dobra wrzutka na głowę Mbaye, który wyskoczył nad obrońcę i zmusił do interwencji Doucheza!

89
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Chantome, na boisku pojawia się Kimpembe.

90
    Ostatnie minuty dzisiejszego "widowiska"! PSG wydaje się być pewne wygranej, ale jeszcze próbują mediolańczycy.

90+1
    Rzut rożny dla Interu! Czy to ostatnia okazja tego meczu?

90+2
    Zakotłowało się w szesnastce PSG, ale uderzający szczupakiem zawodnik nie miał szans na zdobycie bramki – bardzo niecelnie!

90+3

Bardzo słaby mecz towarzyski kończy się zwycięstwem PSG nad Interem Mediolan zaledwie 1:0! Ostrzyliśmy nasze apetyty przed spotkaniem, ale piłkarze nas zupełnie zawiedli. Było kilka dobrych akcji, które powinny zakończyć się znacznie większą ilością bramek, których właśnie tak bardzo zabrakło. (21:59:55)

Wiktor Bukowski

Gole: 56. Cabaye

Paris Saint-Germain: Douchez – Digne, Camara (61' Kimmakon), Aurier (50' Marquinhos), Van der Wiel (73' Maxwell) – Matuidi, Rabiot, Cabaye (61' Lucas), Verratti (85' Martin), Chantome (89' Kimpembe) – Ibrahimović

Zmiany: Bahebeck, Kimmakon, Lucas, Diaw, Maignan, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell, Thiago Motta, Sirigu, Martin

Inter Mediolan: Handanovic (48' Carrizo) – D'Ambrosio (49' Camara), Ranocchia, Andreolli (74' Palazzi), Juan Jesus – M'Vila (58' Jonathan), Kuzmanovic – Bonazzoli (58' Mbaye), Kovacic, Hernanes (49' Donhor) – Icardi

Zmiany: Carrizo, Berni, Jonathan, Dodo, Vidic, MBaye, Donkor, Camara, Krhin, Palazzi, Puscas, Obi

Sędziowie: Jiyed Redouane – El Mehraji Abdelaziz, Benbapa Issam – Yagoubi Abderrahim