Lille – Évian TG 1:0 (koniec)
Lille OSC
1:0 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
Środa 07.01.2015, 20:30 • Grand Stade Lille Métropole, Lille • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec spotkania!
    OSC Lille w trudach zdobywa trzy oczka w zaległym spotkaniu czternastej kolejki Ligue 1! Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w sześćdziesiątej pierwszej minucie Adama Traore!
    Sam mecz nie mógł zachwycić. Gra głównie toczyła się w środku pola, a same akcje nie były efektowne. (22:26:49)

90+3

90+2
    Enyeama dostał upomnienie od sędziego za przedłużanie gry.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Ostatnia zmiana w drużynie OSC Lille!
    W miejsce Rodelina zameldował się Rozehnal.

88
    Piłkarze OSC Lille starają się grać z dala od własnej bramki by nie narażać się na kontry rywali.

86
    Traore szybko zebrał prze polem karnym futbolówkę i próbował oddać uderzenie, ale zbyt długo zwlekał i został powstrzymany przez rywala.

84
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

82
    Teraz z bólu na murawie zwija się Basa. Jednak unika on wezwania pomocy medycznej.

80
    Gracze OSC Lille grają już ewidentnie na czas. Teraz Traore został przewrócony w środku boiska i arbiter odgwizdał przewinie.

78
    Teraz dopiero z akcją ruszyli piłkarze OSC Lille. Roux zauważył wolnego po prawej stronie pola karnego Rodelina. Jednak jego uderzenie zostało wybronione przez Leroy'a/

77
    Kibice cały czas wspierają swój zespół. Można powiedzieć, że gdyby nie oni, to można byłoby tu usnąć.

75
    Jednak pomocnik OSC Lille wstał o własnych siłach i nie musi opuszczać murawy.

74
    Traore został teraz ostro potraktowany przez rywala w środku boiska. Będzie potrzebna chyba pomoc medyczna dla gracza OSC Lille.

73
    W końcu z własnej połowy wyszli piłkarze Evian. Teraz Sougou zacentrował w pole karne, jednak futbolówkę pewnie złapał golkiper OSC Lille.

72
    Słabe dośrodkowanie w pole karne i przy piłce są piłkarze Evian.

71
    Roux dostał świetną piłkę w pole karne, przyjął ją i obrócił się z obrońcą na plecach. Uderzenie napastnika jednak został lekko trącone i od rzutu rożnego grę rozpoczną gospodarze.