Levante – Deportivo 0:0 (koniec)
Levante UD
0:0 (0:0)
Deportivo La Coruña
Piątek 09.01.2015, 20:45 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje na żywo z lajfy.com! (22:42:46)
    Zmiany dokonane przez trenerów nie zmieniły obrazu meczu:

Pierwsza połowa meczu – do zapomnienia. Nieliczne momenty dobrego futbolu w wykonaniu Deportivo to zdecydowanie za mało, by nagrodzić piłkarzy schodzących do szatni brawami. Po przerwie drużyna z La Coruny ruszyła do ataku, po chwili odpowiedzieli gospodarze i wydawało się, że do końca poziom emocji będzie tylko rósł. Po kwadransie gra ponownie wyrównała się, brakowało jakości, a w nielicznych sytuacjach podbramkowych – wykończenia. Trenerzy próbowali zmienić obraz meczu zmianami, motywowali podopiecznych, ale ten "letni mecz w styczniowy wieczór w Levante" był tylko siestą po czwartkowych emocjach w Pucharze Króla. Ostatecznie 0:0 i żadna drużyna nie oddala się znacząco od strefy spadkowej. Deportivo utrzymało skromną przewagę punktu nad Levante i dopisało oczko do swojego, mizernego, wyjazdowego dorobku. Piłkarze Levante nie wykorzystali swojej szansy na przełamanie i schodzą do siatki z nagrodą pocieszenia w postaci remisu.

90+3

90+2
    Rzut wolny ostatniej szansy dla Levante. Beznadziejne dośrodkowanie na 17. metr – ni z tego strzelić, ni podać i chyba skończy się to remisem 0:0.

90
    Doliczone 3 minuty.

88
    Zakotłowało się w polu karnym Deportivo. Dośrodkowanie El Zhara zostało wyekspediowane dosłownie w ostatnim momencie.

87
    Nie zobaczymy dziś Polaka na boisku. Laure za Jose Rodrigueza.

85
    Cavaleiro polował na gola. Dwa podbicia głową w polu karnym Levante i na tym się skończyło, ponieważ rywale przerwali tę osobliwą żonglerkę.

85
    Xumetra zaplątał się w próbie dryblingu i strata. Rozpędza się kontratak Deportivo – czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

83
    Ruben Garcia bił piłkę na krótki słupek, a tam obrońcy w białych strojach nie pozwolili na oddanie strzału.

83
    Rusza Levante i wywalczyło rzut rożny – robi się głośno na stadionie!

80
    A w zespole Deportivo Medunjanin za Cuencę. Została jedna zmiana u gości – dla Cezarego Wilka?

80
    Xumetra zastąpił bezproduktywnego Ivanshitza.

79
    Szybkie akcje po obu stronach boiska. Cuerca oraz Morales spudłowali zza pola karnego i przed ostatnią fazą meczu wciąż 0:0.

78
    Dośrodkowanie Ivanshitza z rzutu rożnego wprost na głowę obrońcy Deportivo. Nic nowego.

74
    Navarro upomniany żółtym kartonikiem za faul bez piłki.

73
    Sidnei dopisany do listy kartkowiczów w notesie Pedro Pereza. Za faul.

72
    Ivanshitz padł przed linią 16. metra. Pedro Perez nie użył gwizdka i tym samym nie ma rzutu wolnego dla Levante.

Gole:

Kartki:   39. Casadesus (LVN), 42. Barral (LVN), 68. Nikos (LVN), 74. Navarro (LVN) – 34. Bergantinos (DEP), 43. Lopo (DEP), 73. Sidnei (DEP)

Levante UD: Marino – Ivan (68' El Zhar), Vyntra, Navarro, Nikos – Morales, Simao, Sissoko, Ivanshitz (80' Xumetra) – Casadesus, Barral (68' Ruben).

Zmiany: Jesus Fernandez – El Zhar, Rafael, Ruben, Juanfran, El Adoua, Xumetra.

Deportivo La Coruña: Fabricio – Juanfran, Lopo, Sidnei, Luisinho – Alex Bergantinos, Juan Dominguez – Cuenca (80' Medunjanin), Jose Rodriguez (87' Laure), Cavaleiro – Toche (58' Orior Riera).

Zmiany: Lux – Canella, Insua, Medunjanin, Laure, Wilk, Oriol Riera.

Sędziowie: Pedro Perez