Piast – Kraków 3:5 (po dogrywce) | Tychy – Głogów 1:5 (koniec)
koniec po dogrywce
Piast Gliwice
3:5 (1:2)
Wisła Krakbet Kraków
Niedziela 11.01.2015, 17:00 • Hala Łabędź, Gliwice-Łabędy • Halowy Puchar Polski

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam z gliwickiej hali Łabędź. Żegna się z Państwem Paweł Świtoń. (18:46:25)

Wisła awansowała dalej, a Nbit potwierdził, że poziom Futsal Ekstraklasy to nie są za wysokie progi dla lidera pierwszej ligi.

Wisła Krakbet Kraków pokonuje Nbit Gliwice 5:3 po emocjonującym spotkaniu! Bardzo dobre spotkanie, które stało na wysokim poziomie.

50:00

49:35
    Vakhula lobował Bogdziewicza w sam na sam! Ponad bramką!

48:34
    Gol dla Wisły!
    RIKARDINHO przez całe boisko trafia do pustej bramki gliwiczan!

48:05
    Nbit z lotnym bramkarzem!

48:04
    PAWEŁ BUDNIAK pokonuje Łukasza Bogdziewicza i wyprowadza Wisłę na prowadzenie!

47:44
    Starowicz wprost w interweniującego Lasika.

46:57
    Starowicz marnuje sam na sam, dobija Stasiak i trafia w słupek! Wisła bez siły!

46:14
    Kuźnik fatalnie podał w sytuacji 3 na 1 dla Nbitu i zmarnował świetną okazję dla gospodarzy.

46:00
    Początek dla Nbitu, Wisła przyciśnięta.

45:01
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Czy przed nami ostatnie pięć minut tego meczu? A może zdecydują rzuty karne? Emocji nie brakuje, zapraszam na drugą połowę dogrywki!

45:00
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

44:40
    Wysoko broni Nbit, Wisła agresywnie.

43:43
    Pater próbował indywidualnie, strzelił obok bramki Bogdziewicza.

42:50
    Kuźnik z pierwszej piłki ponad bramką.

42:30
    Sędzia pogubił się nie pierwszy raz w tym spotkaniu, tym razem odgwizdał wejście w piłkę jako faul, po czym zmienił decyzję.

Paweł Świtoń

Gole: 4. Czech, 25. Starowicz, 35. Starowicz – 8. Jonczyk, 13. Jonczyk, 32. Morawski, 49. Budniak, 49. Rikardinho

Kartki:   34. Mirga (GLW)   13. Groszak (GLW)

Piast Gliwice: Groszak, Bogdziewicz – Cygnarowski, Czech, Mirga, Jagiełło, Starowicz, Minkus, Stasiak, Musiał, Włodarek, Kuźnik
    Wisła Krakbet Kraków: Lasik, Kocot – Vakhula, Bodnar, Jonczyk, Ricardinho, Zastawnik, Budniak, Czech, Koval, Morawski, Pater, Wojciechowski, Bieda

Sędziowie: Ziach, Curyło, Stoń