Piast – Kraków 3:5 (po dogrywce) | Tychy – Głogów 1:5 (koniec)
1:5 (0:4)
Euromaster Chrobry Głogów
Niedziela 11.01.2015, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • Halowy Puchar Polski

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z futsalem w lajfy.com! (19:24:20)

Mecz kończy się wysoką porażką GKS-u Tychy 1:5. Wygrana Chrobrego Głogów była jak najbardziej zasłużona. Jednak warto zauważyć, że gospodarze stworzyli sobie wiele podbramkowych sytuacji, a niestety w dogodnych pozycjach zawodziła u nich skuteczność.

39:17
    Bartłomiej Sitko mógł zdobyć drugiego gola, ale tym razem przegrał pojedynek sam na sam z Pawłem Łużnym!

38:57
    Kubica bardzo ostro wszedł od tyłu w rywala i mamy teraz przerwę w grze. Opatrywany jest jeden z zawodników Chrobrego Głogów.

38:37
    Gol dla GKS-u!
    BARTŁOMIEJ SITKO w końcówce tego spotkania strzela bramkę honorową dla swojej ekipy!!!

37:32
    Ładnie rozegrali ten atak w przewadze gospodarze, ale Kubica nie dociera do dobrego dośrodkowania od partnera z zespołu.

37:00
    Mało brakowało, a zespół gości trafiłby do pustej bramki rywali strzałem z własnej połowy boiska.

36:37
    Kubica świetnie odebrał piłkę na połowie rywala i wywalczył rzut rożny dla swojej ekipy.

36:10
    Timeout dla gospodarzy.

35:29
    Dariusz Pieczyński dostał idealne podanie na pierwszy metr i tylko sam wie jak mógł nie skierować piłki do siatki!

34:55
    Niesamowicie Myszor zgubił rywala i potężnie strzelił w samo okienko, ale Łużny broni nieprawdopodobnie!

34:10
    Mamy wycofanie bramkarza w zespole GKS Tychy i Jania gra w roli dodatkowego zawodnika w polu.

33:51
    Nieźle operują gracze z Głogowa futbolówką. Tyski zespół rezygnuje ze stosowania pressingu.

33:18
    Kołodziejczyk faulował rywala i było to pierwsze przewinienie tego zespołu w drugiej połowie.

32:41
    GKS Tychy stara się przedostać pod pole karne rywala krótkimi podaniami, ale nie są w stanie minąć żadnego z przeciwników.

32:02
    Bardzo dobrze wyglądają dzisiaj akcję zespołu z Głogowa. Widać wyraźnie różnicę klas pomiędzy obiema ekipami.

31:17
    Pietruszko bardzo dobrze zachował się w obronie i zablokował szarżującego na pełnej szybkości Kołodziejczyka.

30:35
    Miejscowy zespół przejął piłkę i rozgrywa podaniami w pobliżu pola karnego rywali.

Dawid Czempisz

Gole: 39. Sitko – 6. Pieczyński, 7. Lebiedziński, 8. Kaczmar, 19. Pieczyński, 26. Szala

Kartki:   23. Łużny (GŁO)

GKS Futsal Tychy: 15. Zbigniew Modrzik, 3. Marcin Sitko – 7. Piotr Myszor, 11. Piotr Kubica, 13. Paweł Pytel, 2. Adam Wolak, 10. Marek Kołodziejczyk, 14. Samuel Jania, 21. Fabian Biernat, 23. Dawid Kochanowski, 19. Patryk Baran, 17. Kamil Radliński, 22. Bartłomiej Sitko.
    Euromaster Chrobry Głogów: 32. Paweł Łużny, 1. Michał Długosz – 20. Dariusz Pieczyński, 18. Łukasz Pieczyński, 19. Daniel Lebiedziński, 11. Tomasz Urbaniak, 17. Sebastian Szala, 21. Kamil Kaczmar, 13. Mateusz Niedźwiedź, 14. Grzegorz Nowak, 4. Łukasz Plewko, 8. Piotr Pietruszko.