Piast – Kraków 3:5 (po dogrywce) | Tychy – Głogów 1:5 (koniec)
1:5 (0:4)
Euromaster Chrobry Głogów
Niedziela 11.01.2015, 18:00 • Hala Sportowa, Tychy. • Halowy Puchar Polski

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z futsalem w lajfy.com! (19:24:20)

Mecz kończy się wysoką porażką GKS-u Tychy 1:5. Wygrana Chrobrego Głogów była jak najbardziej zasłużona. Jednak warto zauważyć, że gospodarze stworzyli sobie wiele podbramkowych sytuacji, a niestety w dogodnych pozycjach zawodziła u nich skuteczność.

39:17
    Bartłomiej Sitko mógł zdobyć drugiego gola, ale tym razem przegrał pojedynek sam na sam z Pawłem Łużnym!

38:57
    Kubica bardzo ostro wszedł od tyłu w rywala i mamy teraz przerwę w grze. Opatrywany jest jeden z zawodników Chrobrego Głogów.

38:37
    Gol dla GKS-u!
    BARTŁOMIEJ SITKO w końcówce tego spotkania strzela bramkę honorową dla swojej ekipy!!!

37:32
    Ładnie rozegrali ten atak w przewadze gospodarze, ale Kubica nie dociera do dobrego dośrodkowania od partnera z zespołu.

37:00
    Mało brakowało, a zespół gości trafiłby do pustej bramki rywali strzałem z własnej połowy boiska.

36:37
    Kubica świetnie odebrał piłkę na połowie rywala i wywalczył rzut rożny dla swojej ekipy.

36:10
    Timeout dla gospodarzy.

35:29
    Dariusz Pieczyński dostał idealne podanie na pierwszy metr i tylko sam wie jak mógł nie skierować piłki do siatki!

34:55
    Niesamowicie Myszor zgubił rywala i potężnie strzelił w samo okienko, ale Łużny broni nieprawdopodobnie!

34:10
    Mamy wycofanie bramkarza w zespole GKS Tychy i Jania gra w roli dodatkowego zawodnika w polu.

33:51
    Nieźle operują gracze z Głogowa futbolówką. Tyski zespół rezygnuje ze stosowania pressingu.

33:18
    Kołodziejczyk faulował rywala i było to pierwsze przewinienie tego zespołu w drugiej połowie.

32:41
    GKS Tychy stara się przedostać pod pole karne rywala krótkimi podaniami, ale nie są w stanie minąć żadnego z przeciwników.

32:02
    Bardzo dobrze wyglądają dzisiaj akcję zespołu z Głogowa. Widać wyraźnie różnicę klas pomiędzy obiema ekipami.

31:17
    Pietruszko bardzo dobrze zachował się w obronie i zablokował szarżującego na pełnej szybkości Kołodziejczyka.

30:35
    Miejscowy zespół przejął piłkę i rozgrywa podaniami w pobliżu pola karnego rywali.

30:00
    Znowu były trener GKS-u Tychy wspaniale broni nogami strzał z ostrego kąta. Gdyby nie jego interwencje, to w meczu naprawdę wynik byłby o wiele wyższy.

29:15
    Chwilę opartywany był na parkiecie Modrzik, ale doświadczony bramkarz jest już w stanie kontynuować grę.

29:07
    Daniel Lebiedziński starał się zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z dalekiej odległości, ale golkiper tyskiej ekipy świetnie paruje na korner!

28:59
    Kubica przebiegł z piłką całe boisko i huknął mocno, ale wprost w dobrze ustawionego Łużnego.

28:20
    Łukasz Pieczyński miał dużo czasu i miejsca, ale i tak nie zdołał pokonać lobem świetnie broniącego w tej sytuacji Modrzika!

27:42
    Biernat bardzo wysoko zaatakował swojego rywala dając sygnał partnerom z zespołu do stosowania pressingu.

27:21
    Fabian Biernat dostał dobre podanie od Pytla i sam wypracował sobie pozycję strzelecką. Chybił jednak znacznie strzałem z dziesiątego metra.

26:50
    Bardzo długa akcja Euromastera, ale Tyszanie nie stosują pressingu. W końcu mamy faul gracza gości na Kołodziejczyku.

25:55
    Przyjezdni teraz nie spieszą się z atakiem. Spokojnie wymieniają piłkę na własnej połowie boiska.

25:10
    Gol dla Euromastera!
    Goście w drugiej połowie stworzyli sobie pierwszą sytuację i od razu trafiają do siatki!!! SEBASTIAN SZALA finiszuje piękną kontrę swojej drużyny i podwyższa prowadzenie!!!

24:53
    Biernat ostro potraktowany przez rywala i był to drugi faul gości w tej połowie.

24:25
    Nieźle kombinują teraz gospodarze i wychodzą z szybką kontrą. Ostatecznie przewrócił się Myszor, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia.

23:50
    Przez dłuższy czas wymieniają futbolówkę miejscowi, ale nie mogą wypracować sobie pozycji strzeleckiej.

23:19
    Wysoki pressing gospodarzy nie przynosi pozytywnego efektu. W końcu Samuel Jania wybija piłkę na aut.

22:56
    Kubica bardzo dobrze przymierzył z rzutu wolnego, jednak Łużny kapitalnie broni nogami! Będzie rzut rożny dla GKS-u!

22:55
    Paweł Łużny fauluje rywala i za to otrzymuje w pełni zasłużoną żółtą kartkę.

22:25
    Niesamowita sytuacja dla gospodarzy, ale Sitko nie był w stanie wpakować piłki do siatki z najbliższej odległości!

22:20
    GKS Tychy konstruuje akcję od własnej połowy. Ostatecznie faulowany tuż przed polem karnym przeciwników był Kubica.

21:59
    Jania odebrał rywalowi futbolówkę, ale wyjechał z nią po chwili za linię boczną boiska.

21:20
    Bardzo dobrze najpierw kapitan tyskiego zespołu przejął piłkę, ale po chwili odebrał mu ją Niedźwiedź.

20:50
    Strata gospodarzy i przyjezdni mają okazję na konstruowanie akcji w ataku pozycyjnym.

20:16
    Myszor dobrze zachował się i naciskany przez rywala nabił go. Tym samym wywalczył aut dla swojego zespołu.

21

Po pierwszej połowie GKS Futsal Tychy przegrywa aż 0:4 z Euromasterem Chrobry Głogów. Początek pojedynku należał zdecydowanie do gospodarzy, ale z czasem do głosu zaczęli dochodzić faworyci. Ostatecznie to oni wpakowali rywalom cztery bramki i w pełni zasłużenie wysoko prowadzą. Na drugą połowę zapraszamy państwa już za kilka chwil!

19:42
    Przyjezdni wyczekują już zdecydowanie na syrenę końcową pierwszej połowy.

18:59
    Po stracie we własnym polu karnym Kubicy piłkę przejęli rywale!!! Zagrana ona została w końcu na czwarty metr, gdzie niepilnowany ŁUKASZ PIECZYŃSKI kieruje ją pewnym strzałem do siatki Modrzika!!!

18:32
    Wymieniają kolejne podania goście na własnej połowie boiska. Rywale nie są w stanie odebrać im futbolówki.

18:00
    Kubica przerzucił piłkę nad jednym z rywali, ale już w pojedynku z kolejnym był bezradny.

17:16
    Plewko dostał niezłą piłkę na wolne pole, ale nie był w stanie zdążyć do niej przed linią boczną pola gry.

17:00
    Pietruszko zdecydowanie zbyt mocno wypuścił sobie piłkę na skrzydle i ostatecznie wznowi Modrzik.

16:42
    Gra cały czas toczy się w pobliżu pola karnego GKS-u Tychy.

16:28
    Kolejny raz golkiper miejscowej ekipy popisuje się fenomenalną paradą po woleju Niedźwiedzia!

15:55
    Fantastycznie Modrzik broni potężny strzał z przedłużonego rzutu karnego w wykonaniu Nowaka!

15:54
    Po zagraniu piłki ręką przez Wolaka sędzia dyktuje przedłużony karny!

15:48
    Piąty faul GKS-u i każdy kolejny będzie skutkował przedłużonym karnym!

15:32
    Po dobrej akcji miejscowego zespołu Biernat z lewego skrzydła trafia w boczną siatkę.

15:10
    Zdecydowanie przyspieszyli teraz goście, ale pod pressingiem nie wyszli nawet z własnej połowy.

14:38
    Czwarty faul w tej połowie piłkarzy tyskiej ekipy. Ich rywale mają na chwilę obecną tylko dwa.

14:14
    Wyśmienitą sytuację zmarnował teraz Myszor! Pognał sam na bramkę rywali i przelobował bramkarza, ale również i poprzeczkę!

13:44
    Kołodziejczyk najpierw dobrze zagrał w defensywie, ale później zagrywa piłkę ręką. Jest to trzecie przewinienie GKS-u Tychy.

13:32
    Tysznie wywalczyli rzut rożny. Będzie to kolejna szansa na stworzenie sobie sytuacji podbramkowej.

13:07
    Bardzo niecelne uderzenie piłkarza gospodarzy i od własnej bramki grę wznowi za moment golkiper przyjezdnych.

12:50
    Strzał Janii z lewej strony boiska bez najmniejszego trudu broni dobrze dysponowany Paweł Łużny.

12:16
    Kapitalna seria w bramce doświadczonego bramkarza! Tym razem wygrywa on pojedynek oko w oko z rywalem.

11:56
    Pieczyński mocno trafił z rzutu wolnego, ale jedną ręką instynktownie broni Modrzik!

11:32
    Kubica z linii pola karnego uderzył w słupek! Kolejny raz gospodarze mogą mówić o sporym pechu!

10:47
    Fantastyczne podanie na wolne pole do Myszora, a ten uderzył wprost w świetnie wychodzącego golkipera rywali!

10:17
    Wolak huknął potężnie z rzutu wolnego, ale trafił wprost w dobrze ustawionego Łużnego!

10:14
    Będzie dobra okazja dla gospodarzy. Faulowany gracz tego zespołu tuż przed polem karnym przyjezdnych.

9:50
    Nowak pognał prawym skrzydłem i uderzył z ostrego kąta, ale Modrzik tym razem nawet nie musiał interweniować.

9:00
    Kolejny raz stosują gospodarze wysoki pressing, ale bez większych problemów wychodzą spod niego goście.

8:38
    Pytel wrócił bardzo dobrze za uciekającym rywalem i ostatecznie wybijał piłkę na rzut rożny.

8:11
    Wolak i Pytel starali się wyjść podaniami z własnej połowy boiska, ale ten pierwszy zagrywa niecelnie.

7:57
    Kamil Kaczmar miał kolejną okazję na bramkę, ale w ostatnim momencie zablokowany został przez rywala.

7:43

7:43
    Po błędzie Samuela Janii goście wyszli z szybką kontrą!!! Ostatecznie do pustej bramki piłkę pakuje z najbliższej odległości KAMIL KACZMAR!!!

7:12
    Kolejna sytuacja dla przyjezdnych, ale Modrzik spisuje się naprawdę dobrze w tym meczu.

6:54
    DANIEL LEBIEDZIŃSKI pewnym uderzeniem pokonuje bramkarza rywali!!! Wszystko to było poprzedzone naprawdę koronkową akcja Euromastera!!!

6:35
    Sitko w prosty sposób traci piłkę na połowie rywala i teraz szansa na kontrę dla gości.

6:00
    Inicjatywę przejęła drużyna z Głogowa. Gracze z Tych cofnęli się na własną połowę i oczekują na swoich przeciwników.

5:30
    Niesamowita parada Zbigniewa Modrzika po potężnej bombie z prawego skrzydła w wykonaniu gracza Euromastera!

5:13
    Dobra akcja gości i piłkę do bramki mocnym strzałem pakuje DARIUSZ PIECZYŃSKI!!! Była to dopiero pierwsza akcja przyjezdnych w meczu i od razu mamy bramkę!!!

5:00
    Jania kapitalnie obrócił się z piłką na skrzydle i huknął potężnie! Piłka odbija się od słupka i wychodzi na aut!

4:45
    Pytel bardzo skutecznie zachował się w defensywie i wywalczył aut dla swojego zespołu.

4:30
    Kochanowski zdecydował się na indywidualną akcję, ale nie udało mu się minąć jednego z rywali.

4:02
    Pierwszy faul w spotkaniu. Pietruszko faulowany przez Pytla.

3:58
    Niedźwiedź starał się objechać obronę rywali, ale nie był w stanie dogonić mocnego podania.

3:28
    Kolejna kapitalna kontra gospodarzy, ale i tym razem Łużny wygrywa pojedynek z rozpędzonym Biernatem!

3:03
    Bardzo dobrze zachował się pod własnym polem karnym Nowak i pewnie wyprowadził akcję pod presją rywali.

2:30
    Skuteczny wysoki pressing miejscowych i gracze z Głogowa mylą się przy rozegraniu.

2:00
    Niezła kombinacja gospodarzy kończy się niedokładnym zagraniem do partnerów w wykonaniu Kubicy.

1:30
    Bardzo spokojnie konstruują przyjezdni swoją akcję i długo wymieniają kolejne podania.

0:40
    Po jednej kapitalnej okazji z obu stron! Najpierw świetnie bronił Modrzik, a po chwili fantastycznie Łużny poradził sobie z uderzeniem Sitko!

0:13
    Pierwszą akcję konstruowali gospodarze, jednak nieskutecznie Jania dryblował na skrzydle.

1

GKS Futsal Tychy: 15. Zbigniew Modrzik – 7. Piotr Myszor, 11. Piotr Kubica, 13. Paweł Pytel, 2. Adam Wolak.

Euromaster Chrobry Głogów: 32. Paweł Łużny – 20. Dariusz Pieczyński, 18. Łukasz Pieczyński, 19. Daniel Lebiedziński, 11. Tomasz Urbaniak.

Na to spotkanie towarzyskie zapraszamy państwa bardzo serdecznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 do relacji w lajfy.com!

Euromaster Chrobry Głogów:

Po tej ekipie spodziewano się zdecydowanie więcej w obecnym sezonie. Po jedenastu spotkaniach mają tylko szesnaście punktów na koncie i znajdują się w środkowej części ligowej tabeli. Oczekiwania z pewnością były zdecydowanie większe, ale może w drugiej rundzie uda im się włączyć do walki o pierwszą trójkę. W rozgrywkach 2014/2015 tabela Ekstraklasy Futsalu jest bardzo wyrównana.

GKS Futsal Tychy:

Zespół ten spisuje się o wiele poniżej oczekiwań w obecnym sezonie. Po jedenastu meczach ma na koncie zaledwie dwanaście oczek i zajmuje dziewiąte miejsce w I Lidze grupy południowej. W ostatnim czasie w drużynie nastąpiła zmiana szkoleniowca. Tyscy kibice muszą wierzyć, że uda się w tej kampanii zapewnić sobie spokojne utrzymanie, a za rok powalczyć o awans.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 rozegrany zostanie w Tychach mecz towarzyski pomiędzy GKS Futsal Tychy, a Euromaster Chrobry Głogów. Zdecydowanym faworytem pojedynku są przyjezdni, jednak trzeba pamiętać, że nie jest to mecz o punkty. W tej rywalizacji chodzi o przetestowanie zawodników i przygotowanie ich do kolejnej rundy.

Dawid Czempisz

Gole: 39. Sitko – 6. Pieczyński, 7. Lebiedziński, 8. Kaczmar, 19. Pieczyński, 26. Szala

Kartki:   23. Łużny (GŁO)

GKS Futsal Tychy: 15. Zbigniew Modrzik, 3. Marcin Sitko – 7. Piotr Myszor, 11. Piotr Kubica, 13. Paweł Pytel, 2. Adam Wolak, 10. Marek Kołodziejczyk, 14. Samuel Jania, 21. Fabian Biernat, 23. Dawid Kochanowski, 19. Patryk Baran, 17. Kamil Radliński, 22. Bartłomiej Sitko.
    Euromaster Chrobry Głogów: 32. Paweł Łużny, 1. Michał Długosz – 20. Dariusz Pieczyński, 18. Łukasz Pieczyński, 19. Daniel Lebiedziński, 11. Tomasz Urbaniak, 17. Sebastian Szala, 21. Kamil Kaczmar, 13. Mateusz Niedźwiedź, 14. Grzegorz Nowak, 4. Łukasz Plewko, 8. Piotr Pietruszko.