25 20 25 17 15
Galatasaray HDI Istanbul
2
17 25 21 25 9
Środa 14.01.2015, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum, Dąbrowa Górnicza • Puchar CEV kobiet

15:9
    Psują zagrywkę goście! MKS Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza wygrywa 3:2 z Galatasaray Daikin Stambuł!

14:6
    Bosetti kiwa w aut. Piłka meczowa!

13:6
    Mancuso stawia skuteczny blok.

11:6
    Dziękiewicz atakuje w aut. O czas prosi trener MKS-u.

5:0
    Cemberci zdobywa asa serwisowego. Ależ początek!

4:0
    Mancuso skutecznie atakuje z lewego skrzydła.

3:0
    Konieczna skutecznie ze skrzydła i mamy pierwszy czat w tym secie dla trenera przyjezdnych.

17:25
    Zakreuskaya atakuje w aut. Mamy remis w setach.

16:24
    Mocnym atakiem punktują goście. Mamy piłkę setową.

10:16
    Meijners skutecznie atakuje z lewego skrzydła. Mamy drugą przerwę techniczną.

9:13
    Skutecznie blokuje Sobolska. O czas prosi trener gości.

4:8
    Po dłoniach zawodniczek MKS-u piłka wychodzi na aut. Mamy pierwszą przerwę techniczną.

1:6
    Po asie serwisowym Bosetti będziemy mieli przerwę na życzenie trenera MKS-u.

25:21
    Konieczna kończy trzeciego seta skutecznym atakiem z lewego skrzydła.

24:21
    Po ataku w antenkę MKS-u o czas prosi trener tego zespołu. Miejmy nadzieję, że był to ostatni punkt tureckiego klubu w tym secie.

24:18
    Po skutecznym ataku Mansuco mamy piłkę setową. Gromkie ostatni ostatni z trybun.

22:16
    Czas dla Tauronu Banimexu po kolejnym punkcie zdobytym przez turecki klub.

16:10
    Mamy przerwę techniczną, po tym jak kolejny raz po trudnej zagrywce Dominiki Sobolskiej nie wyprowadziły akcji przyjezdne.

14:10
    Ponownie as serwisowy Sobolskiej! O czas prosi trener gości. Najlepsza zawodniczka meczu MKS – Chemik podtrzymuje dzisiaj dobrą formę.

13:10
    Skuteczna zagrywka Sobolskiej!

12:10
    Zakreuskaya bardzo dobrze atakuje w tym secie. To kolejny jej punkt. Po tej akcji o czas prosi trener Massimo Barbolini.

8:7
    Zakreuskaya stawia skuteczny blok. Mamy pierwszą przerwę techniczną.

20:25
    Centoni kończy tego seta skutecznym atakiem z prawego skrzydła.

19:24
    Meijners zdobywa punkt z lewego skrzydła. Będzie piłka setowa.

15:19
    Ponownie skuteczna w ataku białorusinka. O czas prosi trener zespołu ze Stambułu.

9:16
    Po autowym ataku Alikaya o czas prosi trener gości.

7:16
    Po autowej zagrywce mamy przerwę techniczną.

5:13
    Po autowym ataku MKS-u o czas prosi Juan Manuel Seeamalera.

3:8
    Autowy serwis MKS-u. Pierwsza przerwa techniczna w tym secie.

1:5
    Dobrze rozpoczęły tę partię przyjezdne. O czas prosi trener MKS-u.

25:17
    Bosetti zablokowana przez podwójny blok! Fenomenalnie zagrały tego seta dąbrowianki.

16:10
    Bosetti zatrzymana przez podwójny blok MKS-u. Mamy drugą przerwę techniczną.

14:10
    Meijners zostaje zablokowana przez Sobolską. Drugi czas dla trenera gości.

10:7
    Bardzo mocny atak z lewego skrzydła Mancuso, piłka po interwencji zawodniczki z Turcji wyleciała w trybuny. O czas w tym momencie prosi Massimo Barbolini.

8:7
    Po mocnym ataku Mancuso obroniły piłkę zawodniczki ze Stambułu, jednak na tyle nieudanie, że piłka wyleciała w aut. Mamy pierwszą przerwę techniczną, na której prowadzi polski klub!

Damian Apostolski

MKS Dąbrowa Górnicza: Konieczna, Dziękiewicz, Mancuso, Zakreuskaya, Cemberci, Sobolska oraz Strasz(L), Urban (L), Kaliszuk, Piekarczyk, Szczurek.
    Galatasaray HDI Istanbul: Meijners, Kalac, Bosetti, Alikaya, Centoni, Gurkaynak oraz Guneyligil (L), Aydinlar, Yurtdagulen, Guc, Dumanoglu.

Sędziowie: Alim Batium (UKR) – Iskra Zidanic (CRO)