Monaco – Guingamp 2:0 (koniec) | Lille – Nantes 2:0 (koniec)
AS Monaco
2:0 (1:0)
EA Guingamp
Środa 14.01.2015, 17:00 • Stade Louis II, Monako • Puchar Ligi Francuskiej

Monaco pokonuje na własnym terenie Guingamp i awansuje do kolejnej rundy Pucharu Ligi Francuskiej! Bramki dla gospodarzy zdobywali Berbatov i Martial, a duże znaczenie dla przebiegu spotkania miała też sytuacja z 36. minuty, kiedy to czerwoną kartką został ukarany napastnik przyjezdnych – Mandanne.
    MARTIAL - 2:0

90+4
    Gol dla Monaco!
    Gwóźdź do trumny dla gości! Szybka kontra gości, z uderzeniem Kurzawy radzi sobie jeszcze Loessl, ale wobec dobitki ANTHONY'EGO MARTIALA jest już bezradny! Monaco pieczętuje swój awans!

90+2
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła, w polu karnym skiksował Sorbon i niewiele brakowało, a zaskoczyłby własnego bramkarza! Na jego szczęście czujny był jednak Loessl.

90+1
    Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

90
    Szansa dla gości, obronie na skrzydle urwał się Coco, ale akcję w ostatniej chwili skutecznym wślizgiem przerwał Moutinho!

85
    Marcus Coco zastępuje na placu gry Giresse'a.

83
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu, tym razem ukarany Sankhare.

79
    Niewiele brakowało, a Guingamp doprowadziłoby do remisu! Głową z najbliższej odległości uderzał Giresse, ale skierował piłkę tuż obok bramki!

74
    Zmiany w obu zespołach. Jeśli chodzi o Guingamp, Rachid Alioui zastępuje Beauvue, a Yannis Salibur zmienia Pieda. Z kolei w zespole gości Anthony Martial pojawia się na boisku w miejsce Berbatova.

70
    W starciu z Angouą w polu karnym pada Berbatov, sędzia nie dyktuje jednak rzutu karnego, a żółtą kartką zostaje ukarany Bułgar.

69
    Znów bardzo groźnie! Dośrodkowanie Germaina z prawego skrzydła powinien przeciąć Berbatov, jednak strzelec jedynej jak dotąd bramki nie sięgnął piłki wślizgiem!

67
    Oko w oko z bramkarzem stanął teraz Berbatov, bułgarski napastnik Monaco nie zdołał jednak wykorzystać kapitalnego podania Bernardo Silvy i trafił prosto w Loessla!

53
    Potrzebna zmiana, Bakayoko zastępuje Abdou Diallo.

46
    W przerwie na boisku pojawił się Fabinho, który zastąpił Ricardo Carvalho.

Po pierwszej połowie AS Monaco prowadzi z Guingamp w stosunku 1:0. Wynik meczu szybko otworzył strzałem głową Dimitar Berbatov, a w 36. minucie czerwoną kartką ukarany został Christophe Mandanne, co poważnie komplikuje sytuację gości przed drugą połową.

44
    Sankharo przegrał fizyczny pojedynek z Tiemoue Bakayoko. Sędzia dopatrzył się w tej sytuacji przewinienia zawodnika Monaco i ukarał go żółtą kartką.

42
    Carrasco z lewego skrzydła ściął do środka i oddał mocny strzał! Piłkę przed siebie wybił Loessl, ale tego błędu nie zdołał wykorzystać Berbatov.

36
    Czerwoną kartką ukarany Christophe Mandanne! Sytuacja gości bardzo mocno się komplikuje!

34
    To powinno być 1:1! Pied urwał się prawą stroną, zagrał piłkę do Sankhare, który miał przed sobą pustą bramkę, ale z ostrego kąta trafił tylko w słupek!

22
    Groźnie pod bramką Monaco, Mandanne, wyłożył piłkę Giresse'owi, ale ten nie zdołał trafić w światło bramki!
    Dimitar BERBATOV - 1:0

9
    Natychmiastowa odpowiedź i bramka dla gospodarzy! Z lewego skrzydła dośrodkowywał Carrasco, piłka spadła na głowę DIMITARA BERBATOVA, który mocnym uderzeniem głową pokonał wychodzącego z bramki Loessla!

8
    To powinno być 0:1! Z rzutu wolnego dośrodkowywał Giresse, w polu karnym piłka trafiła pod nogi Sankhare, z którego uderzeniem poradził sobie Stekelenburg, a dobitka pomocnika Guingamp trafiła w poprzeczkę!