Łódź – FC Toruń 2:6 (koniec) | Jagiellonia – Hel. Białystok 2:1 (koniec) | Gniezno – Warszawa 3:2 (koniec)
Malwee Łódź
2:6 (2:4)
FC Toruń
Sobota 17.01.2015, 17:00 • Hala OSiR Angelica • I liga futsalu - gr. północna

Malwee nie dało rady powalczyć z zespołem z Torunia. Łodzianie po mimo wysokiej porażki i tak zasługują na małe brawa, gdyż tych bramek mogło być o wiele więcej. FC Toruń dominowało praktycznie większość spotkania, a taki wynik to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie. (18:40:39)

39:48
    Popędził z piłką MIKOŁAJ ORCZYKOWSKI i stawia kropkę nad "i" w dzisiejszym spotkaniu!

37:10
    Mikołajewicz minął Olejnika, lecz nie zdołał umieścić piłki w siatce!

29:10
    MARCIN MIKOŁAJEWICZ zdobywa swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu!

27:15
    Wasiak nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Neagu!

22:40
    Witkowski marnuje sytuację sam na sam z Olejnikiem!

Z problemami, ale próbujemy relacjonować dla Państwa to spotkanie. Łodzianie póki co bronią się całkiem przyzwoicie i przegrywają po pierwszych 20 minutach 2:4!

Wracamy już niebawem.

19:05
    Malwee próbuje łapać kontakt! KRYSTIAN POMYKAŁA pokonuje Neagu!

15:10
    Piłka po wślizgu Mikołajewicza trafia w słupek!

12:45
    Groźna sytuacja pod bramką torunian! Poprzeczka ratuje Neagu! Piłka zatańczyła jeszcze na linii bramkowej, lecz ostatecznie nie wpadła do bramki.

12:29
    Kolejna bramka dla torunian! Autorem gola był MICHAŁ SUCHOCKI!

7
    PRZEMYSŁAW OLCZAK! strzela kontaktową bramkę dla łodzian!

6
    Z powodów technicznych nie mogliśmy połączyć się z Państwem wcześniej. Po 6 minutach FC Toruń prowadzi już 3:0 po dwóch trafieniach Marcina Mikołajewicza oraz jednym Michała Wojciechowskiego.

6
    MARCIN MIKOŁAJEWICZ zdobywa bramkę na 0:3!

4
    Gol dla FC Toruń!
    Bramkę zdobył WOJCIECHOWSKI.

1
    FC Toruń obejmuje prowadzenie! Bramkę strzela MARCIN MIKOŁAJEWICZ!

Adrian Somorowski

Gole: 7. Olczak, 20. Pomykała – 1. Mikołajewicz, 4. Wojciechowski, 6. Mikołajewicz, 13. Suchocki, 30. Mikołajewicz, 40. Orczykowski

Malwee Łódź: Olejnik, Olczak, Pomykała, Wasiak, Pawłowski, Cieślak, Kamiński, Młynarczyk, Pruszkowski, Werner, Maćkowiak, Paderewski
    FC Toruń: Neagu, Wojciechowski, Mikołajewicz, Kieper, Suchocki, Kawka, Morozov, Witkowski, Szczepaniak, Orczykowski, Rau, Sulęcki, Świtoń