Łódź – FC Toruń 2:6 (koniec) | Jagiellonia – Hel. Białystok 2:1 (koniec) | Gniezno – Warszawa 3:2 (koniec)
Malwee Łódź
2:6 (2:4)
FC Toruń
Sobota 17.01.2015, 17:00 • Hala OSiR Angelica • I liga futsalu - gr. północna

Malwee nie dało rady powalczyć z zespołem z Torunia. Łodzianie po mimo wysokiej porażki i tak zasługują na małe brawa, gdyż tych bramek mogło być o wiele więcej. FC Toruń dominowało praktycznie większość spotkania, a taki wynik to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie. (18:40:39)

39:48
    Popędził z piłką MIKOŁAJ ORCZYKOWSKI i stawia kropkę nad "i" w dzisiejszym spotkaniu!

38:57
    Lekko ponad minuta do końca. Czas dla trenera Malwee.

37:10
    Mikołajewicz minął Olejnika, lecz nie zdołał umieścić piłki w siatce!

36:25
    Mikołajewicz uderza obok bramki.

36:00
    Cztery minuty do końca. Nic nie wskazuje na to by łodzianie zdołali zebrać się i powalczyć chociaż o remis.

34:00
    Wojciechowski uderza z woleja. Piłka o centrymetry mija bramkę Olejnika.

33:30
    Ponownie mieliśmy małe problemy techniczne. Wynik póki co nie uległ zmianie. Inicjatywa cały czas po stronie torunian.

29:10
    MARCIN MIKOŁAJEWICZ zdobywa swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu!

28:25
    Dobra interwencja Neagu po rozegraniu rzutu wolnego przez Malwee.

27:30
    Olejnik ponownie popisuje się świetną interwencją!

27:15
    Wasiak nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Neagu!

26:40
    Malwee zamknięte na swojej połowie. Toruń gra wysokim pressingiem.

26:00
    Nieskuteczny strzał Olczaka. Od bramki Neagu.

25:15
    Nadal torunianie w natarciu. Mylił się Mikołajewicz oraz Kawka.

22:40
    Witkowski marnuje sytuację sam na sam z Olejnikiem!

21:55
    Dwukrotnie niecelnie uderzał Mikołajewicz.

21
    Pierwsza minuta póki co bez goli. Torunianie nadal dłużej utrzymują się przy piłce. Malwee jednak nei daje się zaskoczyć.

20

Z problemami, ale próbujemy relacjonować dla Państwa to spotkanie. Łodzianie póki co bronią się całkiem przyzwoicie i przegrywają po pierwszych 20 minutach 2:4!

Wracamy już niebawem.

19:05
    Malwee próbuje łapać kontakt! KRYSTIAN POMYKAŁA pokonuje Neagu!

18:45
    Suchocki atakował lewym skrzydłem. Ostatecznie jednak na aut wybijają piłkę łodzianie.

18:25
    Niedokłądne zagranie do Kiepera. Przy piłce łodzianie.

17:40
    Mikołajewicz po podaniu Morozova uderza nad bramką.

17:34
    Czas dla zespołu FC Toruń przed rozegraniem rzutu wolnego.

17:10
    Morozov niecelnie z dystansu.

16:45
    Kawka uderza na bramkę Olejnika. Mamy rzut rożny dla torunian. Po chwili jednak nic z tego nie wyniknęło i przy piłce Malwee.

15:10
    Piłka po wślizgu Mikołajewicza trafia w słupek!

15:00
    Pięć minut zostało do końca pierwszej połowy. Torunianie nadal przeważają i nic nie wskazuje na to by łodzianie mogli z nimi powalczyć.

12:45
    Groźna sytuacja pod bramką torunian! Poprzeczka ratuje Neagu! Piłka zatańczyła jeszcze na linii bramkowej, lecz ostatecznie nie wpadła do bramki.

12:29
    Kolejna bramka dla torunian! Autorem gola był MICHAŁ SUCHOCKI!

11:30
    Jak zdążyliśmy się zorientować nie tylko my mamy problemy z łącznością w łódzkiej hali. Póki co wynik nadal jest bez zmian.

10:45
    Niedokładne wyprowadzenie ataku przez gospodarzy.

10:05
    Kolejna interwencja Olejnika po strzale Kawki. Będzie miał dzisiaj sporo roboty bramkarz gospodarzy. Po kilku chwilach obok bramki uderza Morozov.

9:42
    Kieper uderza obok bramki Olejnika.

9:10
    Obok bramki strzelał Rafał Pawłowski.

8:40
    Dobra interwencja bramkarza Malwee po uderzeniu Mikołajewicza.

8:05
    Torunianie ponownie przed szansą na poprawienie wyniku. Tym razem myli się Kieper.

7:20
    Kolejna dobra okazja dla torunian. Tym razem nie trafia Mikołajewicz.

7
    PRZEMYSŁAW OLCZAK! strzela kontaktową bramkę dla łodzian!

6
    Z powodów technicznych nie mogliśmy połączyć się z Państwem wcześniej. Po 6 minutach FC Toruń prowadzi już 3:0 po dwóch trafieniach Marcina Mikołajewicza oraz jednym Michała Wojciechowskiego.

6
    MARCIN MIKOŁAJEWICZ zdobywa bramkę na 0:3!

4
    Gol dla FC Toruń!
    Bramkę zdobył WOJCIECHOWSKI.

1
    FC Toruń obejmuje prowadzenie! Bramkę strzela MARCIN MIKOŁAJEWICZ!

1

Malwee Łódź: Paderewski, Olczak, Pomykała, Wasiak, Pawłowski, Cieślak, Kamiński, Młynarczyk, Pruszkowski, Werner, Maćkowiak

Obie ekipy już się rozgrzewają. Niebawem początek meczu w Łodzi.

Faworytem tego spotkania nie ma co mówić są goście. Łodzianie musieliby wejść na szczyt swoich możliwości by móc powalczyć ze swoimi rywalami, chociaż i to nie wiadomo czy by pomogło. Na relację z tego spotkania zapraszamy już od godziny 16:45.

Jeśli spojrzymy na klasyfikację strzelców ligi to na czele zobaczymy gracza właśnie z Torunia, a dokładniej reprezentanta Polski Marcina Mikołajewicza – 13 trafień. Wysoko plasują się również Dawid Kawka, Nicola Morozov i Michał Wojciechowski – 7 bramek. W łódzkiej drużynie najwyżej sklasyfikowany jest śp. Maciej Braun, który niedawno zginął w wypadku samochodowym.

Malwee tymczasem zajmuje ostatnią pozycję w ligowej tabeli i jest tzw. czerwoną latarnią.Łodzianie odnieśli póki co tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe w Unisławiu. Mało brakowało, a w ostatniej kolejce również zdobyli by 3 punkty. Prowadzili bowiem do przerwy z Constractem Lubawa 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3 tracąc bramkę dwie sekundy przed końcem spotkania.

Torunianie to drużyna, która wielkimi krokami zmierza do awansu do Ekstraklasy. Jako jedyna drużyna w tym sezonie nie przegrała jeszcze spotkania. Do tej pory gracze z Torunia zanotowali 8 zwycięstw oraz jeden remis. Noga powinęła im się jedynie w ostatnie kolejce w meczu przeciwko drużynie z Białegostoku. We własnej hali padł wtedy remis 3:3.

Już w sobotę zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach futsalowych rozgrywek I Ligi Północnej. Beniaminek Malwee Łódź podejmie we własnej hali renomowany zespół FC Toruń.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Adrian Somorowski

Gole: 7. Olczak, 20. Pomykała – 1. Mikołajewicz, 4. Wojciechowski, 6. Mikołajewicz, 13. Suchocki, 30. Mikołajewicz, 40. Orczykowski

Malwee Łódź: Olejnik, Olczak, Pomykała, Wasiak, Pawłowski, Cieślak, Kamiński, Młynarczyk, Pruszkowski, Werner, Maćkowiak, Paderewski
    FC Toruń: Neagu, Wojciechowski, Mikołajewicz, Kieper, Suchocki, Kawka, Morozov, Witkowski, Szczepaniak, Orczykowski, Rau, Sulęcki, Świtoń