Łódź – FC Toruń 2:6 (koniec) | Jagiellonia – Hel. Białystok 2:1 (koniec) | Gniezno – Warszawa 3:2 (koniec)
Malwee Łódź
2:6 (2:4)
FC Toruń
Sobota 17.01.2015, 17:00 • Hala OSiR Angelica • I liga futsalu - gr. północna

Malwee nie dało rady powalczyć z zespołem z Torunia. Łodzianie po mimo wysokiej porażki i tak zasługują na małe brawa, gdyż tych bramek mogło być o wiele więcej. FC Toruń dominowało praktycznie większość spotkania, a taki wynik to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie. (18:40:39)

39:48
    Popędził z piłką MIKOŁAJ ORCZYKOWSKI i stawia kropkę nad "i" w dzisiejszym spotkaniu!

38:57
    Lekko ponad minuta do końca. Czas dla trenera Malwee.

37:10
    Mikołajewicz minął Olejnika, lecz nie zdołał umieścić piłki w siatce!

36:25
    Mikołajewicz uderza obok bramki.

36:00
    Cztery minuty do końca. Nic nie wskazuje na to by łodzianie zdołali zebrać się i powalczyć chociaż o remis.

34:00
    Wojciechowski uderza z woleja. Piłka o centrymetry mija bramkę Olejnika.

33:30
    Ponownie mieliśmy małe problemy techniczne. Wynik póki co nie uległ zmianie. Inicjatywa cały czas po stronie torunian.

29:10
    MARCIN MIKOŁAJEWICZ zdobywa swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu!

28:25
    Dobra interwencja Neagu po rozegraniu rzutu wolnego przez Malwee.

27:30
    Olejnik ponownie popisuje się świetną interwencją!

27:15
    Wasiak nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Neagu!

26:40
    Malwee zamknięte na swojej połowie. Toruń gra wysokim pressingiem.

26:00
    Nieskuteczny strzał Olczaka. Od bramki Neagu.

25:15
    Nadal torunianie w natarciu. Mylił się Mikołajewicz oraz Kawka.

22:40
    Witkowski marnuje sytuację sam na sam z Olejnikiem!

21:55
    Dwukrotnie niecelnie uderzał Mikołajewicz.

21
    Pierwsza minuta póki co bez goli. Torunianie nadal dłużej utrzymują się przy piłce. Malwee jednak nei daje się zaskoczyć.

Adrian Somorowski

Gole: 7. Olczak, 20. Pomykała – 1. Mikołajewicz, 4. Wojciechowski, 6. Mikołajewicz, 13. Suchocki, 30. Mikołajewicz, 40. Orczykowski

Malwee Łódź: Olejnik, Olczak, Pomykała, Wasiak, Pawłowski, Cieślak, Kamiński, Młynarczyk, Pruszkowski, Werner, Maćkowiak, Paderewski
    FC Toruń: Neagu, Wojciechowski, Mikołajewicz, Kieper, Suchocki, Kawka, Morozov, Witkowski, Szczepaniak, Orczykowski, Rau, Sulęcki, Świtoń