Rozwój – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Limanovia – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Zagłębie S. – Nowa Huta 3:1 (koniec)
Cracovia – Podbeskidzie 3:1 (koniec) | Lech P. – Ordabasy 1:2 (koniec)
Cracovia
3:1 (3:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 17.01.2015, 12:00 • Kompleks Boisk Piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka, Uniejów • Spotkania towarzyskie

88
    Ładnie to zrobił Rakels! Indywidualna akcja w środku pola, płaski strzał z linii pola karnego i tylko dobra obrona Zajaca uchroniła Podbeskidzie przed utratą czwartego gola!

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Rymaniak (Cracovia).

76
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Zejdler, na boisku pojawia się Ceglarz.

75
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Felsch, na boisku pojawia się Śpiączka.

55
    Potężny strzał z dystansu Kołodzieja, po którym piłka trafiła w słupek! Ruszył jeszcze do dobitki Lenartowski, ale był na spalonym.

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Rakels (Cracovia).

43
    Gol dla Cracovii!
    Ależ to zagrali krakowianie! Kapitalna "ruleta" Wdowiaka, podanie do Budzińskiego, który momentalnie zagrał w kierunku ERIKA JENDRISKA! Ten nie zmarnował sytuacji sam na sam z Peskoviciem!

34
    Gol dla Podbeskidzia!
    I teraz lepsza centra MACIEJA IWAŃSKIEGO! Doskonałe zagranie w kierunku bramki, nikt nie przeciął toru lotu piłki i ta – wobec biernej postawy Stępniowskiego – wpadła do siatki.

28
    Ładny strzał Iwańskiego! Piłka zmierzała do bramki tuż przy słupku, ale doskonałą interwencją popisał się Stępniowski!

23
    MATEUSZ ŻYTKO pewnie wykonał "jedenastkę".

23
    Mamy rzut karny dla Cracovii! Faulowany był – zdaje się – Kita!

19
    Demjan zobaczył żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

18
    Jeszcze szansa! Świetny strzał Jendriška z linii pola karnego, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Pesković, odbijając futbolówkę na poprzeczkę!

7
    Dobra akcja Wdowiaka prawym skrzydłem. Płaskie dośrodkowanie i PRZEMYSŁAW KITA na raty, ale ostatecznie pokonuje Peskovicia.

Tomasz

Gole: 7. Kita, 23. Żytko (kar.), 43. Jendrišek – 34. Iwański

Kartki:   52. Rakels (CRA), 77. Rymaniak (CRA) – 19. Demjan (PDB)

Cracovia: II połowa: Stępniowski – Nykiel, Żytko, Marciniak – Wdowiak, Kapustka, Szeliga, Budziński, Diabang – Kita, Jendrišek

II połowa: Pilarz – Rymaniak, Polczak, Jaroszyński – Deleu, Covilo, Dąbrowski, Zejdler (76 Ceglarz), Valenta – Rakels, Zjawiński

Podbeskidzie Bielsko-Biała: I połowa: Pesković – Górkiewicz, Horoszkiewicz, Konieczny, Adu – Chmiel, Iwański, Kolčák, Trochim, Malinowski – Demjan

II połowa: Zajac – Sokołowski, Staňo, Jarosz, Tomasik – Kołodziej, Lenartowski, Felsch (75 Śpiączka), Chrapek, Pazio – Idrissa Cissé