Pogoń '04 Szczecin
Niedziela 18.01.2015, 16:00 • Hala OCS w Obornikach • Halowy Puchar Polski

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne futsalowe relacje w lajfy.com! (17:27:40)
    Pogoń 04 gra dalej w Pucharze Polski:

Pogoń 04 Szczecin gra dalej w Pucharze Polski – to najważniejsza informacja po niedzielnym starciu w Obornikach. Pierwsza połowa stawiała znak zapytania przy tym zdaniu, ponieważ gra była zacięta i wyrównana. Auto-Wicherek Oborniki wyszedł dwukrotnie na prowadzenie, po czym za długo je świętował i po kilkudziesięciu sekundach tracił. Rutynowana drużyna z Pomorza Zachodniego nie powtórzyła tego błędu. Uzyskała przewagę przed przerwą, a następnie powiększyła ją na 4:2 w 23. minucie. Od tego momentu mogła spokojnie kontrolować wydarzenia i robiła to w miarę poprawnie. Długie serie podań i inteligentne utrzymanie przy piłce zabierały cenny czas oborniczanom. Końcowa syrena i Pogoń 04 wraca do Szczecina z awansem.

39:20
    Trwa ostatnia minuta. Ataki Auto-Wicherka bez efektu bramkowego...

38:45
    Inteligentna gra szczecinian. Tomasz Wicberger przejął piłkę tylko na moment. Po chwili spróbował jeszcze strzału, ale wprost w Łukasza Koszmidera.

37:30
    I po przerwie wycofanie bramkarza w obozie oborniczan.

37:26
    Czas dla trenera Auto-Wicherka Oborniki Bartosza Łeszyka!

37:13
    Pogoń 04 Szczecin udowadnia wyższość techniczną i kondycyjną, dlatego po dużych emocjach w pierwszej połowie oglądamy teraz inny, spokojniejszy futsal.

36:17
    Michał Kubik miał ochotę na swojego drugiego gola, lecz nadział się na interwencję Daniela Szepczyńskiego.

35:00
    Ostatnie pięć minut rywalizacji. Na trybunach w Obornikach komplet widzów – na razie mają umiarkowane powody do zadowolenia. Ich ulubieńcy toczą w miarę wyrównany bój, ale nie są na drodze do awansu.

34:38
    Łukasz Laskowski huknął z dystansu pół metra ponad bramką Pogoni 04.

34:14
    Pogoń 04 Szczecin długo rozgrywa piłkę. Auto-Wicherek nie wycofuje bramkarza, przez co gra zrobiła się statyczna.

33:18
    Bartosz Nogalski o krok od hat-tricka. No może o dwa kroki, ponieważ jego ostatnie uderzenie nie mogło zaskoczyć szczecinian.

32:15
    Apenuvor pojawił się na boisku i już w pierwszej akcji był blisko asysty!

31:10
    Mateusz Jakubiak ruszył dynamicznie środkiem pola. Gdy znalazł odrobinę wolnego miejsca – zdecydował się na uderzenie. Trafił wprost w nogi przeciwnika.

30:24
    Oborniczanie przesunęli wyżej formacje, by przerwać długie rozegranie ataku pozycyjnego w wykonaniu Pogoni 04.

29:05
    Po huraganowych atakach obu drużyn w pierwszej połowie meczu temperatura spadła. Auto-Wicherek Oborniki ma jeszcze czas na atak ostatniej szansy.

28:20
    Daniel Maćkiewicz próbował uruchomić partnerów w polu bramkowym. Autor pierwszego gola dla Pogoni 04 w tym meczu został "przeczytany" przed przeciwnika.

Gole: 1. Nogalski, 13. Nogalski – 2. Maćkiewicz, 14. Sharovara, 19. Kubik, 23. Shamotii

KS Futsal Oborniki: Andrys, Szepczyński, Konowalski – Łeszyk, Małolepszy, Antczak M., Antczak T., Apenuvor, Laskowski, Majchrzak, Nogalski, Siwecki, Wicberger T., Wicberger M.
    Pogoń '04 Szczecin: Koszmider, Kubrak – Bugański, Gepert, Jakubiak, Kubik, Maćkiewicz, Shamotii, Sharovara, Hajdukiewicz, Żebrowski, Szymański.