Wrocław – Sopot 95:81 (koniec) | Lublin – Słupsk 82:73 (koniec)
Śląsk Wrocław
95:81 (21:16, 41:37, 76:57)
Trefl Sopot
Piątek 23.01.2015, 19:00 • Hala Orbita ul. Wejherowska 2 • Tauron Basket Liga

31 stycznia, WKS jedzie na rewanż do Zielonej Góry. Początek meczu o 17:00. (19:03:33)

"Szacunek i wsparcie" okazane polskim weteranom wojennym, udany debiut Wiśniewskiego przed wrocławską publicznością, wręcz cudowny Radivojević w trzeciej kwarcie oraz dobra gra obwodowych graczy z Mladenoviciem. Tak w skrócie można przedstawić to co działo się w pojedynku Śląska z Treflem Sopot. Zapraszamy na kolejne relacje z Lajfy.com.

Śląsk Wrocław ciągle niepokonany we własnej hali. WKS pokonał Trefl Sopot 95:81 i odniósł tym samym trzynaste zwycięstwo w sezonie. Wrocławianie prowadzili od początku spotkania, a znakomita trzecia kwarta 35:20, rozstrzygnęła losy całego spotkania. Bilans wrocławian w Orbicie to już 9-0!

40:00
    Koniec meczu. (95:81)

39:35
    Mladenović zdobywa dwa punkty. (95:81)

39:21
    Kinnard niecelnie za dwa punkty. (93:81)

39:03
    Dutkiewicz za trzy punkty. (93:81)

38:53
    Wiśniewski z wyskoku za dwa punkty. (93:78)

38:43
    Dutkiewicz z wyskoku za trzy punkty. (91:78)

38:39
    Kulka z dystansu za dwa punkty. (91:75)

38:33
    Ikovlev z wyskoku za dwa punkty. (91:73)

38:15
    Kinnard trafia jeden rzut wolny. (89:73)

38:14
    Kinnard trafia za dwa punkty z faulem. (88:73)

37:55
    Leończyk niecelnie za dwa punkty. (86:73)

37:40
    Mladenović strata piłki pod koszem. (86:73)

37:17
    Vasiliauskas błąd podania – piłka w aut. (86:73)

37:06
    Wiśniewski oba rzuty wolne celnie. (86:73)

37:06
    Przewinienie po stronie Gości. Na linii rzutów wolnych staje Wiśniewski. (84:73)