PTPS – Rysice 0:3 (koniec) | Budowlani – Pałac 3:0 (koniec)
0
22 23 21
Sobota 24.01.2015, 18:00 • Atlas Arena, Łódź • Tauron Liga

25:21
    Łodzianki wygrywają czwarte z pięciu ostatnich spotkań. Z taką formą łodzianki, mogłyby powalczyć o czołowe lokaty. Nieudany początek sezonu zaowocował jednak dalszą pozycją w tabeli.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie na inne relacje z naszych spotkań. (19:47:29)

25:21
    Po długiej wymianie Śliwa kończy mecz kiwką z drugiej piłki!

24:21
    Ściurka skutecznie z lewego skrzydła! Piłka meczowa!

18:14
    Zablokowana Polańska. Czas dla trenera Krzyształowicza.

18:11
    Kajzer i Polanska blokują Fojucik. Czas dla trenera Grabowskiego.

16:10
    Sześć punktów przewagi Budowlanych na drugiej przerwie technicznej. Nic nie zapowiada na to by łodzianki miałyby utracić tą przewagę.

8:3
    Łodzianki pewnie dążą do zwycięstwa 3:0. Na pierwszej przerwie technicznej mamy wynik 8:3.

4:1
    Autowy atak Czyżnielewskiej. Czas dla trenera Grabowskiego.

0:0
    Kontrowersja w końcówce seta zaburzyła prawdopodobnie grę bydgoszczanek, które ostatecznie przegrały drugą partię 23:25.

25:23
    Popović kończy seta, atakiem z drugiej linii.

24:23
    Dybek przedziera się przez blok. Tym razem czas dla trenera Krzyształowicza.

24:22
    Zablokowana Polak. Piłka setowa. Czas dla trenera Grabowskiego.

20:19
    Zła wystawa Śliwy. Popovic zablokowana! Czas na żądanie trenera łódzkiego zespołu.

18:16
    Skutecznie z drugiej linii Popovic. Czas na prośbę trenera gości.

16:15
    Tylko jeden punkt przewagi Budowlanych na drugiej przerwie technicznej. Zapowiada się ciekawa końcówka.

8:5
    Dosyć wyrównany początek drugiej części gry. Łodzianki prowadzą jednak na pierwszej przerwie technicznej 8:5.

0:0
    Łodzianki z problemami, lecz pokonały w pierwszym secie drużynę Pałacu 25:22. W ekipie Budowlanych dostrzec można było zbyt wiele własnych błędów, które zaowocowały nerwową końcówką.

25:22
    Śliwa kiwa z drugiej piłki. Set dla Budowlanych.

24:21
    Przedziera się przez blok Popovic. Piłka setowa.

23:21
    Skrzypkowska ustrzelona przez Polak zagrywką. Czas dla trenera gospodyń.

22:19
    Na czystej siatce, w aut atakuje Polak. Czas dla trenera Grabowskiego.

18:15
    Daleko w aut atakuje Czyżnielewska. Czas dla trenera Grabowskiego.

16:14
    Przewaga łodzianek stopniała jedynie na dwa punkty. Bydgoszczanki zaczęły pewniej czuć się na łódzkim parkiecie i stawiają opór Budowlanym.

13:9
    W antenkę atakuje Popovic. Czas dla trenera Krzyształowicza.

8:2
    Bardzo dobry początek Budowlanych. Łodzianki przy zagrywce Popovic odskoczyły na kilka punktów i na pierwszej przerwie technicznej prowadzą 8:2.

Adrian Somorowski

Grot Budowlani Łódź: Śliwa, Polańska, Kajzer, Ściurka, Skrzypkowska, Popović, Pycia, Grajber, Sieczka, Sikorska, Libero: Courtois
    Metalkas Pałac Bydgoszcz: Polak, Biedziak, Misiuna, Twardowska, Dybek, Skorupa, Czyżnielewska, Śmieszek, Badłyga, Fojucik, Libero: Korabiec, Nowakowska

Sędziowie: Andrzej Kobienia – Sławomir Gołąbek