BKS Visła – Cuprum 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Skra 0:3 (koniec) | Trefl – BBTS 2:3 (koniec)

20:25
    Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (18:46:23)

20:25
    MVP spotkania został Nicolas Uriarte, który dzisiaj rozegrał naprawdę świetne spotkanie. Jego dobre rozegranie w dużym stopniu przyczyniło się do łatwego zwycięstwa Skry Bełchatów.

20:25
    Koniec, koniec, koniec. Wielkie święto siatkówki w Kielcach już za nami. Nie był to mecz ze zdecydowaną przewagą Skry Bełchatów, ale jednak bełchatowianie bez wielkich problemów potrafili wygrać spotkanie bez straty seta. Kielczanie powalczyli przede wszystkim w pierwszym secie, a reszta spotkania to raczej pełna kontrola zawodników z Bełchatowa.

20:25
    Conte świetnym atakiem po skosie zakończył spotkanie!

20:24
    Lisinac mocnym atakiem ze środka doprowadza do piłek meczowych!

20:23
    Autowa zagrywka Marechala.

19:23
    Świetnym zagraniem znad siatki popisał się Lisinac.

19:22
    Przejście linii końcowej przez Grześka Pająka!

19:21
    Szczęście dopisało gospodarzom! Piłka po zagrywce Pająka przetoczyła się na taśmie i spadła na połowę Skry!