BKS Visła – Cuprum 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Skra 0:3 (koniec) | Trefl – BBTS 2:3 (koniec)

20:25
    Conte świetnym atakiem po skosie zakończył spotkanie!

13:16
    Z przesuniętej krótkiej kapitalnie zaatakował Wrona. Na drugiej przerwie technicznej trzypunktowa przewaga Skry Bełchatów.

6:8
    Nie poradzili sobie z przyjęciem zagrywki gospodarze! Na pierwszej przerwie technicznej dwupunktowe prowadzenie gości!

18:25
    Koniec! Akcją przez środek Skra Bełchatów wyszła na prowadzenie 2:0 w tym meczu!

11:16
    Na krótko próbował Effector, ale nic z tego. Bieniek nie dał rady zmieścić piłki w boisku. Na drugiej przerwie technicznej spora przewaga Skry Bełchatów.

28:30
    Srećko Lisinac zakończył seta świetną zagrywką!

13:16
    Błąd techniczny w zespole gospodarzy. Na drugiej przerwie technicznej już nieco większa, bo trzypunktowa przewaga zawodników z Bełchatowa.

7:8
    Marechal idealnie zaatakował po skosie. Na pierwszej przerwie technicznej minimalnie lepsza drużyna z Bełchatowa.

Norbert Sinkiewicz

Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Wacek, Maćkowiak, Janusz, Staszewski, Machacon, Takvam, Buchowski, Pająk, Bieniek, Penchev, Krzysiek
    libero: Sufa, Kaczmarek

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły, Kłos, Conte, Wrona, Muzaj, Uriarte, Badura, Włodarczyk, Winiarski, Brdjović, Marechal
    libero: Piechocki, Tille

Sędziowie: Gadzina, Flis