BKS Visła – Cuprum 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Skra 0:3 (koniec) | Trefl – BBTS 2:3 (koniec)

20:25
    Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (18:46:23)

20:25
    MVP spotkania został Nicolas Uriarte, który dzisiaj rozegrał naprawdę świetne spotkanie. Jego dobre rozegranie w dużym stopniu przyczyniło się do łatwego zwycięstwa Skry Bełchatów.

20:25
    Koniec, koniec, koniec. Wielkie święto siatkówki w Kielcach już za nami. Nie był to mecz ze zdecydowaną przewagą Skry Bełchatów, ale jednak bełchatowianie bez wielkich problemów potrafili wygrać spotkanie bez straty seta. Kielczanie powalczyli przede wszystkim w pierwszym secie, a reszta spotkania to raczej pełna kontrola zawodników z Bełchatowa.

20:25
    Conte świetnym atakiem po skosie zakończył spotkanie!

20:24
    Lisinac mocnym atakiem ze środka doprowadza do piłek meczowych!

20:23
    Autowa zagrywka Marechala.

19:23
    Świetnym zagraniem znad siatki popisał się Lisinac.

19:22
    Przejście linii końcowej przez Grześka Pająka!

19:21
    Szczęście dopisało gospodarzom! Piłka po zagrywce Pająka przetoczyła się na taśmie i spadła na połowę Skry!

18:21
    Nie trafił w boisko z prawego skrzydła Muzaj!

15:18
    Grzesiek Pająk! Rozgrywający może atakować? Ależ oczywiście!

14:18
    A teraz zablokowany Conte!

13:18
    Zablokowany Penchev. Przerwa na żądanie Daszkiewicza.

13:17
    Ponownie Wrona nie dał szans rywalom mocnym atakiem znad siatki.

13:16
    Z przesuniętej krótkiej kapitalnie zaatakował Wrona. Na drugiej przerwie technicznej trzypunktowa przewaga Skry Bełchatów.

13:15
    Na krótko kielczanie. Kończył mocnym atakiem Takvam.

12:15
    Cóż za zagranie Conte. Kapitalnie zrobił to Argentyńczyk.

12:14
    Blok-aut gości po ataku Staszewskiego.

11:14
    Dwa razy zawodnicy Skry w niewiarygodnej formie bronili, ale za trzecim próbą już im się nie udało!

10:11
    Piłka po zagrywce Pencheva zatrzymała się na taśmie.

10:10
    Blok-aut gości po próbie Krzyśka.

9:10
    Błąd techniczny w zespole Effectora.

9:9
    Krzysiek kapitalnie zaatakował w linię końcową!

8:9
    Skutecznym atakiem ze środka popisał się Lisinac.

8:8
    A jednak! Wideo-weryfikacja doprowadziła do tego, że punkt został przyznany Effectorowi!

7:9
    Bardzo sprytnym atakiem popisał się Muzaj.

7:8
    Skutecznie ze środka Takvam.

6:8
    Nie poradzili sobie z przyjęciem zagrywki gospodarze! Na pierwszej przerwie technicznej dwupunktowe prowadzenie gości!

5:5
    Blok-aut gości po mocnej próbie Krzyśka.

4:5
    A teraz serwisem przestrzelił Krzysiek.

4:4
    Autowa zagrywka Uriarte.

3:4
    Muzaj dał o sobie znać. Świetnie zaatakował po skosie.

3:3
    Conte z arcytrudnej pozycji poradził sobie wzorowo!

3:2
    Bieniek zaatakował skutecznie znad siatki!

2:2
    Tego samego dokonał Penchev.

2:1
    Marechal zaserwował w siatkę.

1:1
    Identyczna sytuacja, ale tym razem pokrzywdzeni gospodarze.

18:25
    W drugim secie nie było wielkich emocji. Skra Bełchatów szybko wyszła na prowadzenie i z minuty na minutę skrupulatnie swoje prowadzenie powiększała, aby w końcowym rozrachunku wygrać 25:18. Czy przed nami ostatnia odsłona tego meczu?

18:25
    Koniec! Akcją przez środek Skra Bełchatów wyszła na prowadzenie 2:0 w tym meczu!

18:24
    Jeszcze nie teraz! Effector się broni!

17:24
    Wspaniała akcja gości. Conte huknął znad siatki!

17:23
    Zrehabilitował się skutecznym atakiem Jungiewicz.

16:23
    Zablokowany Sławek Jungiewicz!

16:22
    Penchev huknął po skosie.

15:22
    Kapitalną zagrywką popisał się Marechal – as serwisowy!

15:21
    Lisinac nie dał szans rywalom mocnym atakiem znad siatki.

15:20
    Przejście linii środkowej przez któregoś z zawodników Skry.

14:20
    Wspaniałym, technicznym zagraniem popisał się Marechal. Przerwa na żądanie Daszkiewicza.

14:19
    Dotknięcie siatki w zespole Effectora!

14:18
    Marechal nie trafił w boisko z lewego skrzydła!

13:18
    Krzysiek odważnie próbował po skosie z trudnej piłki i popełnił błąd. Nie trafił w boisko.

13:17
    Autowa zagrywka Bieniek.

13:16
    Wzorowo znad siatki zaatakował Takvam!

12:16
    Krzysiek ponownie obił blok zawodników z Bełchatowa.

11:16
    Na krótko próbował Effector, ale nic z tego. Bieniek nie dał rady zmieścić piłki w boisku. Na drugiej przerwie technicznej spora przewaga Skry Bełchatów.

11:15

11:14
    Autowa zagrywka Buchowskiego.

11:13
    Krzysiek kapitalnie z trudnej pozycji obił ręce blokujących!

10:13
    Do trzech razy sztuka. Próbowali, próbowali i w końcu wyszła akcja Effectorowi. Bieniek za trzecim razem przedarł się przez blok.

9:13
    Conte ponownie odpalił po skosie.

9:12
    Niedokładnie rozegrali akcję goście. Wrona z trudnej piłki trafił tylko i wyłącznie w taśmę.

8:12
    Krzysiek popisał się dobrym atakiem po skosie.

7:12
    Takvam oddał punkt za darmo – serwis w siatkę.

7:11
    Marechal zaserwował prosto w aut.

6:11
    Ponownie przez środek zagrali bełchatowianie i raz jeszcze kończył Conte.

6:10
    Autowa zagrywka Wlazłego.

5:10
    Staszewski próbował po skosie, ale nie trafił w boisko. Przerwa dla Daszkiewicza.

5:9
    Conte nie dał szans rywalom mocnym atakiem ze środka.

5:8
    Wlazły kapitalnym atakiem doprowadził do pierwszej przerwy technicznej w secie drugim, a na niej trzypunktowe prowadzenie faworytów tego pojedynku.

5:7
    Marechal świetnie zaatakował pod linię końcową.

5:6

4:6
    Wrona huknął znad siatki!

4:5
    Conte zaserwował prosto w siatkę.

3:5
    Sprytem przy siatce wykazał się Mariusz Wlazły.

3:4

2:4
    Conte pewnie zaatakował po bloku.

2:3
    Staszewski świetnie zaatakował po prostej!

1:3

1:2
    Lisinac zaatakował ze środka w aut!

0:2
    Marechal popisał się asem serwisowym!

0:1
    Nie poradzili sobie z przyjęciem zagrywki gospodarze.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Sporo emocji mieliśmy w pierwszym secie tego meczu. Ostatecznie jednak zabrakło zimnej krwi kielczanom. Skra nie bez problemów, ale jednak wygrała pierwszą partię tego pojedynku. Już za moment druga odsłona starcia!

28:30
    Pierwszy set skończony.

28:30
    Srećko Lisinac zakończył seta świetną zagrywką!

28:29
    Bieniek próbował znad siatki, ale nie trafił w boisko!

28:28
    Przejście linii końcowej przy zagrywce Pająka!

28:27
    As serwisowy Grześka Pająka! Pierwsza piłka setowa dla Effectora Kielce!

27:27
    Marechal zaserwował prosto w siatkę.

26:27
    Wlazły zaatakował po prostej w aut, ale w tej akcji mieliśmy wyraźny blok kieleckiej ekipy.

26:26
    Bardzo dobra akcja Effectora! Staszewski przedarł się przez blok mocnym atakiem ze środka!

25:26
    Co za emocje. Effector wygrał punkt, ale to Skra wyjdzie na prowadzenie, gdyż sędziowie dopatrzyli się przejścia linii środkowej przez któregoś z zawodników gospodarzy!

25:25
    Wrona zaserwował w siatkę!

24:25
    Świetnie na krótko zagrali bełchatowianie. Kończył znad siatki Andrzej Wrona.

24:24
    Remis! Świetny atak Krzyśka spowodował szansę dla kielczan i po dobrym ataku przyszła pora na punkt Effectora!

23:24
    Maćkowiak pewnie zaatakował znad siatki! Pierwsza piłka setowa obroniona, ale co będzie teraz? Przed tym przerwa dla Skry Bełchatów.

22:24
    Conte szybko się zrehabilitował kapitalnym atakiem po skosie. Piłka setowa dla gości!

22:23
    Zareagował Miguel Falasca przerwą na żądanie.

22:23
    Zablokowany Facundo Conte! Robi się ciekawie!

21:23
    Maćkowiak! Nie dał szans rywalom znad siatki!

20:23
    Blok-aut gospodarzy po mocnym ataku Conte.

20:22
    Staszewski! Kolejny skuteczny atak tego zawodnika ze środka!

19:22
    Facundo Conte świetnie zaatakował po skosie.

19:21
    Kolejny raz przez środek Staszewski!

18:21
    Maćkowiak zaserwował prosto w siatkę.

18:20
    Bardzo dobra akcja przez środek gospodarzy. Kończył Staszewski.

17:20
    Ahhh, Mariusz Wlazły. Cóż za zagrywka najlepszego zawodnika na świecie! Przerwa na żądanie Daszkiewicza.

17:19
    Piłka po zagrywce Staszewskiego zatrzymała się na siatce.

17:18
    Krzysiek dzisiaj szaleje! Przebił się tym razem przez blok gości!

16:18
    Szybka akcja kielczan, ale ponownie piłka po ataku – tym razem ze środka – ląduje za linią końcową.

16:17
    Było blisko, ale zabrakło. Krzysiek nie trafił mocnym atakiem w boisko.

16:16
    Wygrywającą zagrywką popisał się Krzysiek! W Kielcach ogromna wrzawa!

15:16
    Autowy atak po prostej Marechala.

14:16
    Bardzo dobry atak znad siatki zaliczył Maćkowiak.

13:16
    Błąd techniczny w zespole gospodarzy. Na drugiej przerwie technicznej już nieco większa, bo trzypunktowa przewaga zawodników z Bełchatowa.

13:15
    Kolejna skuteczna akcja na krótko gości.

13:14
    Sprytnym plasem popisał się Bartek Krzysiek.

12:14
    Wzorowo na krótko zagrali goście. Kończył Wrona.

12:13
    Niedokładne przyjęcie zagrywki w zespole gości przerodziło się na łatwy punkt gospodarzy.

11:13
    Krzysiek sprytnie obił blok przeciwnika.

10:13
    Skuteczny atak z prawego skrzydła Adriana Buchowskiego.

9:13
    Autowa zagrywka Pająka.

9:12
    Zagrywka Marechala prosto w siatkę.

8:12
    Przerwa na żądanie Dariusza Daszkiewicza.

8:12
    Na krótko próbowali zagrać, ale wiele z tego nie wyszło. Blokujący Skry wszystko przewidzieli.

8:11
    As serwisowy Nicolasa Marechala.

8:10
    Długa, ładna wymiana. Ostatecznie odgwizdane podwójne odbicie w zespole Effectora.

8:9
    Mocnej zagrywki próbował Wlazły, ale zdecydowanie nie trafił w boisko.

7:9
    Sprytną kiwką popisał się Conte.

7:8
    Marechal idealnie zaatakował po skosie. Na pierwszej przerwie technicznej minimalnie lepsza drużyna z Bełchatowa.

7:7
    Zagrywka zawodnika Skry prosto w siatkę.

6:7
    Krzysiek próbował po prostej, ale nie trafił.

6:6
    Kłos przedarł się środkiem.

6:5
    Wrona walczył do samego końca, ale nic z tego. Nie był w stanie uratować piłki po mocnym ataku Buchowskiego.

5:5
    A do Hali Legionów właśnie weszła liczna ekipa kibiców Skry Bełchatów.

5:5

5:4
    Autowa zagrywka Bieńka.

5:3
    Krzysiek przebił się przez blok na prawym skrzydle.

4:3
    Piłka na prawe skrzydło do Wlazłego i mamy punkt dla gości.

4:2
    Jeden z zawodników Skry przekroczył linię środkową.

3:2
    Podwójne odbicie Conte.

2:2
    Buchowski przekroczył linię końcową przy zagrywce.

2:1
    Szablonowa akcja gospodarzy.

1:1
    Bardzo dobra odpowiedź kielczan. Staszewski przedarł się środkiem.

0:1
    Mariusz Wlazły rozpoczął – huknął z prawego skrzydła po bloku.

0:0

0:0
    Zawodnicy już na parkiecie. W Kielcach ogromna wrzawa – hmmm, większa na przedstawianiu zawodników Skry Bełchatów? Na to wygląda.

0:0
    W oficjalnym protokole znalazł się Michał Winiarski, ale wiadomo już, że w dzisiejszym meczu na pewno nie zagra.

0:0

Effector Kielce: Jungiewicz, Wacek, Maćkowiak, Janusz, Staszewski, Machacon, Takvam, Buchowski, Pająk, Bieniek, Penchev, Krzysiek
    libero: Sufa, Kaczmarek

PGE Skra Bełchatów: Lisinac, Wlazły, Kłos, Conte, Wrona, Muzaj, Uriarte, Badura, Włodarczyk, Winiarski, Brdjović, Marechal
    libero: Piechocki, Tille

Sędziowie: Gadzina, Flis.

0:0
    Na relację z tego spotkania zapraszam już w sobotę o 17:00! Czy Effector podejmie walkę z silną Skrą? Bądźcie z nami, bo w Kielcach na pewno będzie się wiele działo!

0:0
    Skra Bełchatów zaciekle walczy o mistrzostwo Polski. W tym momencie jest wiceliderem, ale strata do Resovii Rzeszów jest minimalna, gdyż wynosi zaledwie jeden punkt! Bełchatowianie raczej nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w Kielcach...

0:0
    Effector Kielce aktualnie jest na 11. miejscu w tabeli, a na swoim koncie ma 15 punktów. Ostatnich trzech spotkań kielczanie nie będą pamiętać ze zbyt dobrej strony, gdyż nie zdobyli w nich ani jednego "oczka"!

0:0
    Oczywiście nie ma co tutaj dyskutować na temat faworyta tego spotkania. Może być nim tylko i wyłącznie Skra Bełchatów, która potencjał ma o wiele wyższy od kieleckiej ekipy, ale... to przecież sport, a on jest nieprzewidywalny!

0:0
    Bilety na to spotkanie rozchodzą się dosłownie jak świeże bułeczki. Z pewnością ma to również związek z przyjazdem Mariusza Wlazłego do Kielc – aktualnie najlepszego siatkarza na świecie! Czy wreszcie na Hali Legionów podczas meczu Effectora będzie komplet kibiców?

0:0
    21. kolejka siatkarskiej Plus Ligi to wielkie święto w Kielcach! Do stolicy województwa świętokrzyskiego na mecz przeciwko Effectorowi Kielce przyjeżdża utytułowana Skra Bełchatów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Norbert Sinkiewicz

Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Wacek, Maćkowiak, Janusz, Staszewski, Machacon, Takvam, Buchowski, Pająk, Bieniek, Penchev, Krzysiek

PGE GiEK Skra Belchatow: Lisinac, Wlazły, Kłos, Conte, Wrona, Muzaj, Uriarte, Badura, Włodarczyk, Winiarski, Brdjović, Marechal

Sędziowie: Gadzina, Flis