Hel. Białystok – Łódź | 8:4 (koniec) |
Zduńska Wola – Ruda Śląska | 4:0 (koniec) |
Rzeszów – Komprachcice | 4:8 (koniec) | | | Mar. Chorzów – Bochnia | 9:2 (koniec) |
Chrzanów – Kalisz | 5:3 (koniec) | | | Mikołów – Słupsk | 1:1 (koniec) | | | Lubawa – Tarnów | 0:4 (koniec) |
Bochnia – Olsztyn | 2:5 (koniec) | | | Hel. Białystok – Kalisz | 9:2 (koniec) | | | Słupsk – Wikielec | 0:0 (koniec) |
Tarnów – Rekord | 2:2 (koniec) | | | Olsztyn – Tryńcza | 2:3 (koniec) | | | Chrzanów – Hel. Białystok | 0:2 (koniec) |
Wikielec – Mikołów | 1:0 (koniec) | | | Rekord – Lubawa | 4:0 (koniec) | | | Tryńcza – Bochnia | 0:3 (koniec) |
Kalisz – Mikołów | 3:3 (7:6 po rz. karnych) | | | Lubawa – Tryńcza | 1:3 (koniec) | | | Mikołów – Lubawa | 4:1 (koniec) |
Kalisz – Tryńcza | 2:3 (koniec) |
finał
Góral Tryńcza
0:3
(0:2)
BSF Bochnia
Rafał Gnutek
Gole:
7. Palonek, 10. Matlęga, 19. Matlęga
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 20. Kalin (TRY) – 13. Matlęga (BCH)
Spudłowany karny!:
Góral Tryńcza:
12. Seweryn Tokarz, 1. Jakub Rachfał – 4. Kacper Antosz, 23. Mateusz Kalin, 10. Wiktor Tołpa, 11. Gurak Wojciech, 8. Jakub Gwóźdż, 7. Adrian Socha, 6. Przemysław Czado, 2. Marcin Szpila, 5. Michał Dubeński, 9. Kacper Dadak
Zmiany:
Trener:
BSF Bochnia: 1. Marcin Seweryn, 12. Jakub Smoleń – 7. Piotr Matras, 8. Mateusz Matlęga, 10. Jakub Burkowicz, 5. Filip Korta, 2. Igor Dymura, 13. Błażej Gumuła, 6. Dawid Burek, 4. Paweł Matras, 11. Tomasz Palonek, 9. Wiktor Nagrodzki, 3. Paweł Szot, 14. Nikodem Kamieniecki
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
BSF Bochnia: 1. Marcin Seweryn, 12. Jakub Smoleń – 7. Piotr Matras, 8. Mateusz Matlęga, 10. Jakub Burkowicz, 5. Filip Korta, 2. Igor Dymura, 13. Błażej Gumuła, 6. Dawid Burek, 4. Paweł Matras, 11. Tomasz Palonek, 9. Wiktor Nagrodzki, 3. Paweł Szot, 14. Nikodem Kamieniecki
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Góral Tryńcza: 12. Seweryn Tokarz, 1. Jakub Rachfał – 4. Kacper Antosz, 23. Mateusz Kalin, 10. Wiktor Tołpa, 11. Gurak Wojciech, 8. Jakub Gwóźdż, 7. Adrian Socha, 6. Przemysław Czado, 2. Marcin Szpila, 5. Michał Dubeński, 9. Kacper Dadak
BSF Bochnia: 1. Marcin Seweryn, 12. Jakub Smoleń – 7. Piotr Matras, 8. Mateusz Matlęga, 10. Jakub Burkowicz, 5. Filip Korta, 2. Igor Dymura, 13. Błażej Gumuła, 6. Dawid Burek, 4. Paweł Matras, 11. Tomasz Palonek, 9. Wiktor Nagrodzki, 3. Paweł Szot, 14. Nikodem Kamieniecki.
Rewelacyjnie rozklepana defensywa Górala i TOMASZ PALONEK zdobywa gola dla BSF!
Piekielnie mocne uderzenie MATEUSZA MATLĘGI i BSF aktualnie jest bliżej ćwierćfinału!
MATEUSZ MATLĘGA mocnym strzałem daje trzeciego gola dla Bochni!