Rzeszów – Komprachcice 4:8 (koniec) | Mar. Chorzów – Bochnia 9:2 (koniec)
Heiro Rzeszów
4:8 (2:3)
Berland Komprachcice
Sobota 24.01.2015, 16:00 • Steczko Sławomir- Tomasz Kubik • I liga futsalu - gr. południowa

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Przed nami spotkanie 13 kolejki I ligi grupy Południowej futsalu w którym Heiro Rzeszów podejmować będzie w hali przy ulicy Miłocińskiej w Rzeszowie Berland OSiR Komprachcice.

Źródło: 40minut.pl

Tabela po 12 kolejkach wygląda następująco:

Źródło: 90minut.pl

Jak więc widać mierzyć się będą ekipy z dwóch części tabeli. Heiro będzie chciało poprawić swoją nie najlepszą pozycję i dogonić 10 UMCS Lublin. Berland OSiR natomiast wciąż liczą jeszcze na dołączenia do samego czuba i do tego niezbędna jest wygrana w starciu z niżej notowanym rywalem.

Heiro przed przerwą świąteczną miało dobry moment. Wygrało dwa spotkania z rzędu na wyjeździe z Kamionką Mikołów 2:1 oraz u siebie 6:5 z KS AZS UMCS Lublin. W pierwszej noworocznej kolejce poszło im już jednak sporo gorzej ulegli w Gliwicach z Nbiten aż 2:7.

Berland OSiR końcówkę poprzedniego roku miał dość średnią udaną. Na przełomie Listopada i Grudnia ulegli najpierw wysoko u siebie TPH Polkowice aż 3:10, a nastepnie w Chorzowie z Marexem 2:4. W ostatnim Grudniowym starciu poszło im już jednak lepiej pokonali u siebie MKF Solne Miasto Wieliczka 4:3. W pierwszym tegorocznym starciu podtrzymali dobrą dyspozycję, pokonali Kamionkę Mikołów 3:2.

W pierwszym tego sezonowym spotkaniu pomiędzy obiema ekipami w Komprachcicach padł remis 6:6. Spotkanie było niezwykle emocjonujące, obyśmy dziś zobaczyli podobne widowisko.

Podsumowując zapowiada się niezłe starcie. Patrząc na tabele i ostatnie spotkanie lekkim faworytem wydają się być Berland OSiR. Heiro będzie mieć jednak atut własnej hali. Jak będzie? Przekonamy się w sobotnie popołudnie. Początek spotkania o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego spotkania na lajfy.com!

Znamy już kadry obu zespołów, na to spotkanie! Początek widowiska za 10 minut. Bądźcie z nami!

Heiro Rzeszów: 1.Piszczek, 77. Latusek- 20. Krawczyk, 10. Kardasz, 18. Przybyło, 15. Depta, 9. Hady, 4. Wdowik, 7. Nowak, 13.Codello, 16. Świst, 5. Kałamat, 22. Pietrucha

Berland OSiR Komprachcice: 1. Skowronek, 12. Staroń- 3. Karnatowski, 8. Nesterów, 9. Rabanda, 10. Zboch, 7. Tracz, 6. Wedler, 11. Sapa, 13. Mika, 5. Miga.

Wyjściowe piątki na to spotkanie prezentują się następująco:

Heiro Rzeszów: 1.Piszczek- 20. Krawczyk, 10. Kardasz, 18. Przybyło, 15. Depta,

Berland OSiR Komprachcice: 1. Skowronek, – 3. Karnatowski, 8. Nesterów, 9. Rabanda, 10. Zboch

Oba zespoły pojawiają się na parkiecie. Heiro zagra w czarnych strojach i białych spodenkach, Berland OSiR natomiast cali na czerwono.

Zacznie Berland Osir.

1

0:30
    Pierwszy dobra szanssa Heiro. Depta przejął piłkę na połowie rywali i mocno uderzył, dobrą interwencją popisuje się jednak Skowronek.

1:30
    Depta tym razem fauluje na swojej połowie. Zacznie od wolnego Berland.

1:45
    Goście uderzają jednak w mur. I Heiro rozpoczyna atak.

2:12
    Tym razem faul gości. Do wolnego podchodzi Krawczyk, mocno uderza, jednak ponad bramką.

2:45
    Świetna kontra Heiro. Powinno być 1:0, na prawej stronie piłka trafiła do Nowaka, ten miał przed sobą jedynie Skowronek posłał piłkę jednak obok bramki!

3:46
    Odpowiadają goście. Na prawej stronie piłka trafiła do Miki, ten zwiódł jednego z graczy Heiro i mocno uderzył, jednak ponad bramką.

4:00
    Kolejne uderzenie Berlandu. Ponownie uderzenie z prawej strony, tym razem Sapy, jednak znowu obok bramki.

4:30
    Odpowiada Heiro. Również próba prawą stroną. Tutaj znalazł się Krawczyk, trafił jednak jedynie w boczną siatkę.

4:45
    Już akcja Berlandu. Wywalczyli kolejny wolny z niego uderzył Mika, dobrą interwencją popisał się Piszczek, który odbił futbolówkę na korner.

5:00
    Po rozegraniu jego w polu karnym górą jednak gracze Heiro.

5:25
    Ładna akcja gości. Tuż przed polem karnym przerywa ją brzydkim faulem Wdowik i mamy pierwszą w tym spotkaniu żółtą kartkę. Berland zacznie z wolnego.

5:30
    Z wolnego uderzył Zboch jednak wysoko ponad bramką. Zmarnowana szansa przez Berland.

6:25
    Niezła kontra Heiro. Krawczyk przejął piłkę na własnej połowie i ruszył na bramkę, mocno uderzył tuż sprzed pola bramkowego jednak obok słupka.

7:10
    Kolejna dobra okazja gospodarzy! Depta ruszył lewym skrzydłem wpadł w pole bramkowego i mocno uderzył, doskonałą interwencją popisuje się jednak Skowronek!

7:30
    Szybka odpowiedź Berlandu i teraz już z pewnością powinna paść bramka. Mika dostał piłkę po zagraniu z prawego skrzydła miał przed sobą jedynie Piszczka, uderzył jednak obok bramki!

7:45
    Gol dla Heiro!
    Bramkę zdobył BARTŁOMIEJ PRZYBYŁO. Asysta Krawczyk.

I Herio w końcu trafia do siatki! Gospodarze wywalczyli rzut wolny, mocne uderzenie z niego Krawczyka, odbija piłkę Skrowronek dopadł jednak do niej BARTŁOMIEJ PRZYBYŁO i z najbliższej odlegości trafił do siatki!

8:20
    Gol dla OSiR-u!
    Bramkę zdobył MATEUSZ MIKA.

Szybko odpowiadają goście! Wywarzyli rzut rożny, z niego wycofanie przed pole bramkowe do MATEUSZA MIKI, który mocnym uderzeniem pokonał Piszczka.

9:00
    Goście idą za ciosem. Mocne uderzenie Zbocha, dobrą interwencją popisuje się jednak Piszczek!

9:45

I Berland obejmuje prowadzenie. MATEUSZ MIKA dostał piłkę na lewej stronie w polu bramkowym i mocnym uderzeniem pokonał Piszczka.

10:45
    Świetna akcja Heiro i powinno być 2:2! Hady zagrał klepe z Nowakiem, otrzymał zwrotne podanie tuż przed bramką majac przed sobą jedynie Skowornka, uderzył jednak obok bramki!

11:45
    Dobrą okazję mieli goście. Rabanda dostał piłkę w polu bramkowym, chytrze uderzył dobrze interweniuje jednak Piszczek.

12:30
    Kolejna niezła szansa gości. Po długim zagraniu w polu bramkowym piłka spadła na głowę Sapy, ten oddał uderzenie, dobrze ponownie interweniuje jednak Piszczek.

13:20
    Berland naciska. Kolejny atak, kończy uderzeniem z dystansu Mika, jednak obok bramki.

13:55
    Odpowiada w końcu Heiro. Gospodarze wywalczyli rzut wolny, z niego Krawczyk chytrze rozegrał tuż przed bramkę do niepilnowanego Depty, ten jednak źle przyjął futbolówkę i wybili mu ją defensorzy Berlandu.

14:20
    Rzeszowianie ponownie ruszają i powinien być remis. Po szybkim ataki Krawczyk znalazł się sam przed Skowronkiem uderzył jednak wprost w niego.

15:12
    Bramkę zdobył PIOTR KRAWCZYK.

Co się odwlecze to nie uciecze! Mamy remis! PIOTR KRAWCZYK szybko się rehabilituje. Przejął futbolówkę na połowie gości, wybiegł sam na sam z Skorownkiem, świetnie go minąl i wpakował piłkę do pustej bramki!

15:37
    Bramkę zdobył MICHAŁ ZBOCH. Asysta Tomasz Rabanda.

Rzeszowianie długo nie pocieszyli się remisem. Berland natychmiast odpowiada! Goście wywalczyli na prawej stronie rzut wolny(było to piąte przewinienie Heiro, każde kolejne będzie kazane przedłużonym rzutem karnym), doskonale rozegrał go Rabanda, który wypatrzył niepilnowanego na długim słupku MICHAŁA ZBOCHA, a ten bez problemu wpakował ją do bramki!

16:42
    Heiro próbuje szybko ponownie doprowadzić do remisu. Niezłą akcję kończy uderzeniem z dystansu Pietrucha, jednak ponad bramką.

17:00
    Goście natychmiast odpowiedzieli i było blisko czwartego gola! Karnatowski znalazł się sam tuż przed polem bramkowym oddał mocne uderzenie, doskonałą interwencją popisał się jednak Piszczek, który odbił futbolówkę na korner!

17:12
    Po szybkim rozegraniu kornera, w polu bramkowym górą jednak gracze Heiro.

17:50
    Aktywny Krawczyk próbuje ponownie doprowadzić do remisu. Zwodzi dwóch graczy, mocno uderza, dobrze interweniuje jednak Skowronek.

18:46
    Pod koniec pierwszej połowy świetna szansa dla Berlandu. Po zagraniu z lewej stronie w polu bramkowym piłka trafiła do Miki, ten doskonale zwiódł jednego z defensorów Heiro i miał przed sobą jedynie Piszczka, uderzył jednak minimalnie obok bramki!

18:54
    Heiro chciał ruszyć szybką z kontrą. Przerwał ją Marek Tracz i został ukarany żołta kartką. Było to piąte przewinienie gości.

19:00
    Szkoleniowiec gospodarzy tuż przed przerwą poprosił o czas.

19:30
    Jedna z ostatnich akcji gości w tej połowie i wywalczają na lewej stronie korner.

19:35
    Krótkie rozegranie z niego następnie mocne uderzenie Sapy, pewnie broni jednak Piszczek.

19:55
    Tuż przed przerwą doskonała kolejna okazja gości. Sam na sam z Piszczkiem znalazł się Karnatowski, uderzył jednak wprost w niego!

20:00

Po dobrej pierwszej połowie Heiro Rzeszów przegrywa z Berlandem OSIR Komprachcice 2:3. Gospodarze lepiej zaczęli, wyszli na prowadzenie. Niezbyt długo się jednak z niego cieszyli w ciągu minuty goście zdobyli dwie bramki. Poźniej przeważał Berland, Heiro zdołało jednak wyrównać. Ponownie jednak zespół z Komprachcic szybko odpowiedział i prowadzi po pierwszej połowie jedną bramką. To z pewnością jednak nie koniec emocji w tym spotkaniu. Zapraszamy za kwadrans!

Oba zespoły już na parkiecie. Za moment początek drugiej części gry.

20:01

20:22
    Pierwsi do ataku po przerwie ruszyli gospodarze. Nieudany jednak zagranie Przybyło i futbolówka ląduje na aucie.

21:02
    Odpowiadają goście i była pierwsza dobra okazja w drugiej cześci gry. Na lewej stronie piłka trafiła do Karnatowskiego ten mocno uderzył, dobrą interwencją popisał się jednak Piszczek, do odbitej piłki dopadł Zboch, jednak i jego strzał broni golkiper Heiro!

21:25
    Berland szykował kolejny atak, przerwał go brzydkim faulem Przybyło i został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

22:00
    Seria kornerów Berlandu, po których goście uderzali na bramkę Piszczka. Za każdym razem jednak dobrze spisali się defensorzy Heiro, blokując każdy ze strzałów.

22:30
    Ależ teraz było blisko wyrównania! Po szybkim rozegraniu autu na prawej stronie piłka trafiła do Krawczyka, ten mocno uderzył i słupek ratuje gości przed utratą gola!

23:20
    Odpowiada Berland i teraz oni byli o krok od zdobycia gola! Na lewej stronie piłka trafiła do Sapy, ten mocno uderzył z ostrego kąta, Piszczek zdołał odbić piłkę przed siebie, dopadł do niej Wedler, w łatwej sytuaacji uderzył jednak ponad bramką!

23:45
    Bramkę zdobył MARCIN WEDLER.

Berland natychmiast rusza z kolejnym atakiem i jest czwarte trafienie! Można ponownie rzecz co się odwlecze to nie uciecze! Po zagraniu z prawego skrzydła w polu bramkowym do piłki dopadł MARCIN WEDLER i tym razem już precyzyjnym uderzeniem skierował piłke do siatki!

24:25
    Heiro próbowalo odpowiedzieć. Na połowie gości piłka trafiła do Nowaka, ten ją stracił, chciał jednak natychmiast odzyskać. Zbyt ostro zaatakował jednak rywala i arbiter kara go żółtym kartonikiem.

24:57
    Kolejny brzydki faul Rzeszowian. Pietrucha na swojej połowie brzydko potraktował gracza gości i mamy kolejną żółtą kartkę.

25:00
    Jeden z graczy gości mocno ucierpiał po starciu z Pietrucha. Długo zwijał się na parkiecie, opuścił go jednak o własnych siłach. Po chwili przerwy wracamy do gry.

25:50
    Z dobrą kontrą wychodzi Berland. Na lewej stronie piłka trafiła do Nesterowa, który wychodził na czystą pozycję, doskonałym wślizgiem powstrzymuje go jednak Krawczyk.

26:30
    Po chwili Nesterów ponownie znalazł się niepilnowany na lewej stronie i było blisko piątego trafienia! Gracz gości dobiegł do pola bramkowego i mocno uderzył, jednak jedynie w boczną siatkę!

27:20
    Bramkę zdobył BARTŁOMIEJ PRZYBYŁO.

Odpowiada Heiro i mamy trzecie trafienie! BARTŁOMIEJ PRZYBYŁO próbował zagrać w polu bramkowym gości klepe z Deptą. Połapali sie jednak w tym goście i odbili futbolówkę, gracz Heiro Dopadł jednak ponownie do niej i mocnym uderzeniem skierował ją do siatki!

28:00
    Rzeszowianie idą za ciosem! Na prawej stronie ponownie znalazł się Przybyło, mocno uderzył, Skowronek jednak z najwyższym trudem zdołał odbić futbolówkę na korner!

28:10
    Po kornerze kolejna dobra szansa Heiro! Piłka trafiła do niepilnowanego Krawczyka, który jednak uderzył minimalnie obok słupka!

28:40
    Kolejna kartka dla gracza Heiro. Brzydki faul Codello na swojej połowie i zostaje ukarany przez arbitra.

29:00
    Ależ teraz gospodarze marnują okazje na doprowadzenie do remisu! Po kontrze piłka trafiła do niepilnowanego Krawczyka ten miał przed sobą jedynie Skowronek uderzył jednak wprost w niego!

30:20
    Spokojniejszy fragment. Berland rozgrywa atak pozycyjny.

30:55
    Bramkę zdobył MACIEJ MIGA.

Goście uśpili gospodarzy i zdobywają piątego gola! Po ładnej wymianie w polu bramkowym piłka trafiła do MACIEJA MIGI, który ładnym uderzeniem z półobrotu skierował ją do bramki!

31:30
    Heiro natychmiast odpowiedziało i była szybko szansa na czwartego gola! W polu bramkowym po zamieszaniu do futbolówki dopadł Przybyło szybko uderzył, z linii bramkowej futbolówkę wybija jednak jeden z defensorów Berlandu!

32:07
    Bramkę zdobył MAREK TRACZ.

Berland ponownie rusza i zdobywa szóstego gola! Gospodarze popełnili szósty faul w związku z tym goście otrzymali przedłużony rzut karny. Do niego podszedł MAREK TRACZ i precyzyjnym uderzeniem pokonał Piszczka!

33:15
    Szkoleniowiec Heiro próbuje jeszcze natchnąć swój zespół do walki i prosi o czas.

34:00
    Heiro rozgrywa atak pozycyjny. Goście cofnęli się już głebiej.

34:30
    Piąte przewinienie gości w drugiej połowie. Każde kolejne przewinienie będzie przedłużonym rzutem karnym. Heiro zacznie od wolnego.

34:35
    Tymczasem o czas prosi również szkoleniowiec gości.

34:40
    Z wolnego mocno uderzył Krawczyk, dobrą interwencją popisuje się jednak Skowronek.

34:55
    Po chwili mocno z dystansu uderzył Pietrucha, jednak ponad bramką.

35:20
    Heiro stawia wszystko na jedną kartę. Wycofuje bramkarza i jako lotny będzie grać Codello.

35;45

I ryzko sie nie opłaciło! Po stracie piłki spod własnej bramki mocno uderza TOMASZ RABANDA i futbolówka trafia do siatki!

36:00
    Bramkę zdobył KAROL SKOWORNEK.

I kolejne trafienie dla gości! Ta sama historia. Strata piłki Heiro pod bramką gości. Spod niej lobem uderza ich golkiper KAROL SKOWRONEK i futbolówka ląduje w bramce. Bramkarz Berlandu wpadł w zachwyt po tym trafieniu, szalejąc po całym boisku!

37:00
    Heiro się nie poddaje. Nadal gra z lotnym bramkarzem. I gospodarze wywalczają przedłużony rzut karny! Szóste przewinienie gości!

37:10

I Heiro zmniejsza rozmiary porażki! Przedłużony rzut karny pewnie wykorzystuje PIOTR KRAWCZYK!

37:40
    Rzeszowianie zdecydowali się wycofać lotnego bramkarza. Spokojnie rozgrywają atak pozycyjny, szukajac jeszcze kolejnych trafień.

38:30
    Goście się dobrze bronią głęboko przed swoją bramką. Dwa zablokowane uderzenia gości.

39:00
    Nieudana kontra Heiro. Berland wyszedł większą ilością zawodników, Rzeszowianie odpwiedzieli 2 na 1. Źle jednak podał Świst i futbolówka wyleciała na aut.

39:40
    Jeszcze z ostatnią szansą wychodzą goście. W polu bramkowym piłka trafiłą do Sapy, ten jednak uderzył obok bramki.

Po dobrym spotkaniu Berland Osir Komprachcice pokonał w Rzeszowie Heiro 8:4. Zasłużenie zwycięstwo gości, byli dzisiaj lepsi, stworzyli sobie więcej okazji, pod bramką gospodarzy zachowywali zimną krew w efekcie zdobywając aż 8 goli. Zespół z Koprachcic zdobywa więc ważne punkty, Heiro natomiast musi je szukać w kolejnych spotkaniach.

To wszystko z hali przy ulicy Miłocińskiej w Rzeszowie. Dziękuje za uwagę. (17:37:41)

Kamil Marut

Gole: 8. Przybyło (Krawczyk), 16. Krawczyk, 28. Przybyło, 38. Krawczyk (10 m rzut karny) – 9. Mika, 10. Mika, 16. Zboch (Rabanda), 24. Wedler, 31. Miga, 33. Tracz (10 m rzut karny), 35. Rabanda, 36. Skowornek

Kartki:   6. Wdowik (RZE), 22. Przybyło (RZE), 25. Nowak (RZE), 25. Pietrucha (RZE), 29. Codello (RZE) – 19. Tracz (KOM)

Berland Komprachcice: 1. Skowronek, 12. Staroń- 3. Karnatowski, 8. Nesterów, 9. Rabanda, 10. Zboch, 7. Tracz, 6. Wedler, 11. Sapa, 13. Mika, 5. Miga