Wisła K. – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Rozwój – Górnik II 3:0 (koniec)
Wisła Kraków
1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec
Środa 28.01.2015, 12:00 • Myślenice • Spotkania towarzyskie

Wisła remisuje 1-1 z Zagłębiem Sosnowiec. Goście wyszli na prowadzenie za sprawą Tomasza Szatana, ale dziesięć minut później do wyrównania doprowadził strzałem z rzutu wolnego Łukasz Garguła. Zapraszamy na kolejne relacje do portalu Lajfy.com! (13:54:10)

90

90
    Szansa dla Wisły! Matracki nastrzelił atakującego go pressingiem Urygę, ale piłka ostatecznie nie wpadła do siatki!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry. Przy piłce sosnowiczanie.

88
    Wreszcie składna akcja podopiecznych Smudy, ale płaskiej centry Urygi nie zdołał przeciąć żaden z kolegów.

87
    Wrzucał piłkę Zalewski, lecz poradzili sobie z tym defensorzy Wisły.

87
    Upadł w polu karnym Wisły jeden z graczy Zagłębia, ale nie ma mowy o faulu. Będzie natomiast rzut rożny dla gości.

86
    Dobre podanie Guerriera w kierunku Sarkiego. Ten był jednak na pozycji spalonej.

84
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Tylec, na boisku pojawia się Zawodnik nieznany.

84
    Dobre piąstkowanie Matrackiego. Dośrodkowywał z prawej strony boiska Sarki.

83
    Piłka w posiadaniu obrońców Wisły. Wolno konstruowana akcja przez gospodarzy.

80
    Precyzyjne dośrodkowanie Sarkiego z prawej strony boiska, a znajdujący się w polu karnym Guerrier nie trafił do siatki z kilku metrów! Niecelna główka Haitańczyka.

79
    Po błędzie gospodarzy miał możliwość oddania strzału z szesnastu metrów Dudek, jednak zbyt długo zwlekał z decyzją i ostatecznie został zablokowany.

78
    Od ponad dziesięciu minut z boiska wieje nudą. Nie dzieje się absolutnie nic. Przy piłce wiślacy, ale głównie na własnej połowie.

75
    Blisko kwadrans do końca spotkania. Utrzymuje się wynik remisowy i nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie miał on się zmienić.

73
    Dynamiczny rajd Araka prawą stroną boiska, jednak skutecznie zablokował go w polu karnym Żemło.

73
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Szatan, na boisku pojawia się Matusiak.
    Niewiele dzieje się aktualnie na boisku. Przypomnijmy może, co wydarzyło się w przerwie. Kontrakt z Wisłą podpisał Michał Miśkiewicz.